گروه صنعتی بهران آسانبر

آغاز حمل پله برقی های پروژه مجتمع تجاری فرهنگی آدینه رشت تولید شده توسط گروه صنعتی بهران آسانبر

مجتمع تجاری فرهنگی آدینه رشت با مساحت بیش از 72000 متر مربع ، در میدان توشیبا رشت واقع شده است .

این مجتمع تجاری با دارا بودن حدود 1240 واحد تجاری ، بانک های خصوصی و دولتی ، رستوران ها ، سالن های سینما ، تالارهای پذیرایی ، سالن اجتماعات ، شهربازی و … ازجمله محل های پرترافیک محسوب میشود .

مجتمع تجاری فرهنگی آدینه رشت، دارای 24 دستگاه پله برقی میباشد که کلیه مراحل طراحی ، تولید ، و حمل  آن ها توسط گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران آسانبر انجام شده است و به زودی وارد مرحله نصب و راه اندازی میگردد.

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران آسانبر ضمن عقد قرارداد 24 دستگاه پله برقی مجتمع تجاری آدینه رشت ، عملیات over hall  تعداد 4 دستگاه از پله برقی های این مجتمع تجاری را نیز به اتمام رسانده است .

آدینه رشت

پیشنهادات مرتبط

قدمت آسانسور در ایران- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
قدمت آسانسور در ایران

قدمت صنعت آسانسور در ایران به هشتاد سال قبل بر می گردد. اگر گفته‌های بدون مدرک در مورد نصب آسانسور در کاخ گلستان توسط ناصر الدین شاه را نادیده بگیریم، اولین آسانسورها در پالایشگاه آبادان در دوران حکومت احمد شاه قاجار نصب شده‌است.

طولانی ترین پله برقی دنیا- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
طولانی ترین پله برقی دنیا !

معماران چینی توانستند طولانی‌ترین پله‌برقی جهان را طراحی و راه‌اندازی کنند؛ طول این پله‌برقی 800 متر است که گردشگران بسیاری را به سمت خود جلب کرده است.

آسانسور فوق سریع - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
ده آسانسور فوق سریع دنیا

می خواهیم شما را با سریع ترین آسانسورهای جهان آشنا کنیم. این آسانسورها درنقاط مختلف دنیا قرار گرفته اند. اما به طور خلاصه می توان گفت سریع ترین آسانسورهای دنیا در آسیا واقع شده‌اند.

بالابر چیست - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
انواع بالابر و تفاوت آن با آسانسور

بالابر دستگاهی است برای حمل افراد یا وسائل، به طبقات بالایی ساختمان ها. بالابرها انواع مختلفی دارند که با توجه به نیاز ساختمان، ظرفیت، کاربرد، ایمنی، قیمت و نوع مکانیزم طبقه بندی می شوند.