برج تست آسانسور بهران به عنوان بزرگترین برج تست آسانسور در سطح خاورمیانه افتتاح شد

افتتاح بزرگترین برج تست آسانسور خاورمیانه در محل کارخانجات گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

گروه کارخانجات آسانسور و پله برقی بهران در راستای تامین امنیت مصرف کنندگان محصولات بهران ، اقدام به تاسیس بزرگترین برج تست آسانسور در سطح خاورمیانه نمود تا با تست کامل قطعات آسانسور آرامش خاطر را به مشتریان خود هدیه دهد .

در این افتتاحیه که در اسفند سال 1396 و با حضور مدیران ارشد شرکت بهران و در محل کارخانجات بهران واقع در شهرک صنعتی پرند انجام شد ، اعلام گردید که این برج علاوه بر اینکه به عنوان بزرگترین برج تست آسانسور در سطح خاورمیانه میباشد ، شامل قسمت های دیگری همچون آزمایشگاه فوق تخصصی و فنی ، هتلل مجلل مجموعه بهران ، واحد اداری کارخانجات ، سالن های کنفرانس ، نمایشگاه اعظم محصولات بهران ، بخش پذیرایی از مهمانان ویژه ، دفتر مرکزی مدیران کارخانه جناب آقای حسین شاکری ، جناب آقای جعفر شاکری و جناب آقای مهدی شاکری نیز میباشد .

برج تست آسانسور بهران :

این برج ، دارای ارتفاع کل 40 متر و شامل دو دستگاه آسانسور با مشخصات مختلف جهت تست کلیه قطعات آسانسور میباشد . آسانسور های موجود در این برج شامل یک دستگاه آسانسور 12 نفره با سرعت 1.6 متر بر ثانیه و موتورBL280 و یک دستگاه آسانسور 16 نفره با سرعت 1.6 متر بر ثانیه و با قابلیت افزایش سرعت تا 3 متر بر ثانیه میباشد که مجهز به موتورگیرلس آسانسورتولید گروه صنعتی بهران میباشد .

لازم به ذکر است نظارت دقیق بربخش تولید و انجام تست های مختلف روی محصولات از زمان تولید تا زمان تست نهایی در محل آزمایشگاه بهران واقع در برج تست بهران موجب شد ، کلیه محصولات تولیدی دارای تاییدیه استاندارد کالا بوده و امنیت مسافران را تضمین نماید.

استفاده از محصولات تولیدی بهران در ساخت این برج تست آسانسور از جمله اصلی ترین اهداف این شرکت میباشد تا کلیه قطعات تولیدی را بر اساس محصولات تولیدی خود مورد سنجش قرار دهد .

شرکت آسانسور و پله برقی بهران

 

پکیج آسانسور بهران آسانبر