باشگاه ورزشی بهران در سال 1394 افتتاح و آماده برگزاری مسابقات کشتی کشوری شد

افتتاح باشگاه ورزشی گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران ، علاوه بر تلاش جهت پیشرفت در زمینه صنعت آسانسور و پله برقی ، با توجه به پیشکسوت بودن مدیران ارشد مجموعه بهران در امر ورزش و خصوصا ورزش کشتی ، و نیز جهت تشویق جوانانی که در مجموعه بهران در حال فعالیت هستند به امر ورزش  ، در سال 1394 اقدام به افتتاح باشگاه ورزشی به مساحت بالغ بر 600 متر مربع در محل کارخانجات بهران واقع در شهرک صنعتی پرند نموده است  . در این مجموعه ورزشی که شامل بخش های مختلف  جهت رشته های ورزشی مختلف همچون : کشتی ، فوتسال ، بدنسازی ، وزنه برداری میباشد ، سالانه میزبان بسیاری از مسابقات مطرح کشوری میباشد .

از جمله مهمترین مسابقات اجرا شده در باشگاه ورزشی بهران : مسابقات باشگاه های تهران ، مسابقات باشگاه های کارگری ، لیگ دسته یک کشتی و لیگ برتر کشتی  را میتوان نام برد .

همچنین موجب افتخار است :

کسب مقام اول باشگاه های کارگری تهران

کسب مقام سوم باشگاه های کارگری ایران

کسب مقام سوم لیگ دسته یک کشتی ایران

توسط تیم کشتی گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران .

شرکت آسانسور و پله برقی بهران

 

باشگاه ورزشی آسانسور و پله برقی بهران آسانبر
باشگاه ورزشی آسانسور و پله برقی بهران آسانبر

پیشنهادات مرتبط

لرزش کابین آسانسور - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
علت لرزش کابین آسانسور

در طراحی و انتخاب آسانسور یکی از آیتم‌ های اصلی احراز کیفیت، بالا بودن ایمنی آن است که شامل موارد متعددی می‌شود. یکی از نشانه های کاهش ایمنی آسانسور بروز لرزش و صدا در کابین آسانسور بوده که در طولانی مدت سبب خرابی آسانسور و مشکلات ناشی از آن می‌شود تا جایی که ممکن است بسیار خطرآفرین باشد.

چاه آسانسور- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
الزامات چاه آسانسور

آسانسورها بر حسب تعداد طبقات، ظرفیت و … دارای تحمل وزن متفاوتی هستند و برای طراحی ابعاد آن‌ها، باید فاکتورهای مختلفی را در نظر گرفت. یکی از بخش‌های مهم برای نصب آسانسور در یک ساختمان، چاله آسانسور است؛ رعایت و در نظر گرفتن ضوابط چاله آسانسور و استاندارهای مربوط به نصب آن الزامی و حیاتی است. در این مقاله درباره استاندارد و الزامات چاه آسانسور هر آنچه را که باید بدانید به شما می گوییم.

پله برقی دوچرخه - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
پله برقی دوچرخه در تروندهایم نروژ

ترامپ “Trampe” یک پله برقی مخصوص حمل دوچرخه است که در Brubakken در تروندهایم نروژ قرار دارد. این پله برقی که گاها از آن با نام آسانسور دوچرخه یاد می شود، اولین و تنها آسانسور حمل دوچرخه در جهان بود که در آگوست 1993 افتتاح شد.

مراحل خرید آسانسور - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
مراحل خرید آسانسور

مراحل خرید یک آسانسور خوب چیست؟ قدم اول در خرید آسانسور چیست؟ برای تامین آسانسور منزلمان باید از چه کسی کمک بگیریم؟ پاسخ سوالات شما در اینجا

کابین آسانسور - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
کابین آسانسور

کابین آسانسور معمولاً اتاقکی فلزی است که در بین یک فضای ریلی قرار می گیرد و همینطور از سیم بکسل و یا طناب فولادی برای جابجایی آن استفاده می شود. این اتاقک به صورت عمودی آویزان بوده و حرکت می کند. در این محفظه مسافر یا بار یا هر دو جای می گیرند.

اخبار بهران

دانستنی آسانسور

مقالات آسانسور و پله برقی