طراحی ، تولید و نصب 14 دستگاه پله برقی توسط گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران آسانبر

طراحی ، تولید و نصب 14 دستگاه پله برقی Heavy duty توسط گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران آسانبر در ایستگاه 17 شهریور – خط 7مترو تهران

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران با طراحی ، تولید ، نصب و راه انداز ی تعداد 14 دستگاه پله برقی از نوع  Heavy duty  در محل ایستگاه 17 شهریور خط 7 مترو تهران  ، باردیگر کیفیت تولیدات خود را به اثبات رساند .

خط ۷ مترو تهران یک خط درون‌شهری به طول ۲۷ کیلومتر با ۲۲ ایستگاه  میباشد و عمیق‌ترین خط مترو تهران است  این خط مترو ازمحل  شهرک امیرالمؤمنین (قصر فیروزه) در کنار ورزشگاه تختی تهران، در شرق تهران آغاز شده و پس از طی مسیر شرقی- غربی و تقاطع در ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور با خط ۶ در ایستگاه مترو میدان محمدیه با خط ۱، در ایستگاه مترو مهدیه با خط ۳، از ایستگاه مترو بریانک به سمت شمال متمایل می‌شود و در انتها به میدان کتاب در سعادت‌آباد می‌رسد.

روز 5 شنبه مورخ 5 خرداد سال 1401 ، نصب و راه اندازی  پله برقی های ایستگاه 17 شهریور توسط تیم فنی مهندسی گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران آسانبر انجام شد و در روزهای آتی بهره برداری و افتتاحیه این ایستگاه انجام خواهد گردید .

مفتخریم که با تلاش و پشتکار و تولید محصولات با کیفیت ایرانی ،  توانسته ایم گامی بزرگ در جهت ارتقا صنعت آسانسور وپله برقی کشور برداریم .

پله برقی گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران آسانبر
پله برقی گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران آسانبر

پیشنهادات مرتبط

موتور گیرلس آسانسور بهران- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
انواع موتور آسانسور

به طور کلی موتورهای آسانسور دو دسته هستند. البته این انواع موتور آسانسور را نباید با انواع آسانسور اشتباه گرفت. همانطور که در مقاله انواع آسانسور گفتیم، آسانسور 5 نوع دارد. ما در این مقاله درباره انواع موتور آسانسورهای کششی صحبت می کنیم. که رایج ترین نوع آسانسور در کشور ایران است.

هوم لیفت - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
آسانسور خانگی

امروز می خواهیم درباره آسانسور خانگی صحبت کنیم. حتما شما هم نام آن را زیاد شنیده‌اید. اما آسانسورهای خانگی چه تفاوتی با سایر آسانسورها دارند؟ چرا در ایران کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند؟ آیا نحوه کارکرد آنها نیز متفاوت است؟ به تمام سوالات شما در این مقاله پاسخ داده‌ایم. با ما همراه باشید.

سقوط آسانسور | گروه صنعتی آسانسور وپله برقی بهران
سقوط آسانسور

هیچ کاری نیست که در هنگام سقوط آسانسور انجام دهید! در واقع تمام کاری که لازم است باید قبل از آن انجام شود. اینکه می گویند در هنگام سقوط آسانسور دراز بکشید یا روی کیف تان بنشینید کاربردی نیستند.

آزمایشگاه آسانسور و پله برقی بهران - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
آزمایشگاه آسانسور و پله برقی بهران

آزمایشگاه از بروزترین تجهیزات و کادری مجرب بهره مند است. آزمایشگاه آسانسور و پله برقی بهران توانایی انجام انواع آزمون های مرتبط با صنعت آسانسور و پله برقی را دارا می باشد.