ششمین نمایشگاه بین المللی آسانسور، صنایع و تجهیزات وابسته تا کمتر از یک ماه دیگر شروع به کار خواهد کرد.

ششمین نمایشگاه بین المللی آسانسور، صنایع و تجهیزات وابسته تا کمتر از یک ماه دیگر شروع به کار خواهد کرد.

به گزارش اتاق خبر شرکت اسانسور و پله برقی بهران، این نمایشگاه که در آن تازه ترین و آخرین تولیدات، دستاوردها و نوآوری های شرکت های داخلی  و خارجی فعال در صنعت آسانسور در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت یکی از مهمترین رویدادها در این صنعت پویا به شمار می رود.

نمایشگاه امسال قرار است دوشنبه نوزدهم تیر شروع به کار کند.

این نمایشگاه تا روز پنجشنبه ۲۲ تیر ادامه خواهد یافت و علاقمندان و متخصصین می توانند از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر از آن بازدید کنند.

شرکت آسانسور و پله برقی بهران نیز به نوبه خود در این نمایشگاه حضوری قوی به هم خواهد رساند تا بدین وسیله تازه ترین تولیدات و دستاوردهای خود را معرفی نماید.

به گفته مسئولین برگزارکننده، ششمین نمایشگاه بین المللی آسانسور، صنایع و تجهیزات وابسته با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح خواهد شد.

انتظار می رود در این دوره از نمایشگاه شرکت ها داخلی و خارجی بیشتری حضور به هم رسانند.

تعداد ۱۳۹ شرکت داخلی و ۴۳ شرکت خارجی از ۴ کشور آلمان، تایوان ، ترکیه و چین در پنجمین نمایشگاه بین المللی آسانسور، صنایع و تجهیزات وابسته شرکت کرده بودند.

در دوره پیشین، فضای نمایشگاهی با وسعت ۲۰,۰۰۰ متر مربع برای نمایش درآمدن محصولاتی همچون انواع آسانسور، درب و کابین، بالابر، پله برقی، تابلو فرمان و انواع موتورهای آسانسور در نظر گرفته شده بود.