آسانسور، بالابر یا آسانبر | گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

آسانسور

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

انواع موتور آسانسور

به طور کلی موتورهای آسانسور دو دسته هستند. البته این انواع موتور آسانسور را نباید با انواع آسانسور اشتباه گرفت. همانطور که در مقاله انواع آسانسور گفتیم، آسانسور 5 نوع دارد. ما در این مقاله درباره انواع موتور آسانسورهای کششی صحبت می کنیم. که رایج ترین نوع آسانسور در کشور ایران است.

مطالعه بیشتر
آسانسور مقالات

تجهیزات آزمایشگاه آسانسور بهران؛ دستگاه CMM و GMM

امروزه میتوان  با استفاده از ماشينهای (CMM) قطعات پيچيده را با دقت وسرعت اندازه گيری نمود. همچنين برای آناليز چند بعدی می توان داده های بدست آمده را ذخيره کرد.

مطالعه بیشتر
آسانسور بهران

آسانسور خانگی

امروز می خواهیم درباره آسانسور خانگی صحبت کنیم. حتما شما هم نام آن را زیاد شنیده‌اید. اما آسانسورهای خانگی چه تفاوتی با سایر آسانسورها دارند؟ چرا در ایران کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند؟ آیا نحوه کارکرد آنها نیز متفاوت است؟ به تمام سوالات شما در این مقاله پاسخ داده‌ایم. با ما همراه باشید.

مطالعه بیشتر
آسانسور مقالات

آزمایشگاه آسانسور و پله برقی بهران

آزمایشگاه از بروزترین تجهیزات و کادری مجرب بهره مند است. آزمایشگاه آسانسور و پله برقی بهران توانایی انجام انواع آزمون های مرتبط با صنعت آسانسور و پله برقی را دارا می باشد.

مطالعه بیشتر
آسانسور بهران

انواع آسانسور

انواع آسانسور بر اساس مکانیزم کار و کاربری که دارند شامل: آسانسور کششی ، آسانسور هیدرولیک ،آسانسور بدون موتورخانه،باربری مسافر بری و خدماتی

مطالعه بیشتر
آسانسور مقالات

سرویس ونگهداری درب آسانسور تمام اتوماتیک بهران

درب آسانسور تمام اتوماتیک بهران دارای سه سال گارانتی بوده و شامل تمام قطعاتی که به صورت محصول کامل

فروخته شده میباشد ، که در صورت خرابی و یا عدم عملکرد صحیح نسبت به تعمیر،تعویض و یا تنظیم آن در زمان

گارانتی بصورت رایگان اقدام میگردد و در صورت پایان یافتن دوره گارانتی بایستی پس از پرداخت هزینه مربوطه از

خدمات سرویس و نگهداری درب آسانسور  در این خصوص بهره مند گردند

مطالعه بیشتر
آسانسور اطلاعات عمومی آسانسور بهران

تاریخچه آسانسور

در سال 1853 یعنی حدود 29 سال بعد ، دوست عزیزمون که حتما همه ی شما به عنوان بنیان گذار آسانسور میشناسید به نام لیشا گریوز اوتیس ، مخترع معروف آمریکایی تحول عظیمی در صنعت آسانسور ایجاد کرد و اولین آسانسور دارای ایمنی را ساخت .

مطالعه بیشتر
آسانسور اطلاعات عمومی آسانسور بهران دانستنی های آسانسور مقالات

استاندارد آسانسور

استاندارد آسانسور مجموعه‌ای از قوانین و مقررات است که به منظور حفظ سلامت و ایمنی مردم توسط سازمان ملی استاندارد تهیه شده است.طبق قانون نصب آسانسور مستلزم استانداردسازی آسانسور در قانون موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران است.

مطالعه بیشتر
آسانسور مقالات

موتور گیرلس بهران

موتورهای گیرلس بهران به دلیل سرعت بالا نسبت به موتورهای آسانسور گیربگس ، و کیفیت مناسب درساخت ، بیشتردرساختمان های اداری با طبقات بالا و ترافیک سنگین مانند برج های مسکونی بیمارستانها و مراکزتجاری مورد استفاده قرار میگیرد.

مطالعه بیشتر
آسانسور اخبار اطلاعات عمومی آسانسور بهران مقالات

انواع آسانسور و کارکرد آن‌ها

آسانسور ها بر اساس سیستمی که نیروی محرکه آن ها را تامین می کنند به 6 دسته طبقه بندی می شوند. اولین و معروف ترین آنها آسانسور کششی است…

مطالعه بیشتر
آسانسور مقالات

ایمنی آسانسور

سیستم ایمنی آسانسور از مهم ترین نکاتی است که در هنگام خرید باید به آن توجه کنید. از گذشته تا کنون تمام مهندسان آسانسور در پی ایجاد سیستمی..

مطالعه بیشتر
آسانسور مقالات

آسانسور، بالابر یا آسانبر چیست ؟

آسانسور، بالابر یا آسانبر چیست ؟ هر فرد به طور متوسط روزانه 4 بار از آسانسور استفاده می کند! آیا تا به حال به این مساله فکر کرده بودید؟

مطالعه بیشتر
آسانسور مقالات

دنیای بدون آسانسور!

آسانسورها از جمله مهم‌‌ترین اختراعات بشر است. این اختراع در شهرنشینی و زندگی افراد تأثیر بسزایی دارد. از دیدگاه علمی و تکنولوژیکی، آسانسورها به عنوان یک وسیله جابجایی عمومی بسیار مهم شناخته می‌شوند. این دستگاه های پیشرفته برای انتقال افراد و بارها در ساختمان‌ها به کار می‌روند. استفاده از آسانسورها تا فضا هم رسیده است.

مطالعه بیشتر
آسانسور مقالات

موتورگیربگس آسانسور :

موتورگیربکس آسانسور بهران درسرعت های خطی 1 و 1.6 متربرثانیه و در دو نوع دوسرعته (AC2)  و تک سرعته (3vf) تولید میشوند 

مطالعه بیشتر
آسانسور مقالات

بالاترین ایمنی آسانسور در بهران آسانبر

ایمنی آسانسور، به عنوان مهمترین وسیله جابجایی عمومی در اماکن عمومی، از اهمیت بالایی برخوردار است. با پیشرفت علم و تکنولوژی، ابتکارات جدید در نحوه عملکرد و طراحی آسانسورها می‌تواند ایمنی آنها را به شکل قابل توجهی افزایش دهد.

مطالعه بیشتر
آسانسور مقالات

خرید آسانسور به صورت پکیج بهتر است یا به صورت ترکیبی ؟

برای خرید آسانسور در کشور ایران قبل از انتخاب برند قطعات مورد نیاز ، باید نوع عرضه آسانسور خود را انتخاب کنید .در بازار آسانسور ایران ، آسانسور به دو شکل عرضه میگردد : 1- آسانسور ترکیبی    2- آسانسور پکیج

مطالعه بیشتر
آسانسور بهران مقالات

حضور گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران در هفدهمین نمایشگاه تخصصی آسانسور و پله برقی سال 2022 استانبول – تویاپ.

هفدهمین نمایشگاه بین المللی – تخصصی آسانسور و پله برقی استانبول – تویاپ از تاریخ 19 لغایت 22 اسفند ماه سال 1400 ،در استانبول ،مرکز نمایشگاهی تویاپ برگزار گردید.
در این نمایشگاه که به عنوان اولین نشست بزرگ جهانی صنعت آسانسور دنیا در سال 2022 میباشد، 400 شرکت از 30 کشور جهان حضور داشتند وطبق آمار اعلام شده تعداد بازدیدکنندگان نسبت به سال های گذشته 16 درصد افزایش داشته و در مجموع 22348 متخصص و 6672 بازدید کننده بین المللی حضور داشتند.

مطالعه بیشتر
آسانسور اخبار پله برقی

حضور گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران در ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت آسانسور و پله برقی شیراز

 این نمایشگاه که از تاریخ 7 لغایت 10 دی ماه سال 1400 و در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان فارس در شیراز برگزار گردید، میزبان بسیاری از شرکت های  مطرح آسانسور و پله برقی ، صنایع وابسته  و جمع کثیری از بازدیدکنندگان داخلی و خارجی بوده است .

مطالعه بیشتر
آسانسور اخبار پله برقی

زندگی در بهران

در بهران آسانبر، مسیر شغلی هر نفر، با توجه به علایق واستعدادهای فردی و در راستای چشم انداز شرکت، تعریف می شود و همواره کارکنان برای رشد و پیشرفت فردی و شغلی مورد حمایت و تشویق قرار می گیرند.

مطالعه بیشتر
آسانسور بهران پله برقی