درب آسانسور [ انواع و مشخصات فنی ] – گروه صنعتی بهران آسانبر

درب های آسانسور بهران

تلفیق هنر و تکنولوژی

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران، با طراحی و تولید انواع درب های نیمه اتوماتیک، تمام اتوماتیک و درب های لولایی در ابعاد و طرح های مختلف، توانسته است مطابق با نیاز مشتری، ضمن تامین نیاز بازار داخل، اقدام به صادرات انواع درب های تولیدی خود نماید

معرفی انواع درب آسانسور بهران

درب های نیمه اتوماتیک
Semi-Automatic Elevator Door

درب های نیمه اتوماتیک

دربهای نیمه اتوماتیک بهران ، دارای طراحی مدرن ، کیفیت بالا ، استحکام مکانیکی فوق العاده و عمر مفید طولانی قطعات میباشند این درب ها در انواع درب کابین نیمه اتوماتیک 2 لته و 3 لته و مجهز به سیستم کنترل هوشمند (VVVF) , و مناسب آسانسورهای با ترافیک بالا میباشد. درب های نیمه اتوماتیک بهران با بهره گیری از فناوری های نوین توانسته است با کاهش عمق لته ها تا 10 سانتی متر سطح مفید فضای داخل کابین را نیز افزایش دهد . که مزیت بزرگی برای آسانسورهای با فضای کم میباشد درب های کابین نیمه اتوماتیک دولته بهران دارای سایز های 70 80 و 90 سانتی متر و درب های کابین نیمه اتوماتیک بهران 3 لته دارای سایز های 80 و 90 سانتی متر میباشد.

درب های لولایی
Elevator Swing Door

درب های لولایی

درب های لولایی بهران ضمن داشتن ظرافت و زیبایی منحصر به فرد بسیار مقاوم هستند و از ورق های فولادی درجه یک ST12 و ST14 با ضخامت 1.5 و 2 میلیمتر تولید میشوند . این درب ها در دو رنگ شیری و مسی چکشی و در سه ابعاد 700*200 800*200 900*200 میلیمتر به بازار عرضه میگردند . پوشش رنگ این درب ها حاوی پودر الکترواستاتیک کوره ای است که مطابق استاندارد EN-81 و استاندارد ایران میباشد .به کارگیری دستگاه های مدرن پانچ و خم CNC دستگاه جوشکاری و اتصال MIG و تکنولوژی لیزر بر ظرافت و کیفیت درب های لولایی بهران افزوده است.

درب های تمام اتوماتیک
Automatic Elevator Door

درب های تمام اتوماتیک

درب های تمام اتوماتیک بهران دارای طراحی مدرن ، کیفیت بالا ، استحکام مکانیکی فوق العاده و عمر مفید و طولانی قطعات میباشند. این درب ها به دلیل بهره مندی از سیستم کنترل هوشمند 3vf  برای استفاده در آسانسور های با ترافیک بالا  مناسب هستند . کاهش عمق لته ها تا 10 سانتی متر موجب ایجاد سطح مفید بیشتری برای کابین شده است که این کاهش مزیتی بزرگ برای آن دسته از آسانسور هایی است که دارای چاه آسانسور با ابعاد کوچکتری هستند.

 قابل ذکر است گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران تنها تولیدکننده درب های سخت کار (Heavy Duty) در ایران می باشد.

درب های تمام اتوماتیک بهران دارای طراحی مدرن ، کیفیت بالا ، استحکام مکانیکی فوق العاده و عمر مفید و طولانی قطعات میباشند. این درب ها به دلیل بهره مندی از سیستم کنترل هوشمند 3vf  برای استفاده در آسانسور های با ترافیک بالا  مناسب هستند .

همچنین به منظور کاهش اصطکاک مکانیکی ، کاهش میزان صدا ، کاهش فرسایش حرکتی ، کاهش گرمای سیستم حرکتی ، افزایش قدرت ، سرعت و بالا بردن دقت عملکرد ، در درب های تمام اتوماتیک بهران از موتورهای براش لس استفاده میشود که در دسته موتورهای سردرب گیرلس قرار دارند .

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران با بهره گیری از فناوری های نوین توانسته عمق لته ها را تا 10 سانتی متر کاهش دهد و همین امر موجب افزایش فضای داخل کابین میشود.این کاهش مزیتی بزرگ برای آن دسته از آسانسورهایی است که دارای چاه های کوچک هستند .

انواع درب های تمام اتوماتیک تولید شده توسط گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران در دو نوع تلسکوپی و سانترال و در عرض های 70-  80 – 90 – 100 – 110  – 120  – 130  سانتی متر و ارتفاع های 200 –  210  – 220 –  230   240  سانتی متر  میباشند.

خط تولید درب آسانسور

در خط تولید درب های بهران از پیشرفته ترین و به روزترین تکنولوژی ها بهره گرفته شده است که از آن جمله می توان به دستگاه های فوق پیشرفته پانچ، پرس ساخت آمادا ژاپن وبایسترونیک سوئیس در تمامی مراحل تولید اشاره کرد. همچنین سیستم جوشکاری استفاده شده در خط تولید، بصورت نقطه جوش و اتوماتیک می باشد که همین امر باعث استحکام بالا و تولید درب های تماما  مشابه می گردد. تمامی درب های بهران اعم از تمام اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و لولایی، مطابق با استاندارد اروپا تولید می شوند.

تکنولوژی استفاده شده در خط رنگ درب ها  نیز به صورت تمام اتوماتیک و با استفاده از پودر الکترواستاتیک میباشدکه در نتیجه پخش شدن یکپارچه و یک دست رنگ در تمامی نقاط  محصول و همچنین ماندگاری بالای آنها را به همراه دارد درب های تمام اتوماتیک بهران حاصل تلفیق هنر و تکنولوژی است و پس از تولید با دستگاه های مدرن ، با رنگ پودری الکترواستاتیک رنگ آمیزی می شوند همچنین به منظور کاهش اصطکاک مکانیکی ، پایین آوردن میزان صدا ، کاهش فرسایش حرکتی ، کاهش گرمای سیستم حرکتی ، افزایش قدرت ، سرعت و بالا بردن دقت عملکرد ، در درب های تمام اتوماتیک بهران از موتورهای براش لس استفاده میشود که در دسته موتورهای سردرب گیرلس قرار دارند .

مشخصات فنی

مشخصات فنی درب های آسانسور بهران​

درب کابین نیمه اتوماتیک 2 لته

 

درب کابین نیمه اتوماتیک 2 لته درب کابین نیمه اتوماتیک 2 لته

درب کابین نیمه اتوماتیک 3 لته

درب کابین نیمه اتوماتیک 3 لته درب کابین نیمه اتوماتیک 3 لته

 

درب کابین تمام سانترال

درب کابین تمام سانترال

 

درب کابین تمام تلسکوپی دو لته

کابین تمام تلسکوپی دو لته کابین تمام تلسکوپی دو لته

درب طبقه تمام سانترال 2 لته

درب طبقه تمام سانترال 2 لته درب طبقه تمام سانترال 2 لته

در طبقه تمام تلسکوپی 2 لته

در طبقه تمام تلسکوپی 2 لته

در طبقه تمام تلسکوپی 2 لته

 

درب لولایی