راه اندازی خط تولیدریل ایرانی آسانسوربهران درانواع سردوگرم وابعاد مختلف

آغازپروژه خط تولید ریل بهران درمحل کارخانجات گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران :

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران در راستای رسیدن به هدف نهایی خود که همانا تامین کلیه قطعات  آسانسور و پله برقی بازار داخل میباشد ، اقدام به راه اندازی خطوط تولیدریل ایرانی آسانسور با برند همیشه آشنای بهران نموده است.

طبق برنامه ریزی های دقیق تیم متخصص و فنی آسانسور و پله برقی بهران ، پیش بینی میشود بهره برداری از این پروژه در اوایل سال آینده انجام خواهد پذیرفت و طی آن خطوط تولید انواع ریل ایرانی سرد و ریل گرم در تمام  انواع  T45   T50   T7   T90   T125   افتتاح  و در دسترس عموم مردم قرار خواهد گرفت .

استفاده از مواد اولیه درجه یک و همچنین استفاده از بروزترین فناوری های دنیا در ساخت ریل آسانسور ایرانی بهران و در مقابل قیمت تمام شده ی پایین این کالا در مقایسه با نمونه های خارجی از جمله مزایای تولید ریل ایرانی توسط گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران میباشد.

شرکت آسانسور و پله برقی بهران

 

طرح توسعه گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
طرح توسعه گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

پیشنهادات مرتبط

موتور گیرلس آسانسور بهران- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
انواع موتور آسانسور

به طور کلی موتورهای آسانسور دو دسته هستند. البته این انواع موتور آسانسور را نباید با انواع آسانسور اشتباه گرفت. همانطور که در مقاله انواع آسانسور گفتیم، آسانسور 5 نوع دارد. ما در این مقاله درباره انواع موتور آسانسورهای کششی صحبت می کنیم. که رایج ترین نوع آسانسور در کشور ایران است.

هوم لیفت - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
آسانسور خانگی

امروز می خواهیم درباره آسانسور خانگی صحبت کنیم. حتما شما هم نام آن را زیاد شنیده‌اید. اما آسانسورهای خانگی چه تفاوتی با سایر آسانسورها دارند؟ چرا در ایران کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند؟ آیا نحوه کارکرد آنها نیز متفاوت است؟ به تمام سوالات شما در این مقاله پاسخ داده‌ایم. با ما همراه باشید.

سقوط آسانسور | گروه صنعتی آسانسور وپله برقی بهران
سقوط آسانسور

هیچ کاری نیست که در هنگام سقوط آسانسور انجام دهید! در واقع تمام کاری که لازم است باید قبل از آن انجام شود. اینکه می گویند در هنگام سقوط آسانسور دراز بکشید یا روی کیف تان بنشینید کاربردی نیستند.

آزمایشگاه آسانسور و پله برقی بهران - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
آزمایشگاه آسانسور و پله برقی بهران

آزمایشگاه از بروزترین تجهیزات و کادری مجرب بهره مند است. آزمایشگاه آسانسور و پله برقی بهران توانایی انجام انواع آزمون های مرتبط با صنعت آسانسور و پله برقی را دارا می باشد.