اهدا لوح تندیس واحد نمونه استاندارد کشوری درسال 1400

اهدا لوح تندیس واحد نمونه استاندارد کشوری درسال 1400 به گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

سازمان ملی استاندارد کشور، در مراسم آیین معرفی و تجلیل از سرآمدان صنعت و پیشگامان به صورت رسمی از واحد های تولیدی نمونه ملی تقدیر و تشکر نمود .
این مراسم که در مورخ 30 آبان ماه سال 1400 با حضور مدیر کل اداره استاندارد استان تهران ، دبیر کل اتاق بازرگانی تهران و جمعی از مقامات مطرح کشوری توسط اداره کل استاندارد تهران برگزار شد ، از “شرکت بهران آسانبر”، “شرکت تعاونی تولید رنگ و رزین الوان”، “شرکت شیرآالت بهداشتی ماهسان پویا”، “شرکت صنایع شیمی ساختمان آبادگران”، “شرکت کوشش رادیاتور”، “گروه صنعتی سپهر منور” و “مجتمع صنایع غذایی میهن شهر” بعنوان واحدهای تولیدی نمونه ملی در تهران تجلیل گردید.
محمود رضا طاهری ، مدیرکل استاندارد استان تهران با بیان اینکه تولیدکنندگان باید به آینده و بازارهای جهان توجه ویژه داشته باشند، تاکید کرد که لازمه ورود و رقابت در این بازار بزرگ، تولید کالای استاندارد میباشد و بعد از آن جلب رضایت مشتریان از کالاهایی که دارای نشان استاندارد هستند ، بسیار حائز اهمیت میباشد.
وی با اشاره به اینکه رضایت مشتریان به طور مستقیم اندازه‌گیری و ثبت می‌شود، بیان کرد: این مولفه نشان دهنده میزان کیفیت است و میزان پیشرفت ما نیز با این شاخص ارزیابی می‌شود و ما تلاش داریم روند استانداردهای ملی به سمتی برود که باعث جلب رضایت مشتری شود و کل این فرایند به معنی رسیدن به کیفیت است.
در مراسم آیین معرفی و تجلیل از سرآمدان صنعت ، گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران توانست با تلاش شبانه روزی پرسنل و مدیران مجموعه و نظارت دقیق بربخش تولید ، فروش و خدمات پس از فروش به عنوان واحد نمونه استاندارد کشوری معرفی و با توجه به تولید کالای استاندارد توسط این گروه صنعتی ونیز کسب بالاترین میزان رضایتمندی مشتری که همانا نشان دهنده میزان کیفیت کالاهای تولیدی بهران میباشد ، به صورت رسمی از گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران تجلیل و قدردانی شد و این شرکت بار دیگرموفق به کسب عنوان واحد نمونه استاندارد برتر کشور در سال 1400 از سوی سازمان استاندارد کشور گردید .
و ما در مجموعه بهران ، این افتخار بزرگ را مدیون لطف پروردگار و نیز سال ها تلاش پیوسته پرسنل و مدیران خود میباشیم و در تلاش هستیم که با تولید کالایی مطابق با استانداردهای روز دنیا ، همواره موجب افتخار همه ی هم میهنان عزیزمان باشیم .

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

آقای احمد شاکری