elevator package

پکیج پله‌برقی بهران

تولید ملی پله‌برقی و پیاده‌رو متحرک در انواع سخت کار، فوق سخت کار و تجاری

پله‌برقی و پیاده‌رو متحرک

پله‌برقی ها و پیاده‌روهای متحرک از کارآمدترین سیستم هایی هستند. که شهروندان را در داشتن حرکتی دلنشین برای ورود و خروج از پل های عابر پیاده، فرودگاه ها، ایستگاه های قطار و مترو، ترمینال های اتوبوس رانی و حرکت بین طبقات در  مراکز خرید و غیره یاری می کنند. اهمیت این موضوع و همچنین فقدان سیستمی که با شرایط جوی و محیطی ایران سازگار باشد. مجموعه بزرگ بهران را بر آن داشت تا با استفاده از سال ها تجربه خود اقدام به طراحی و تولید پله برقی ها و پیاده‌روهای متحرک ایرانی نماید که با فناوری های نوین جهانی همخوانی کامل دارند.

تلاش بی وقفه متخصصان و مدیران مجموعه بهران سرانجام موجب شد، تا این گروه به یکی از رهبران اصلی صنعت پله برقی و پیاده روی متحرک در ایران تبدیل گردد. در ادامه راه، گروه صنعتی بهران با راه اندازی واحد های استاندارد و کنترل کیفی مطمئن تر از هر زمان دیگری گام برداشت. و این امر موجب شد تا بهران موجبات اعتماد سازی هرچه بیشتر را در بازار ایران نسبت به محصولات خود فراهم آورد. طراحی، تولید، نصب و راه اندازی و همچنین خدمات پشتیبانی گسترده از اصلی ترین بخش هایی است که گروه صنعتی بهران بر روی آن ها تمرکز دارد. گفتنی است پله برقی و پیاده روهای متحرک بهران با همکاری معتبر ترین شرکت های بین المللی و مطابق با استاندارد جهانی EN115 تولید می گردد. 

انواع پله‌برقی بر اساس نوع کاربری

پله‌برقی سخت کار
Mass Transit

پله‌برقی سخت کار

استفاده در معابر عمومی با ترافیک سنگین مانند ایستگاه های قطار ، ایستگاه های مترو ، فروشگاه های زنجیره ای ، ادارات دولتی ، مجتمع های تجاری و غیره .

پله‌برقی فوق سخت کار
Mass plus Transit

پله‌برقی فوق سخت کار

استفاده در معابر عمومی با ترافیک بسیار سنگین مانند ایستگاه های قطار ، ایستگاه های مرکزی مترو ، فروشگاه های زنجیره ای مرکزی و غیره .