[elementor-template id="38336"]
FINAL_ LOGO-white

اینجا قطب صنعت آسانسور و پله برقی است

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران، به مدت سه دهه ، در زمينه توليد، صادرات و واردات ، در کشور پیشگام بوده و ضمن ارتقا و شکوفایی صنعت آسانسور و پله برقی ایران ، هم تراز بزرگترین تولیدکنندگان جهان قرار گرفته و یکی از رهبران تاثیرگذار این صنعت در خاورميانه محسوب ميشود و همزمان، موفق به  تامین ۸۰ درصد نياز بازار ايران با محصولات قابل رقابت با نمونه های خارجی شده است.

نگاهی دقیق تر به بهران

FINAL_ LOGO-white

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران با تکیه بر 3 دهه حضور پیشگام در صنعت تولید و بازرگانی آسانسور و پله برقی راه طولانی را پیموده است تا امروز ضمن ارتقا و شکوفایی صنعت آسانسور و پله برقی در ایران بتواند همگام با برترین و بزرگترین تولید کنندگان جهان در قله های افتخار و بالندگی بایستد. این گروه با بکارگیری دانش فنی و دستگاه های پیشرفته و با استفاده از نیروهای متخصص و آموزش دیده در زمینه انواع پکیج آسانسور و پله برقی تولیدات منحصر به فردی داشته و مفتخر است با شیوه های نوین تولیدی نیاز بازار هدف را تامین و تعدیل نماید.

بهران با داشتن بزرگترین کارخانه تولیدی آسانسور و پله برقی در سطح کشور به عنوان یکی از رهبران تاثیرگذار این صنعت ، مجموعه ایست که آینده این صنعت روبه رشد را در ایران معنا می کند.

مستند مجموعه صنعتی بهران

تاریخچه بهران

بهران فعالیت خود را در سال 1368 از یک کارگاه کوچک 40 متری تراشکاری و تعمیرات قطعات آسانسور آغاز کرد و پس از گذشت 4 سال ، در سال 1372 کارگاه بزرگتری را به مساحت 100 مترمربع در خیابان هاشمی تهران به این کار اختصاص داد.

برادران شاکری رفته رفته با گسترش فعالیت و نیز افزایش دانش و تجربه در این حوزه ، در سال 1376 فعالیت خود را در کارگاه بزرگتری به مساحت 250 مترمربع در خیابان شاد آباد تهران ارتقاء دادند. سرانجام بعد از گذشت 4 سال ، با تلاش و کوشش شبانه روزی توانستند یک کارگاه 1200 مترمربعی واقع در جاده قدیم کرج به صورت اقساطی خریداری نمایند و به ایده ی خود برای تولید موتور گیربکس و قطعات آسانسور ، جامه ی عمل بپوشانند . بهران به سرعت در مسیر شکوفایی و پیشرفت گام نهاد ؛ افزایش خطوط تولید قطعات آسانسور  و درنتیجه، نیاز به گسترش این واحد تولیدی ، سبب شد تا بهران ، کارخانه ای را به وسعت 11000  مترمربع در شهرک صنعتی پرند احداث و تولیدات خود را به این کارخانه منتقل نماید.

و اینک پس از گذشت بیش از سی سال تلاش و پویایی کارخانجات گروه صنعتی بهران ( سهامی خاص ) به مساحت بالغ بر 110000 مترمربع  و بیش از  1000 نفر نیروی انسانی فعال ، تحت نظارت و مدیریت جناب آقای محمود شاکری مدیریت محترم عامل و جناب آقای احمد شاکری ریاست هیأت مدیره ،  جناب آقای حسین شاکری مدیریت کارخانه بهران به همراه  برادران ، که از متخصصان و اثرگذاران این حوزه به شمار می روند   ، پیشرو در عرصه ی صنعت آسانسور و پله برقی ایران در زمینه ی تولید قطعات و پکیج های آسانسور و پله برقی و همتراز با برترین شرکت های اروپایی ،  با داشتن شعبات و نمایندگی های فعال در سراسر ایران پاسخگوی نیاز بازار های داخلی و بین المللی می باشد .   

We think of the peak

به اوج می اندیشیم

کنترل دقیق بر تولید​

کنترل دقیق بر تولید​

کنترل کیفیت ( QC ) روال یا مجموعه ای از رویه ها است برای اطمینان از اینکه محصول تولیدی یا خدمات انجام شده به مجموعه معیارهای کیفیت مشخصی پایبند است یا الزامات مشتری یا کارمند را برآورده می کند .
همانطور که می دانید در شرکت های بزرگ از جمله شرکت بهران بخش کیوسی یا واحد کنترل کیفیت یکی از قسمت های مهم و تاثیر گذار در فرآیند تولید می باشد ، که وظیفه کنترل از محصول خام تا محصول نهایی را به عهده دارد .

واحد کنترل کیفیت بهران
واحد تحقیق و توسعه​

واحد تحقیق و توسعه​

بهره گیری از خلاقیت و نوآوری ، ارتقای سطح رضایتمندی ، تداوم و استمرار آموزش ها و اهمیت به سلامت و ایمنی کارکنان از مواردی است که مدیریت توجه خاصی داشته است . بازنگری فرآیندها با مدیریت علمی ، تدوین فرآیندهای نظام مند و سیستماتیک ، چابک سازی فرآیندها و ترجمه راهبردهای سازمان به فرآیندها و پروژه ها نیز از دیگر معیارهای سنجش شرکت می باشد .

واحد تحقیق و توسعه​​
تولید و ماشین آلات​

تولید و ماشین آلات​

نظر به اینکه کیفیت محصولات تولیدی اهم رسالت سازمان را تشکیل می دهد لذا این گروه صنعتی با بکارگیری مجموعه ریخته گری مدرن و انواع دستگاه های لیزر، پانچ، تراش و فرز CNC ، برش کاری ، پرس ضربه ای و هیدرولیک ، رنگ الکترواستاتیک و با بهره مندی از همکارانی متهد و آموزش دیده موفق به تولید بیش از 80 % نیازهای این صنعت شده است.

 

واحد کنترل کیفیت بهران
تجارت جهانی

تجارت جهانی

بهران جهت ارائه خدمات به تمامی سلیقه های باشگاه مشتریان خود، با کمپانی های مطرح بین المللی از جمله GEM ایتالیا و Alberto SASSI ایتالیا و اسپانیا جهت واردات انواع موتور گیربکس و از زیلابگ آلمان و ژی زی چین حهت انواع گیرلس  و نیز کمپانی MARAZZI ایتالیا ، DATWYLER سوئیس و GUSTAV WOLF آلمان برای واردات ریل ، کابل و  سیمˆ بکسل  اقدام نموده است ، که نیاز تمامی مصرف کنندگان این صنعت را برطرف می نماید.

واحد کنترل کیفیت بهران
واحد تحقیق و توسعه​

واحد تحقیق و توسعه​

در كنار این آزمایشگاه مجهز، تجهیزات بازرسی الزم را نيز به كار گرفته و به منظور تست  محصوالت در شرايط واقعي، يك برج تست به ارتفاع 50 متر كه دارای دو دستگاه آسانسور آزمایشگاهی با  سرعت حداکثر 3متر بر ثانیه است را راهاندازي كرده ایم  این مجموعه صعنتی با افتتاح مترفع ترین برج تست پله برقی خاور میانه به ارتفاع 14 متر از نوع HEAVY DUTY گامی بزرگ برای ارتقاع صطح کیفی محصوالت پله برقی خود مطابق با استناندارد ce اروپا برداشته وتا  بتواند محصوالتی با کیفیت جهانی تولید و روانه بازار کند

واحد تحقیق و توسعه​​
خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

اعتقاد ما بر این اصل استوار است که فروش آغاز یک تعهد است و خدمات پس از فروش وظیفه ای انکار نشدنی است . با توجه به اینکه ارائه خدمات موثر در پشتیبانی مستلزم داشتن امکانات لازم می باشد ، شرکت آسانسور و پله برقی بهران با بهره گیری از امکانات پیشرفته و مدرن و با به کارگیری نیروهای متخصص و توانمند ، کلیه قطعات و موتور گیربکس های تولیدی و وارداتی خود را به مدت دو سال گارانتی نموده و با ارائه خدمات پس از فروش ، به مدت 10 سال عملکرد مفید آن ها را تضمین می نماید .

واحد کنترل کیفیت بهران

طرح توسعه شرکت بهران آسانبر

شرکت بهران با اجرای طرح توسعه با توجه به اهداف سازمانی و نیازهای آینده در پی برآوردن هرچه بهتر خواسته های مشتریان می باشد .