گروه صنعتی بهران آسانبر

پروژه 72 دستگاه پله برقی ایستگاه 8 مترو تبریز

خط 1 مترو تبریز از محل ائل گلی  در ابتدای پایانه آغاز و تا لاله به عنوان ایستگاه پایانی ادامه دارد .

این خط مترو تبریز دارای 17.2 کیلومتر طول مسیر و جمعا 18 ایستگاه و دو ایستگاه در ابتدا و انتها میباشد.

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران ، مفتخر است به عقد قرارداد طراحی ، تولید ، نصب و راه اندازی 72 دستگاه پله برقی  در خط 1 مترو تبریز که تا کنون 40 دستگاه از پله برقی ها حمل گردیده و الباقی در مرحله تولید میباشند .

ایستگاه 8 مترو تبریز با نام ایستگاه آبرسان در محل چهار راه آبرسان خیابان امام خمینی واقع شده است .

فیلم بهران آسانبر

پیشنهادات مرتبط

موتور گیرلس آسانسور بهران- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
انواع موتور آسانسور

به طور کلی موتورهای آسانسور دو دسته هستند. البته این انواع موتور آسانسور را نباید با انواع آسانسور اشتباه گرفت. همانطور که در مقاله انواع آسانسور گفتیم، آسانسور 5 نوع دارد. ما در این مقاله درباره انواع موتور آسانسورهای کششی صحبت می کنیم. که رایج ترین نوع آسانسور در کشور ایران است.

هوم لیفت - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
آسانسور خانگی

امروز می خواهیم درباره آسانسور خانگی صحبت کنیم. حتما شما هم نام آن را زیاد شنیده‌اید. اما آسانسورهای خانگی چه تفاوتی با سایر آسانسورها دارند؟ چرا در ایران کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند؟ آیا نحوه کارکرد آنها نیز متفاوت است؟ به تمام سوالات شما در این مقاله پاسخ داده‌ایم. با ما همراه باشید.

سقوط آسانسور | گروه صنعتی آسانسور وپله برقی بهران
سقوط آسانسور

هیچ کاری نیست که در هنگام سقوط آسانسور انجام دهید! در واقع تمام کاری که لازم است باید قبل از آن انجام شود. اینکه می گویند در هنگام سقوط آسانسور دراز بکشید یا روی کیف تان بنشینید کاربردی نیستند.

آزمایشگاه آسانسور و پله برقی بهران - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
آزمایشگاه آسانسور و پله برقی بهران

آزمایشگاه از بروزترین تجهیزات و کادری مجرب بهره مند است. آزمایشگاه آسانسور و پله برقی بهران توانایی انجام انواع آزمون های مرتبط با صنعت آسانسور و پله برقی را دارا می باشد.