آسانسور و پله برقی بهران در کاملترین مجموعه تفریحی تجاری (تهران مال ) - بهران آسانبر

پروژه آسانسور و پله برقی مجتمع تفریحی تجاری تهران مال

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران | پروژه ها | مجتمع تفریحی تجاری تهران مال

 

تولید 6 دستگاه آسانسور و 30 دستگاه پله برقی برای مجتمع تفریحی تجاری تهران مال، گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران، مفتخر است به عقد قرارداد طراحی، تولید، نصب و راه اندازی 6 دستگاه آسانسور  و 30 دستگاه پله برقی در مجتمع تفریحی تجاری تهران مال که در دست بهره برداری و اجراست. تمام آسانسور های کار شده شرکت بهران از نوع مسافربر(PASSENGER) است. ظرفیت هیچ یک از این آسانسورها زیر 33 نفر نیست. و پله برقی ها در کلاس commercial طراحی شده است.

مجتمع تجاری تفریحی تهران مال با سرمایه گذاری مستقیم شرکت کینگ دام هلدینگ مالزی با اخذ مجوز سرمایه گذاری خارجی در حال احداث است. مجتمع تهران مال با ۱۶۰ هزار متر مربع زیربنا دارای ۳۰۰۰ واحد پارکینگ هوشمند بصورت سرپوشیده با ایمنی کاملgeneric for lipitor خواهد بود. نزدیک به ۲۲۰۰۰ متر مربع فضای تفریحی رفاهی از قبیل پردیس سینمائی، فودکورت، رستوران و کافی شاپ های متعدد و شهربازی سرپوشیده مدرن و الکترونیکی در این پروژه تعریف گردیده است. این مجتمع دارای ۶۰۰ واحد تجاری در ۲ طبقه با دسترسی داخلی مناسب میباشد.

مجتمع تهران مال در منطقه ۲۲ تهران در حال حاضر یکی از پروژه های تفریحی تجاری بزرگ در دست ساخت تهران است. آسانسورهای بکار رفته در این مجموعه 10 توقف است. سرعت نامی آسانسورهای مجموعه 1.6 متر در ثانیه می باشد. به دلیل کیفیت بالای ساخت و خدمات پس از فروش آسان و در دسترس، گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران انتخاب ثابت پروژه های بزرگ شهری و ملی است.

پروژه آسانسور و پله برقی تهران مال- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران