برج تست پله برقی بهران به عنوان بزرگترین برج تست پله برقی در سطح خاورمیانه افتتاح شد

آغاز به کاربزرگترین برج تست پله برقی در سطح خاورمیانه در محل کارخانجات گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

گروه کارخانجات آسانسور و پله برقی بهران در راستای تامین امنیت مصرف کنندگان محصولات بهران ، اقدام به تاسیس بزرگترین برج تست پله برقی در سطح خاورمیانه نمود تا با تست کامل قطعات پله برقی آرامش خاطر را به مشتریان خود هدیه دهد .

این برج که در محل برج تست آسانسور واقع شده دارای ارتفاع14 متر، عرض استپ 1متر و سرعت 0.65 متر بر ثانیه میباشد.و پله برقی های موجود در این برج از نوع Heavy Duty و دارای استاندارد CE اروپا بوده و کلیه قطعات پله برقی تولید شرکت بهران در این برج تست مورد آزمایش و بررسی قرار میگیرد.

شرکت آسانسور و پله برقی بهران

 

برج تست آسانور و پله برقی
برج تست آسانور و پله برقی گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

پیشنهادات مرتبط

موتور گیرلس آسانسور بهران- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
انواع موتور آسانسور

به طور کلی موتورهای آسانسور دو دسته هستند. البته این انواع موتور آسانسور را نباید با انواع آسانسور اشتباه گرفت. همانطور که در مقاله انواع آسانسور گفتیم، آسانسور 5 نوع دارد. ما در این مقاله درباره انواع موتور آسانسورهای کششی صحبت می کنیم. که رایج ترین نوع آسانسور در کشور ایران است.

هوم لیفت - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
آسانسور خانگی

امروز می خواهیم درباره آسانسور خانگی صحبت کنیم. حتما شما هم نام آن را زیاد شنیده‌اید. اما آسانسورهای خانگی چه تفاوتی با سایر آسانسورها دارند؟ چرا در ایران کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند؟ آیا نحوه کارکرد آنها نیز متفاوت است؟ به تمام سوالات شما در این مقاله پاسخ داده‌ایم. با ما همراه باشید.

سقوط آسانسور | گروه صنعتی آسانسور وپله برقی بهران
سقوط آسانسور

هیچ کاری نیست که در هنگام سقوط آسانسور انجام دهید! در واقع تمام کاری که لازم است باید قبل از آن انجام شود. اینکه می گویند در هنگام سقوط آسانسور دراز بکشید یا روی کیف تان بنشینید کاربردی نیستند.

آزمایشگاه آسانسور و پله برقی بهران - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
آزمایشگاه آسانسور و پله برقی بهران

آزمایشگاه از بروزترین تجهیزات و کادری مجرب بهره مند است. آزمایشگاه آسانسور و پله برقی بهران توانایی انجام انواع آزمون های مرتبط با صنعت آسانسور و پله برقی را دارا می باشد.