گروه صنعتی بهران آسانبر

حضور گروه صنعتی بهران در سومین نمایشگاه بین‌المللی آسانسور، پله برقی و تجهیزات جانبی – مشهد مقدس

سومین نمایشگاه بین‌المللی آسانسور، پله برقی و تجهیزات جانبی از تاریخ هفدهم آبان ماه در مشهد مقدس در حال برگزاری است.

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران با حضور قدرتمند در این نمایشگاه ضمن در اختیار گرفتن بزرگترین غرفه نمایشگاه تلاش کرده است تا با اکرانی وزین، کیفیت و تنوع محصولات خود را که در بین محصولات داخلی بی‌رقیب و کاملا قابل رقابت با محصولات تولیدی شرکت‌های مطرح بین المللی است به رخ مخاطبان بکشد.

این نمایشگاه تا تاریخ بیستم آبان‌ماه ادامه خواهد داشت.

گروه صنعتی بهران از تمامی فعالین حوزه صنعت آسانسور، پله برقی، و همینطور صنعت ساختمان و تجهیزات جانبی دعوت به عمل می آورد تا از غرفه بهران واقع در سالن عطار دیدن فرمایند.

پیشنهادات مرتبط

لرزش کابین آسانسور - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
علت لرزش کابین آسانسور

در طراحی و انتخاب آسانسور یکی از آیتم‌ های اصلی احراز کیفیت، بالا بودن ایمنی آن است که شامل موارد متعددی می‌شود. یکی از نشانه های کاهش ایمنی آسانسور بروز لرزش و صدا در کابین آسانسور بوده که در طولانی مدت سبب خرابی آسانسور و مشکلات ناشی از آن می‌شود تا جایی که ممکن است بسیار خطرآفرین باشد.

چاه آسانسور- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
الزامات چاه آسانسور

آسانسورها بر حسب تعداد طبقات، ظرفیت و … دارای تحمل وزن متفاوتی هستند و برای طراحی ابعاد آن‌ها، باید فاکتورهای مختلفی را در نظر گرفت. یکی از بخش‌های مهم برای نصب آسانسور در یک ساختمان، چاله آسانسور است؛ رعایت و در نظر گرفتن ضوابط چاله آسانسور و استاندارهای مربوط به نصب آن الزامی و حیاتی است. در این مقاله درباره استاندارد و الزامات چاه آسانسور هر آنچه را که باید بدانید به شما می گوییم.

پله برقی دوچرخه - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
پله برقی دوچرخه در تروندهایم نروژ

ترامپ “Trampe” یک پله برقی مخصوص حمل دوچرخه است که در Brubakken در تروندهایم نروژ قرار دارد. این پله برقی که گاها از آن با نام آسانسور دوچرخه یاد می شود، اولین و تنها آسانسور حمل دوچرخه در جهان بود که در آگوست 1993 افتتاح شد.

مراحل خرید آسانسور - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
مراحل خرید آسانسور

مراحل خرید یک آسانسور خوب چیست؟ قدم اول در خرید آسانسور چیست؟ برای تامین آسانسور منزلمان باید از چه کسی کمک بگیریم؟ پاسخ سوالات شما در اینجا

کابین آسانسور - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
کابین آسانسور

کابین آسانسور معمولاً اتاقکی فلزی است که در بین یک فضای ریلی قرار می گیرد و همینطور از سیم بکسل و یا طناب فولادی برای جابجایی آن استفاده می شود. این اتاقک به صورت عمودی آویزان بوده و حرکت می کند. در این محفظه مسافر یا بار یا هر دو جای می گیرند.

اخبار بهران

دانستنی آسانسور

مقالات آسانسور و پله برقی