بـــــــــــــــــــــــــهران

 نامی آشنا و معتبر در صنعت آسانسور و پله برقی

بهران به ما یاد داده که می توانیم بر روی پای خود بایستیم و این ایستادن بدون وجود امکانات و ظرفیت های مورد نیاز امکان پذیر نبوده و نیست. از این رو مدیران این مجموعه بزرگ تصمیم به انجام اقدامی بزرگ گرفتند: اجرایی کردن طرح توسعه بهران.

انجام این طرح که هنوز در حال تکمیل است جان و نیرویی تازه به کالبد بهران تزریق کرد که به واسطه آن این مجموعه ایرانی جهشی بلند را در مسیر فعالیت های تجاری خود تجربه کرد.

ایجاد بخش تحقیق و توسعه که در واقع اساس و بنای اصلی تمامی اقدامات شرکت بهران است یکی از آن دستاوردهای بزرگ بود. راه اندازی بخش تست محصولات، کنترل کیفی و تضمین کیفی نیز سه موفقیت دیگری بودند که به کمک آنها کیفیت محصولات بهران رشد بی سابقه ای را تجربه کرد.

راه اندازی بخش قالب سازی، ریخته گری پیشرفته و همچنین کوره های بزرگ پخت رنگ و رنگ کاری از جمله اقداماتی هستند که مجموعه بهران هم اکنون در طرح توسعه خود آنها را به مرحله اجرا درآورده است.

افزایش فضا برای راه اندازی خط های تولید برای ساخت موتورگیربکس های بهران و انواع درب نیز در راستای طرح توسعه انجام گرفت که این امر میزان تولید انواع محصولات از این دست را چند برابر کرد.

در تصاویر زیر می توانید وسعت و گستردگی فضای تولیدی را که مجموعه بهران در آنها در حال ساخت بهترین محصولات که همگی در زمره بهترین هاست را مشاهده کنید.