گاورنر ، فلکه هرزگرد ، فلکه کششی ، قفل آسانسور و دیگر محصولات

Overspeed Governor

گاورنر بهران

گاورنر های بهران به صورت تک جهته و دوجهته ، درسایز های 25 و 30 سانتی متری و در سرعت های 0.5 تا 1.6 متر بر ثانیه ، تحت گواهی استاندارد ملی ایران و CE اروپا تولید میشود .

  • دارای میکروسوئیچ عملکرد
  • انجام تست عملکرد بوسیله PLC و انکودر با دقت بالا 
  • طراحی فلکه در قطرهای 25 و 30 سانت
  • دارای نشان استاندارد ملی ایران
  • عدم سایش قرقره به صورت مستقیم بر روی چدن که باعث افزایش طول عمر و حساسیت بالا در عملکرد می شود .
  • دارای شیار تست
  • تک جهته و دوجهته
Governor Deflection Pulley

فلکه کششی پایین

گاورنر های بهران به صورت تک جهته و دوجهته ، درسایز های 25 و 30 سانتی متری و در سرعت های 0.5 تا 1.6 متر بر ثانیه ، تحت گواهی استاندارد ملی ایران و CE اروپا تولید میشود . این گاورنر ها شامل دو بخش گاورنر بالا و گاورنر پایین یا همان فلکه کششی میشود

Deflection Pulley

فلکه هرزگرد بهران

 درساخت فلکه های هرزگرد بهران ،  از چدن با  آلیاژ های مخصوص جهت استحکام و تحمل بار زیاد محصول استفاده میشود.این فلکه ها در ابعاد مختلف با قطر 32 تا 52 سانتی متر و تعداد شیار از 4 تا 8 شیار تولید و عرضه داشته و قابلیت طراحی در انواع تعداد شیار و ابعاد مختلف را نیز دارد.

در فلکه های هرزگرد بهران ،از دو بلبرینگ از نوع Bearing Deep Groove جهت افزایش طول عمر و راندمان بالا استفاده شده است که قابلیت افزایش تا سه بلبرینگ را دارا می باشد.   

همچنین امکان ثبت سفارش فلکه هرزگرد جهت موتورهای گیرلس ، در تمامی ابعاد و شیارهای مورد نظر ،امکان پذیر می باشد .

Elevator Door lock

قفل درب آسانسور بهران

قفل درب از اجزای مهم در ایمنی آسانسور است . این اهمیت و در کنار آن فقدان قفل های با کیفیت در بازار ایران متخصصان مجموعه بهران را بر آن داشت تا با تلاش بی وقفه محصولی تولید کنند که ایمنی تضمین شده ای را به کاربران هدیه دهد . این تلاش در نهایت قفل درب لولائی بهران مدل BL-508X را به بازار ایران ارائه کرد . این محصول دارای علامت استاندارد ایران و CE اروپا است . کیفیت استثنایی و طراحی بی نظیر BL -508X را از سایر محصولات مشابه در بازار متمایز کرده است . تست 200 هزار ضربه ای که دو برابر میزان استاندارد بین المللی است نشان دهنده ی کیفیت بالای این محصول است .

Guide Rail brackets

براکت ریل

ریل ها به وسیله ی براکت بین دیوار و آهنکشی محکم می شوند .

bracket
Counterweights

وزنه تعادل

وزنه های تعادل بهران از دو جنس چدن و فلزی ( سرب ) می باشند و در اندازه و قالب های 57*10 ، 67*10 ، 77*10 ، متفاوت است .