طراحی دستگاه دینامومتری در محل آزمایشگاه های فنی شرکت آسانسوروپله برقی بهران

طراحی تخصصی دستگاه دینامومتری درآزمایشگاههای آسانسور و پله برقی گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران،توسط مهندسین غیور ایرانی

برای اولین بار در تاریخ سرزمینمان ، طراحی دستگاه دینامومتری و ساخت آن جهت تست موتورگیربکس توسط تیم فنی و متخصص گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران انجام و مورد تایید سازمان های مربوطه قرار گرفت .

در این پروژه عظیم که با برنامه ریزی ، طراحی های اولیه ، استفاده از نرم افزارهای پیشرفته تست و اجرای پروژه همراه بود ، موجب شد برای اولین بار مهندسین ایرانی این دستگاه مهم را تولید و مورد استفاده قرار دهند.

از این تجهیز، جهت اندازه گیری پارامترهای مربوط به انواع موتورگیربکس های آسانسور و پله برقی و موتور گیرلس، از جمله اندازه گیری راندمان موتور، استفاده می گردد. این دستگاه توسط ترکمتر کالیبره میزان نیروی گشتاوری وارده به موتور گیربکس مورد تست را اندازه گیری نموده و با استفاده از سنسورها و نرم افزار PLC ، مقادیر مورد نیاز را با دقت بالا اندازه گیری کرده و گزارش می دهد.

شرکت آسانسور و پله برقی بهران

 

دستگاه دینامومتری گروه
دستگاه دینامومتری گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران(کیفیت محصول تولید شده تضمین می شود)

پیشنهادات مرتبط

موتور گیرلس آسانسور بهران- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
انواع موتور آسانسور

به طور کلی موتورهای آسانسور دو دسته هستند. البته این انواع موتور آسانسور را نباید با انواع آسانسور اشتباه گرفت. همانطور که در مقاله انواع آسانسور گفتیم، آسانسور 5 نوع دارد. ما در این مقاله درباره انواع موتور آسانسورهای کششی صحبت می کنیم. که رایج ترین نوع آسانسور در کشور ایران است.

هوم لیفت - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
آسانسور خانگی

امروز می خواهیم درباره آسانسور خانگی صحبت کنیم. حتما شما هم نام آن را زیاد شنیده‌اید. اما آسانسورهای خانگی چه تفاوتی با سایر آسانسورها دارند؟ چرا در ایران کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند؟ آیا نحوه کارکرد آنها نیز متفاوت است؟ به تمام سوالات شما در این مقاله پاسخ داده‌ایم. با ما همراه باشید.

سقوط آسانسور | گروه صنعتی آسانسور وپله برقی بهران
سقوط آسانسور

هیچ کاری نیست که در هنگام سقوط آسانسور انجام دهید! در واقع تمام کاری که لازم است باید قبل از آن انجام شود. اینکه می گویند در هنگام سقوط آسانسور دراز بکشید یا روی کیف تان بنشینید کاربردی نیستند.

آزمایشگاه آسانسور و پله برقی بهران - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
آزمایشگاه آسانسور و پله برقی بهران

آزمایشگاه از بروزترین تجهیزات و کادری مجرب بهره مند است. آزمایشگاه آسانسور و پله برقی بهران توانایی انجام انواع آزمون های مرتبط با صنعت آسانسور و پله برقی را دارا می باشد.