گروه صنعتی بهران آسانبر

بازدید دکتر شریعتی از گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

جناب آقای دکتر شریعتی، ریاست محترم سازمان ملی استاندارد ایران و دکتر طاهری ریاست محترم استاندارد استان تهران و  هیات همراه در تاریخ 12/02/1400 از گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران بازدید به عمل آوردند.

هیات مذکور از خطوط تولید قطعات آسانسور و پله برقی و بخش های مختلف کارخانه بازدید نمودند.

 به نقل از ایشان گروه صنعتی بهران، مجموعه ای جامع در حوزه تولید بوده که این خود امر جهادیست و در جهت  اقتصاد مقاومتی گام برداشته شده است.

همچنین وی با بیان اینکه “مهمترین وظیفه ما حمایت و پشتیبانی از تولید داخلی می باشد”

افزود، گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران با توجه به کارگیری نیروهای متخصص در زمینه ساخت و تولید و در دست داشتن نمایندگی در سطح کشوهایی چون ، آلمان، ترکیه، امارات، آذربایجان، عمان و چین میتواند، با برنامه ریزی جهت توسعه دانش فنی، در سال های آتی  به عنوان یک برند کاملا ایرانی، قابل رقابت با دیگر برندها در سطح جهانی باشد.

بازدی دکتر شریعتی از کارخانه گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران آسانبر
بازدی دکتر شریعتی از کارخانه گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران آسانبر

پیشنهادات مرتبط

موتور گیرلس آسانسور بهران- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
انواع موتور آسانسور

به طور کلی موتورهای آسانسور دو دسته هستند. البته این انواع موتور آسانسور را نباید با انواع آسانسور اشتباه گرفت. همانطور که در مقاله انواع آسانسور گفتیم، آسانسور 5 نوع دارد. ما در این مقاله درباره انواع موتور آسانسورهای کششی صحبت می کنیم. که رایج ترین نوع آسانسور در کشور ایران است.

هوم لیفت - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
آسانسور خانگی

امروز می خواهیم درباره آسانسور خانگی صحبت کنیم. حتما شما هم نام آن را زیاد شنیده‌اید. اما آسانسورهای خانگی چه تفاوتی با سایر آسانسورها دارند؟ چرا در ایران کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند؟ آیا نحوه کارکرد آنها نیز متفاوت است؟ به تمام سوالات شما در این مقاله پاسخ داده‌ایم. با ما همراه باشید.

سقوط آسانسور | گروه صنعتی آسانسور وپله برقی بهران
سقوط آسانسور

هیچ کاری نیست که در هنگام سقوط آسانسور انجام دهید! در واقع تمام کاری که لازم است باید قبل از آن انجام شود. اینکه می گویند در هنگام سقوط آسانسور دراز بکشید یا روی کیف تان بنشینید کاربردی نیستند.

آزمایشگاه آسانسور و پله برقی بهران - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
آزمایشگاه آسانسور و پله برقی بهران

آزمایشگاه از بروزترین تجهیزات و کادری مجرب بهره مند است. آزمایشگاه آسانسور و پله برقی بهران توانایی انجام انواع آزمون های مرتبط با صنعت آسانسور و پله برقی را دارا می باشد.