گواهی استاندارد  EN115 پله برقی توسط گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران اخذ شد.

اخذ گواهی EN115 پله برقی، توسط گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

موجب افتخار است اخذ گواهی استاندارد  CE اروپا ،و نیزگواهی استاندارد EN115 پله برقی توسط گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران.و همچنین اخذ گواهی ایمنی محصولات در پروژه های اجرا شده توسط گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران به عنوان اولین تولید کننده قطعات پله برقی در کشور.

لازم به ذکر است ، کلیه پله برقی های تولید شده توسط شرکت آسانسور و پله برقی  بهران منطبق با استاندارد های ملی و اروپایی میباشد واین افتخار در نتیجه ی نظارت دقیق بر بخش تولید و تست کلیه قطعات پله برقی تولید بهران کسب شده است .

کسب گواهی استاندارد EN115 پله برقی و نیز CE اروپا ، این گروه صنعتی را را در ردیف برند های مطرح جهانی قرارداده است که افتخاری بزرگ برای صنعت کشور محسوب می گردد.

شرکت آسانسور و پله برقی بهران

 

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران آسانبر
گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران آسانبر

پیشنهادات مرتبط

آسانسور mrl-mr آسانسور - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
تفاوت آسانسور mr و mrl

آسانسورهای Mrl یا همان بدون موتورخانه (روملس) آسانسورهایی هستند که فضای جداگانه‌ای برای قرار گرفتن موتور و تابلو فرمان ندارند و موتور داخل چاله آسانسور زیر سقف و تابلو فرمان در کنار بالاترین توقف قرار می‌گیرد.

اولین آسانسور جهان - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
اولین آسانسور های جهان

اولین آسانسور های جهان بیشتر جنبه گردشگری داشتند تا حمل و نقل! در زمان های گذشته ساختمان های بلند طرفدار کمی داشت و طبقات پایینی مطلوب‌ترین طبقه‌ها بودند.

ظرفیت آسانسور و نحوه محاسبه آن - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
ظرفیت آسانسور

یکی از مهم ترین مواردی که در طراحی و اجرای آسانسور باید در نظر بگیریم، ظرفیت آسانسور است. عوامل مختلفی در تعیین ظرفیت آسانسور یک ساختمان موثر است. عواملی چون تعداد طبقات، فضای مناسب جهت اجرای آسانسور، ترافیک ساختمان، نوع کاربری و …. همگی در تعیین ظرفیت یک آسانسور موثر هستند.

سرعت آسانسور؛ بایدها و نبایدها - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
سرعت آسانسور؛ باید ها و نباید ها

سرعت آسانسورها بستگی به نوع آنها دارد. سرعت در برخی از آسانسورها کند، در برخی دیگر متوسط و در برخی بسیار سریع است. معمولا از آسانسورهای با سرعت زیاد در ساختمان های مرتفع و آسمان خراش ها استفاده می شود.

دنیای درون پله برقی - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
دنیای درون پله برقی

پله‌برقی یا پلهٔ روان نوعی دستگاه غول پیکر برای جابه‌جا کردن افراد است. ظاهر این وسیله همانند راه پله های ساختمانی است. پله‌برقی با به کار گیری از تجهیزات الکتریکی و مکانیکی، توانسته تا زمان انتظاری را که در سیستم آسانسور وجود داشته، از بین ببرد. 

کوچکترین آسانسور دنیا - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
کوچکترین آسانسور دنیا

کوچک ترین آسانسور جهان در شهر ونیز ایتالیا قرار دارد. محل قرارگیری این آسانسور در نزدیکی میدان سن مارکو و در هتلی به نام Hotel A La Commedia است. این هتل 4 ستاره دارای 35 اتاق و سوئیت است که با سبک مدرن و کلاسیک تزئین شده‌اند.

اخبار بهران

دانستنی آسانسور

مقالات آسانسور و پله برقی