انواع پکیج آسانسور [ انواع و مشخصات فنی ] - گروه صنعتی بهران آسانبر

پکیج آسانسور های بهران

اولین تولید کننده و طراح  آسانسور های پکیج مطابق با استاندارد های روز دنیا

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران ، به عنوان اولین تامین کننده و طراح  آسانسور های پکیج و نیز اولین صادر کننده آسانسور های پکیج در ایران میباشد.

آسانسور های هیدرولیک
Hydraulic Elevator

آسانسور های هیدرولیک

استفاده در کارخانجات ، کارگاه ها و انبارهای کالا ، ساختمان های مسکونی جهت جابجایی خودرو

قدرت بالا و سرعت پایین از خصوصیات مهم این سیستم حمل و نقل عمودی است.

 

آسانسور بدون موتورخانه
Machine Room Less Elevator

آسانسور بدون موتورخانه

در این نوع آسانسور ها نیازی به وجود اتاقک جدا برای موتور نیست و موتور آسانسور روی آهن کشی یا بخشی از ریل نصب میگردد که مناسب ساختمان هایی که فضای کمی دارند میباشد . این نوع آسانسور هم می تواند در مکان هایی مانند ساختمان های مسکونی ، معابر عمومی همچون ایستگاه های مترو ، فروشگاه های زنجیره ای ، ادارات دولتی ، مجتمع های تجاری و ... استفاده گردد .

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران ، به عنوان اولین تامین کننده و طراح  آسانسور های پکیج و نیز اولین صادر کننده آسانسور های پکیج در ایران میباشد.

 

 گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران به عنوان ارائه دهنده آسانسورهای پکیج در ایران این محصول را در سه گروه لاکچری ، کلاسیک و اقتصادی به بازار عرصه می کند. این آسانسور ها به دلیل بهره مندی از مزیت هایی همچون مرغوبیت تجهیزات ، مصرف بهینه انرژی به دلیل بهره گیری از سیستم های گیرلس و فناوری های ذخیره انرژی ، و همچنین استفاده از VVVF و دوستدار بودن محیط زیست به یکی از اصلی ترین انتخاب های شرکت های فعال در زمینه آسانسور تبدیل شده است. گروه صنعتی بهران علاوه بر پاسخگویی به نیازهای داخلی هم اکنون با ایجاد نمایندگی در کشورهای مختلف در حال پیگیری برنامه های منسجمی برای صادر نمودن آسانسورهای پکیج خود به سایر کشور های جهان می باشد .

آسانسور های پکیج بهران که توسط نرم افزارهای بسیار قوی و پیشرفته طراحی می گردند ، به کمترین فضای ممکن برای نصب و عملکرد احتیاج دارند و به راحتی در ویلاها ، منازل مسکونی جدید و قدیمی قابل نصب می باشند . قابلیت سرویس دهی سریع با توجه به موقعیت آسانسور در طبقات ، باز شدن درب ها قبل از توقف کامل به منظور افزایش سرعت سرویس دهی ، وجود سیستم نجات اضطراری ، امکان برقراری ارتباط با سیستم مدیریت ساختمان و قابلیت تعریف کارت شناسایی از جمله ویژگی های آسانسور های پکیج می باشند . برش ورق های کابین در این آسانسور به وسیله دستگاه های لیزر پیشرفته انجام می گیرد. انتخاب تزئینات کابین در این آسانسورها به دو حالت از پیش تعیین شده ( تمام استیل ، ام دی اف و استیل ، شیشه ای ) و تعیین به هنگام سفارش امکان پذیر است . شسی های به کار رفته در کابین و طبقات آسانسورهای پکیج لمسی هستند و از لحاظ سیم بندی کاملا با شسی ها و صفحه کلیدهای موجود در بازار سازگار می باشند .