[elementor-template id="38336"]
elevator package

پکیج پله‌برقی بهران

مطابق با استاندارد های روز دنیا

پله برقـــی

پله برقی ها و پیاده روهای متحرک از کارآمدترین سیستم هایی هستند که شهروندان را در داشتن حرکتی دلنشین برای ورود و خروج از پل های عابر پیاده ، فرودگاه ها ، ایستگاه های قطار و مترو، ترمینال های اتوبوس رانی ، و حرکت بین طبقات در  مراکز خرید و غیره یاری می کنند . اهمیت این موضوع و همچنین فقدان سیستمی که با شرایط جوی و محیطی ایران سازگر باشد مجموعه بزرگ بهران را بر آن داشت تا با استفاده از سال ها تجربه خود اقدام به طراحی و تولید پله برقی ها و پیاده روهای متحرکی نماید که با فناوری های نوین جهانی همخوانی کامل دارند .

تلاش بی وقفه متخصصان و مدیران مجموعه بهران سرانجام موجب شد تا این گروه به یکی از رهبران اصلی صنعت پله برقی و پیاده روی متحرک در ایران تبدیل گردد . در ادامه راه ، گروه صنعتی بهران با راه اندازی واحد های استاندارد و کنترل کیفی مطمئن تر از هر زمان دیگری گام برداشت و این امر موجب شد تا بهران موجبات اعتماد سازی هرچه بیشتر را در بازار ایران نسبت به محصولات خود فراهم آورد . طراحی ، تولید ، نصب و راه اندازی و همچنین خدمات پشتیبانی گسترده از اصلی ترین بخش هایی است که گروه صنعتی بهران بر روی آن ها تمرکز دارد . گفتنی است پله برقی و پیاده روهای متحرک بهران با همکاری معتبر ترین شرکت های بین المللی و مطابق با استاندارد جهانی EN115 تولید می گردد. 

پله برقی سخت کار
Mass Transit

پله برقی سخت کار

استفاده در معابر عمومی با ترافیک سنگین مانند ایستگاه های قطار ، ایستگاه های مترو ، فروشگاه های زنجیره ای ، ادارات دولتی ، مجتمع های تجاری و غیره .

پله برقی فوق سخت کار
Mass plus Transit

پله برقی فوق سخت کار

استفاده در معابر عمومی با ترافیک بسیار سنگین مانند ایستگاه های قطار ، ایستگاه های مرکزی مترو ، فروشگاه های زنجیره ای مرکزی و غیره .