گروه صنعتی بهران آسانبر

بازدید دکتر شریعتی از گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

جناب آقای دکتر شریعتی، ریاست محترم سازمان ملی استاندارد ایران و دکتر طاهری ریاست محترم استاندارد استان تهران و  هیات همراه در تاریخ 12/02/1400 از گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران بازدید به عمل آوردند.

هیات مذکور از خطوط تولید قطعات آسانسور و پله برقی و بخش های مختلف کارخانه بازدید نمودند.

 به نقل از ایشان گروه صنعتی بهران، مجموعه ای جامع در حوزه تولید بوده که این خود امر جهادیست و در جهت  اقتصاد مقاومتی گام برداشته شده است.

همچنین وی با بیان اینکه “مهمترین وظیفه ما حمایت و پشتیبانی از تولید داخلی می باشد”

افزود، گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران با توجه به کارگیری نیروهای متخصص در زمینه ساخت و تولید و در دست داشتن نمایندگی در سطح کشوهایی چون ، آلمان، ترکیه، امارات، آذربایجان، عمان و چین میتواند، با برنامه ریزی جهت توسعه دانش فنی، در سال های آتی  به عنوان یک برند کاملا ایرانی، قابل رقابت با دیگر برندها در سطح جهانی باشد.

بازدی دکتر شریعتی از کارخانه گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران آسانبر
بازدی دکتر شریعتی از کارخانه گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران آسانبر

پیشنهادات مرتبط

آسانسور mrl-mr آسانسور - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
تفاوت آسانسور mr و mrl

آسانسورهای Mrl یا همان بدون موتورخانه (روملس) آسانسورهایی هستند که فضای جداگانه‌ای برای قرار گرفتن موتور و تابلو فرمان ندارند و موتور داخل چاله آسانسور زیر سقف و تابلو فرمان در کنار بالاترین توقف قرار می‌گیرد.

اولین آسانسور جهان - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
اولین آسانسور های جهان

اولین آسانسور های جهان بیشتر جنبه گردشگری داشتند تا حمل و نقل! در زمان های گذشته ساختمان های بلند طرفدار کمی داشت و طبقات پایینی مطلوب‌ترین طبقه‌ها بودند.

ظرفیت آسانسور و نحوه محاسبه آن - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
ظرفیت آسانسور

یکی از مهم ترین مواردی که در طراحی و اجرای آسانسور باید در نظر بگیریم، ظرفیت آسانسور است. عوامل مختلفی در تعیین ظرفیت آسانسور یک ساختمان موثر است. عواملی چون تعداد طبقات، فضای مناسب جهت اجرای آسانسور، ترافیک ساختمان، نوع کاربری و …. همگی در تعیین ظرفیت یک آسانسور موثر هستند.

سرعت آسانسور؛ بایدها و نبایدها - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
سرعت آسانسور؛ باید ها و نباید ها

سرعت آسانسورها بستگی به نوع آنها دارد. سرعت در برخی از آسانسورها کند، در برخی دیگر متوسط و در برخی بسیار سریع است. معمولا از آسانسورهای با سرعت زیاد در ساختمان های مرتفع و آسمان خراش ها استفاده می شود.

دنیای درون پله برقی - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
دنیای درون پله برقی

پله‌برقی یا پلهٔ روان نوعی دستگاه غول پیکر برای جابه‌جا کردن افراد است. ظاهر این وسیله همانند راه پله های ساختمانی است. پله‌برقی با به کار گیری از تجهیزات الکتریکی و مکانیکی، توانسته تا زمان انتظاری را که در سیستم آسانسور وجود داشته، از بین ببرد. 

کوچکترین آسانسور دنیا - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
کوچکترین آسانسور دنیا

کوچک ترین آسانسور جهان در شهر ونیز ایتالیا قرار دارد. محل قرارگیری این آسانسور در نزدیکی میدان سن مارکو و در هتلی به نام Hotel A La Commedia است. این هتل 4 ستاره دارای 35 اتاق و سوئیت است که با سبک مدرن و کلاسیک تزئین شده‌اند.

اخبار بهران

دانستنی آسانسور

مقالات آسانسور و پله برقی