معرفی بهران آسانبر

تاریخچه

شرکت بهران فعالیت خود را در سال 1368 از یک کارگاه کوچک 40 متری که کار تراشکاری و تعمیرات قطعات آسانسور در آن انجام میشد، آغاز و پس از گذشت 4 سال ، در سال 1372 کارگاه بزرگتری را به مساحت 100 مترمربع در خیابان هاشمی تهران به این کار اختصاص داد.

بنیانگذاران این مجموعه با گسترش فعالیت و نیز افزایش دانش و تجربه در این حوزه، در سال 1376 فعالیت خود را در کارگاه بزرگتری به مساحت 250 مترمربع در خیابان شاد آباد تهران ارتقاء وسرانجام بعد از گذشت 4 سال ، با تلاش و کوشش شبانه روزی توانستند یک کارگاه 1200 مترمربعی واقع در جاده قدیم کرج را خریداری نمایند و به ایده ی خود برای  تولید موتور گیربکس، موتور گیرلس و قطعات آسانسور، جامه ی عمل بپوشانند .

 بهران به سرعت در مسیر شکوفایی و پیشرفت گام نهاد؛ افزایش خطوط تولید قطعات آسانسور، و نیاز مجموعه به گسترش فضا، سبب شد تا مدیران مجموعه، کارخانه ای را به وسعت 11000  مترمربع در شهرک صنعتی پرند احداث و تولیدات خود را به این کارخانه منتقل نماید.

اینک پس از گذشت بیش از سی سال تلاش بی وقفه کارخانجات گروه صنعتی بهران (سهامی خاص) در زمینی به مساحت بالغ بر110 هزار مترمربع  و بیش از 1200 نفر نیروی انسانی فعال، تحت نظارت و مدیریت جناب آقای محمود شاکری مدیریت محترم عامل و جناب آقای احمد شاکری ریاست هیأت مدیره،  جناب آقای حسین شاکری مدیریت کارخانه بهران به همراه  برادران، که ازمتخصصان و اثرگذاران این حوزه به شمار می روند، همچنان  پیشرو در عرصه ی صنعت آسانسور و پله برقی ایران در زمینه تولید قطعات و پکیج های آسانسور و پله برقی و نیز هم تراز با برترین شرکت های اروپایی میباشد.

افتتاح خط تولید ریل آسانسور

(کارخانه در حال ساخت)

اولین برج تست 14 متر ارتفاع پله برقی در خاورمیانه

(بهران آسانبر)

افتتاح خط تولید موتور گیرلس

(بهران آسانبر)

افتتاح اولین برج تست آسانسور 3 متر در ثانیه در خاورمیانه

(بهران آسانبر)

افتتاح خط تولید پله برقی

(بهران آسانبر)

افتتاح خط تولید موتور گیربکس

(بهران آسانبر)

تاسیس شرکت بهران آسانبر

(بهران آسانبر)


چرا بهران آسانبر

گروه صنعتی بهران با بیش از سه دهه فعالیت در زمینه آسانسور و پله برقی بیشترین سابقه فعالیت را در زمینه آسانسور و پله برقی در سطح کشور داشته و جز اولین تولید کننده های قطعات آسانسور و پله برقی ایرانی میباشد.

 بسیاری از مواردی از قبیل

 • استفاده از مواد اولیه مرغوب و درجه یک در تولید قطعات آسانسور و پله برقی مانند موتورگیربکس و موتورگیرلس آسانسور ، گاورنر ها و فلکه های هرزگرد و …
 • داشتن گارانتی طلایی بهران و عدم اعلام هیچ گونه خرابی قطعات تولیدی از طرف مصرف کنندگان
 • پایبندی به تعهدات ارائه شده به مشتری
 • پاسخ گویی کارشناسان فروش و خمات پس از فروش در کمترین زمان ممکن
 • در دسترس بودن شعبه ها و نمایندگی ها ی بهران در اکثریت شهر ها و مناطق تهران
 • بزرگترین تولید کننده ملی قطعات آسانسور و پله برقی
 • با توجه به تولید کننده بودن بهران ، کلیه قطعات مورد نیاز مصرف کنند گان موجود و در دسترس آن ها میباشد
 • کیفیت بسیار بالا و قابل رقابت با نمونه های اروپایی کلیه محصولات تولیدی بهران و در مقابل قیمت پایین محصولات با توجه به تولید ملی
 • داشتن نمایندگی رسمی برند های مطرح اروپایی در ایران و ارائه کلیه خدمات پس از فروش در سریع ترین زمان
 • همکاری با بیش از 14 هزار مشتری ثابت
 • ارائه خدمات و شرایط ویژه برای مشتریان قدیمی
 • پیگیری متعهدانه انتقادات کلیه مشتریان و ارائه پاسخ قانع کننده به این عزیزان

 موجب شد بهران انتخاب اول و اصلی بسیاری از پروژه های بزرگ ملی  همچون فرودگاه بین المللی امام خمینی ، ساختمان مجلس شورای اسلامی، مترو تهران ، مترو تبریز و بسیاری از مراکز بزرگ تجاری گردد.امید است با توکل بر خداوند متعال و نیز تلاش بی وقفه نیروهای کارآمدمان ، بتوانیم  این حس رضایتمندی و اطمینان مشتریان عزیزمان  را که با ارزش ترین دارای مجوعه بهران میباشد را حفظ کنیم .

واردات

گروه صنعتی بهران ، جهت تامین کلیه نیاز های بازار داخل ، علاوه بر تولید قطعات آسانسور و پله برقی ، بیش از سه دهه است که به عنوان بزرگترین وارد کننده قطعات آسانسور و پله برقی در ایران شناخته شده است .
این شرکت موفق به اخذ نمایندگی رسمی و واردات این قطعات از کمپانی های مطرح جهان همچون زیلابگ آلمان، ساسی ایتالیا، ساسی اسپانیا، هنینگ آلمان ،PFB ایتالیا، جم ایتالیا، سلکوم ترکیه، نرگیز ترکیه، دت وایلر چین، گوستاولف آلمان، ژی زی چین، مترو پلاست ترکیه و .. گردیده است. که این امر موجب میگردد که شما مصرف کنندگان عزیز با ضمانت رسمی گروه صنعتی بهران که همواره حامی حقوق مصرف کنندگان خود میباشد ، با اطمینان کامل از اصالت کالا و نیز دریافت خدمات به موقع پس از فروش ، از برندهای مطرح دنیا در سیستم آسانسور و پله برقی خود استفاده کنید.
شما میتوانید گواهی های نمایندگی گروه صنعتی بهران را در بخش نامه های نمایندگی مشاهده تا با اطمینان بیشتری خرید خود را انجام دهید .


بهران در سطح جهانی

گروه صنعتی بهران ، با حضور در بازار های بین المللی  همواره در تلاش است که با ارائه ی هرچه بهتر محصولات و خدمات خود در زمینه :  قطعات آسانسور و پله برقی و نیز پکیج های آسانسور و پله برقی ، علاوه بررفع نیاز بازار آسانسور و پله برقی داخل کشور ، اقدام به اجرای پروژه های عظیم بین المللی نماید و نام کالای ایرانی و کیفیت کالای ایرانی  که قابل رقابت با بزرگترین  برند های روز اروپایی میباشد را در سطح جهانی مطرح نماید .

این مجموعه  دارای 5 دفتر بین المللی در کشورهای عمان ، دبی ، آلمان ، ترکیه  و نیز 4 نمایندگی رسمی در کشور های عراق ، سوریه ، قزاقستان و ارمنستان میباشد .

اجرای بیش از 100 پروژه بزرگ آسانسور در کشور عمان و نیز ارسال قطعات اصلی آسانسور برای کشور هایی همچون ارمنستان و جمهوری آذربایجان از جمله افتخارات این گروه صنعتی ایرانی میباشد .