برج تست آسانسور بهران به عنوان بزرگترین برج تست آسانسور در سطح خاورمیانه افتتاح شد

افتتاح بزرگترین برج تست آسانسور خاورمیانه در محل کارخانجات گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

گروه کارخانجات آسانسور و پله برقی بهران در راستای تامین امنیت مصرف کنندگان محصولات بهران ، اقدام به تاسیس بزرگترین برج تست آسانسور در سطح خاورمیانه نمود تا با تست کامل قطعات آسانسور آرامش خاطر را به مشتریان خود هدیه دهد .

در این افتتاحیه که در اسفند سال 1396 و با حضور مدیران ارشد شرکت بهران و در محل کارخانجات بهران واقع در شهرک صنعتی پرند انجام شد ، اعلام گردید که این برج علاوه بر اینکه به عنوان بزرگترین برج تست آسانسور در سطح خاورمیانه میباشد ، شامل قسمت های دیگری همچون آزمایشگاه فوق تخصصی و فنی ، هتلل مجلل مجموعه بهران ، واحد اداری کارخانجات ، سالن های کنفرانس ، نمایشگاه اعظم محصولات بهران ، بخش پذیرایی از مهمانان ویژه ، دفتر مرکزی مدیران کارخانه جناب آقای حسین شاکری ، جناب آقای جعفر شاکری و جناب آقای مهدی شاکری نیز میباشد .

برج تست آسانسور بهران :

این برج ، دارای ارتفاع کل 40 متر و شامل دو دستگاه آسانسور با مشخصات مختلف جهت تست کلیه قطعات آسانسور میباشد . آسانسور های موجود در این برج شامل یک دستگاه آسانسور 12 نفره با سرعت 1.6 متر بر ثانیه و موتورBL280 و یک دستگاه آسانسور 16 نفره با سرعت 1.6 متر بر ثانیه و با قابلیت افزایش سرعت تا 3 متر بر ثانیه میباشد که مجهز به موتورگیرلس آسانسورتولید گروه صنعتی بهران میباشد .

لازم به ذکر است نظارت دقیق بربخش تولید و انجام تست های مختلف روی محصولات از زمان تولید تا زمان تست نهایی در محل آزمایشگاه بهران واقع در برج تست بهران موجب شد ، کلیه محصولات تولیدی دارای تاییدیه استاندارد کالا بوده و امنیت مسافران را تضمین نماید.

استفاده از محصولات تولیدی بهران در ساخت این برج تست آسانسور از جمله اصلی ترین اهداف این شرکت میباشد تا کلیه قطعات تولیدی را بر اساس محصولات تولیدی خود مورد سنجش قرار دهد .

شرکت آسانسور و پله برقی بهران

 

پکیج آسانسور بهران آسانبر
پکیج آسانسور بهران آسانبر

پیشنهادات مرتبط

قدمت آسانسور در ایران- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
قدمت آسانسور در ایران

قدمت صنعت آسانسور در ایران به هشتاد سال قبل بر می گردد. اگر گفته‌های بدون مدرک در مورد نصب آسانسور در کاخ گلستان توسط ناصر الدین شاه را نادیده بگیریم، اولین آسانسورها در پالایشگاه آبادان در دوران حکومت احمد شاه قاجار نصب شده‌است.

طولانی ترین پله برقی دنیا- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
طولانی ترین پله برقی دنیا !

معماران چینی توانستند طولانی‌ترین پله‌برقی جهان را طراحی و راه‌اندازی کنند؛ طول این پله‌برقی 800 متر است که گردشگران بسیاری را به سمت خود جلب کرده است.

آسانسور فوق سریع - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
ده آسانسور فوق سریع دنیا

می خواهیم شما را با سریع ترین آسانسورهای جهان آشنا کنیم. این آسانسورها درنقاط مختلف دنیا قرار گرفته اند. اما به طور خلاصه می توان گفت سریع ترین آسانسورهای دنیا در آسیا واقع شده‌اند.

بالابر چیست - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
انواع بالابر و تفاوت آن با آسانسور

بالابر دستگاهی است برای حمل افراد یا وسائل، به طبقات بالایی ساختمان ها. بالابرها انواع مختلفی دارند که با توجه به نیاز ساختمان، ظرفیت، کاربرد، ایمنی، قیمت و نوع مکانیزم طبقه بندی می شوند.