آسانسور پانوراما | همه چیز درباره آسانسور پانوراما | خرید آسانسور پانوراما | بهران آسانبر

آسانسور پانوراما

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران| انواع آسانسور| آسانسور پانوراما

همه چیز درباره آسانسور پانوراما

امروزه با گسترش آسمانخراش ها در سطح دنیا، استفاده از آسانسور افزایش چشمگیری پیدا کرده است. و به دلیل اهمیت دیزاین و معماری داخلی، فضای آسانسورها نیز مورد توجه سازندگان قرار دارد. به محض ورود به ساختمانها اولین چیزی که توجه بازدید کنندگان را جلب می کند نما و طرح آسانسور است. آسانسور شیشه‌ای (آسانسور پانوراما) را از نظر زیبایی می‌توان زیباترین آسانسور در نوع خود دانست.

| درباره آسانسورها بیشتر بدانید! |

 

آسانسور پانوراما - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
کابین آسانسور پانوراما نیم گرد و گرد بهران

آسانسور پانوراما چیست؟

آسانسور های شیشه ای (پانوراما) آسانسور هایی با حداقل یک وجه کابین شیشه‌ای هستند. وجود این وجه به تنهایی کافی نیست. بلکه باید نمایی از داخل کابین به سمت بیرون و یا برعکس وجود داشته باشد. آسانسور پانوراما برای افرادی که از فضای بسته می ترسند گزینه مناسبی است. این آسانسورها با توجه به نیاز مصرف کننده قابلیت نصب در فضاهای کوچک و بسته و همچنین فضاهای تجاری و فروشگاهی را دارند.


 آسانسورها چگونه کار می کنند؟|

انواع آسانسور پانوراما

سیستم محرکه در این آسانسورها میتواند از نوع کششی و یا هیدرولیک باشد.

آسانسور پانوراما - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
کابین آسانسور پانوراما تک جهته و 360 درجه بهران

آسانسور پانوراما با سیستم هیدرولیک

در مقاله انواع آسانسور به صورت گزیده به نحوه کارکرد آسانسور هیدرولیک پرداختیم. همانطور که میدانید اصولا در آسانسورهای پانوراما همواره سعی می‌گردد تا تجهیزات مکانیکی و برقی در معرض دید قرار نگیرند. سیستم آسانسور هیدرولیک به دلیل عدم نیاز به سیم بکسل و وزنه تعادل گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در ان نوع آسانسورهاست.

آسانسور پانوراما - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
کابین آسانسور پانوراما نیم گرد و مستطیلی بهران

آسانسور پانوراما با سیستم کششی

سیستم آسانسور هیدرولیک به دلیل محدودیت در ارتفاع و سرعت قابل استفاده در ارتفاعات بالا نیست. در اینجا لزوم استفاده از سیستم کششی در ساختمان‌های بیش از 4 یا 5 طبقه نمایان می‌شود. اگرچه سیستم‌های کششی دارای سیم بکسل و وزنه تعادل هستند ولی با انجام ترفندهایی تجهیزات مکانیکی و برقی، کمتر به چشم می‌آیند.

آسانسور پانوراما با سیستم پنوماتیک خلاء

آسانسورهای پنوماتیک برای بلند کردن کابین آسانسور از فشار هوا استفاده می کنند. این مدل به دلیل نیاز نداشتن به اتاق موتورخانه، برای فضاهای داخلی منزل و ویلاها بسیار کاربردی است.

آسانسور پانوراما - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
کابین آسانسور پانوراما سقف شیشه ای بهران

| درباره ایمنی آسانسور بیشتر بدانید. |

جنس شیشه آسانسور پانوراما

جنس کابین پانوراما از نوعی از شیشه به نام لمینت (شیشه جلوی اتومبیل) می باشد. این نوع از شیشه در مقابل ضربه بسیار مقاوم است و چنانچه بر اثر برخورد ضربه بسیار قوی بشکند فرو نمیریزد و در جای خود باقی می ماند. بنابراین نگرانی ای درباره صدمه با شیشه وجود نخواهد داشت. همچنین شیشه لمینت بر اثر سایش دچار خط و خراش نخواهند شد. مضاف بر اینکه به راحتی قابل شستشو بوده و در اثر گذر زمان نیز دچار رنگ پریدگی نمی‌گردد.

خرید آسانسور پانوراما

در واقع قیمت آسانسور به عوامل مختلفی بستگی دارد. با توجه به محل نصب آسانسور شیشه ای، نوع و کاربرد آن، قیمت آن نیز تغییر می‌کند. اما موضوعی که به طور مشخص در قیمت آسانسور شیشه ای نقش دارد، نوع شیشه بکار رفته در آن است. تعداد لایه‌های شیشه، ضخامت آنها، محل نصب و غیره از جمله عوامل تاثیر گذار بر قیمت آسانسور شیشه ای است. همچنین به دلیل زیبایی منحصر به‌ فرد و تأثیر آن بر روی نمای ساختمان نسبت به نمونه‌های فلزی بیشتر بوده، اما کاری با کیفیت محسوب می‌شود . علاوه بر اینها قدرت و نوع موتور مورد استفاده نیز حائز اهمیت است. در این نوع آسانسور مدل کابین تاثیر بسزایی در قیمت دارد. هزینه اجرا و یراق‌آلات آسانسور شیشه ای گرد بیشتر از انواع ساده آن است.

طراحی آسانسور پانوراما در بهران

ما در گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران انواع آسانسور پانوراما را متناسب با فضای شما طراحی و اجرا می کنیم. در تولید و طراحی این آسانسورها تلاش کرده ایم در کنار استفاده از بهترین متریال، نازلترین قیمت را ارائه دهیم. اگر میخواهید این آسانسورهای جذاب را برای فضای منزل یا محل کار، محیط تجاری یا مسکونی خود سفارش دهید روی لینک زیر کلیک کنید. کارشناسان بهران در اولین فرصت با شما در تماس خواهند بود.

»جهت سفارش آسانسور پانوراما با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت کلیک کنید«

آسانسور پانوراما - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
آسانسور پانوراما - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

پیشنهادات مرتبط

قدمت آسانسور در ایران- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
قدمت آسانسور در ایران

قدمت صنعت آسانسور در ایران به هشتاد سال قبل بر می گردد. اگر گفته‌های بدون مدرک در مورد نصب آسانسور در کاخ گلستان توسط ناصر الدین شاه را نادیده بگیریم، اولین آسانسورها در پالایشگاه آبادان در دوران حکومت احمد شاه قاجار نصب شده‌است.

طولانی ترین پله برقی دنیا- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
طولانی ترین پله برقی دنیا !

معماران چینی توانستند طولانی‌ترین پله‌برقی جهان را طراحی و راه‌اندازی کنند؛ طول این پله‌برقی 800 متر است که گردشگران بسیاری را به سمت خود جلب کرده است.

آسانسور فوق سریع - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
ده آسانسور فوق سریع دنیا

می خواهیم شما را با سریع ترین آسانسورهای جهان آشنا کنیم. این آسانسورها درنقاط مختلف دنیا قرار گرفته اند. اما به طور خلاصه می توان گفت سریع ترین آسانسورهای دنیا در آسیا واقع شده‌اند.

بالابر چیست - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
انواع بالابر و تفاوت آن با آسانسور

بالابر دستگاهی است برای حمل افراد یا وسائل، به طبقات بالایی ساختمان ها. بالابرها انواع مختلفی دارند که با توجه به نیاز ساختمان، ظرفیت، کاربرد، ایمنی، قیمت و نوع مکانیزم طبقه بندی می شوند.