افتتاح هفت دستگاه پله برقی سخت کار بهران

    افتتاح هفت دستگاه  پله  برقی نوع سخت کار ساخت بهران در ایستگاه تقاطعی توحید در خیابان هفت تیر مترو تهران

این افتتاحیه در مورخ  1 دی ماه سال 1400 و با حضور مقامات مطرح کشوری همچون :جناب آقای دکتر زاکانی شهردار محترم تهران ، جناب آقای مهندس امام مدیریت محترم عامل مترو تهران ، جناب آقای مهندس یوسفی مجری محترم پروژه خط 7 مترو تهران به همراه جمعی از مدیران شهری انجام گردید .

  در این پروژه عظیم ، تعداد 7 دستگاه پله برقی سخت کار مجموعه بهران از نوع( Heavy  duty) ، با ارتفاع بیش از 9.5 متر ،عرض استپ 1000  و سرعت نامی 0.65 متربرثانیه  نصب و راه اندازی گردید و کلیه مراحل تحویل این پله برقی ها از طراحی اولیه ، تولید ، انجام آزمایشات اولیه ، نصب و راه اندازی به طور کامل توسط تیم فنی مهندسی گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران  ، و در مدت دو ماه انجام گردید.

شرکت آسانسور و پله برقی بهران

 

ایستگاه تقاطع توحید
افتتاح هفت دستگاه پله برقی مترو گروه صنعتی بهران آسانبر

پیشنهادات مرتبط

آسانسور mrl-mr آسانسور - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
تفاوت آسانسور mr و mrl

آسانسورهای Mrl یا همان بدون موتورخانه (روملس) آسانسورهایی هستند که فضای جداگانه‌ای برای قرار گرفتن موتور و تابلو فرمان ندارند و موتور داخل چاله آسانسور زیر سقف و تابلو فرمان در کنار بالاترین توقف قرار می‌گیرد.

اولین آسانسور جهان - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
اولین آسانسور های جهان

اولین آسانسور های جهان بیشتر جنبه گردشگری داشتند تا حمل و نقل! در زمان های گذشته ساختمان های بلند طرفدار کمی داشت و طبقات پایینی مطلوب‌ترین طبقه‌ها بودند.

ظرفیت آسانسور و نحوه محاسبه آن - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
ظرفیت آسانسور

یکی از مهم ترین مواردی که در طراحی و اجرای آسانسور باید در نظر بگیریم، ظرفیت آسانسور است. عوامل مختلفی در تعیین ظرفیت آسانسور یک ساختمان موثر است. عواملی چون تعداد طبقات، فضای مناسب جهت اجرای آسانسور، ترافیک ساختمان، نوع کاربری و …. همگی در تعیین ظرفیت یک آسانسور موثر هستند.

سرعت آسانسور؛ بایدها و نبایدها - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
سرعت آسانسور؛ باید ها و نباید ها

سرعت آسانسورها بستگی به نوع آنها دارد. سرعت در برخی از آسانسورها کند، در برخی دیگر متوسط و در برخی بسیار سریع است. معمولا از آسانسورهای با سرعت زیاد در ساختمان های مرتفع و آسمان خراش ها استفاده می شود.

دنیای درون پله برقی - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
دنیای درون پله برقی

پله‌برقی یا پلهٔ روان نوعی دستگاه غول پیکر برای جابه‌جا کردن افراد است. ظاهر این وسیله همانند راه پله های ساختمانی است. پله‌برقی با به کار گیری از تجهیزات الکتریکی و مکانیکی، توانسته تا زمان انتظاری را که در سیستم آسانسور وجود داشته، از بین ببرد. 

کوچکترین آسانسور دنیا - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
کوچکترین آسانسور دنیا

کوچک ترین آسانسور جهان در شهر ونیز ایتالیا قرار دارد. محل قرارگیری این آسانسور در نزدیکی میدان سن مارکو و در هتلی به نام Hotel A La Commedia است. این هتل 4 ستاره دارای 35 اتاق و سوئیت است که با سبک مدرن و کلاسیک تزئین شده‌اند.

اخبار بهران

دانستنی آسانسور

مقالات آسانسور و پله برقی