بازدید ریاست محترم کمیسیون صنایع و معادن مجلس از کارخانجات بهران آسانبر| مجلس

بازدید ریاست محترم کمیسیون صنایع و معادن مجلس از کارخانجات بهران آسانبر

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران| اخبار | بازدید ریاست کمیسیون صنایع از کارخانجات بهران

 

میزبانی از مجلس و تولیدکنندگان در بهران

در روز چهارم آذرماه سال 1402 جناب آقای دکتر عزت الله اکبری رییس محترم کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از کارخانجات بهران بازدید نمودند. در این جلسه به اهمیت و ضرورت حمایت از تولید ملی در بخش آسانسور و پله برقی کشور اشاره شد. در این بازدید ریاست محترم انجمن تولیدکنندگان آسانسور و پله برقی، جناب آقای مهندس شفائی، و جمعی از تولیدکنندگان نیز حاضر بودند.

بازدید ریاست محترم انجمن تولیدکنندگان آسانسور و پله برقی
بازدید ریاست محترم انجمن تولیدکنندگان آسانسور و پله برقی

در طی این بازدید جناب آقای احمد شاکری مدیرعامل محترم گروه صنعتی بهران، آقای دکتر اکبری و همراهانشان را میزبانی کردند. همچنین جناب آقای مهدی شاکری مدیرتولید محترم کارخانجات بهران ایشان را در این امر یاری نمودند.

میهمانان محترم بهران پس از بازدید کلی از کارخانه بهران و خطوط تولید، از برج تست آسانسور و پله برقی بهران دیدن کردند. این برج های تست در سالهای 1396 و 1400 احداث شده است.

هدف از بازدید کمیسیون صنایع مجلس، جلب هرچه بیشتر حمایت مجلس شورای اسلامی از تولیدکنندگان آسانسور و پله برقی کشور بوده است. همچنین جناب آقای دکتر اکبری خاطر نشان کردند مجموعه کارخانجات بهران توانایی تولید محصولات با کیفیت مطابق با استانداردهای روز دنیا را دارد و ایشان از تولید ملی حمایت می کنند.

به امید رشد روزافزون تولید و صنعت کشور عزیزمان ایران .

بازدید ریاست محترم انجمن تولیدکنندگان آسانسور و پله برقی از گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
بازدید ریاست محترم انجمن تولیدکنندگان آسانسور و پله برقی از گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

پیشنهادات مرتبط

آسانسور mrl-mr آسانسور - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
تفاوت آسانسور mr و mrl

آسانسورهای Mrl یا همان بدون موتورخانه (روملس) آسانسورهایی هستند که فضای جداگانه‌ای برای قرار گرفتن موتور و تابلو فرمان ندارند و موتور داخل چاله آسانسور زیر سقف و تابلو فرمان در کنار بالاترین توقف قرار می‌گیرد.

اولین آسانسور جهان - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
اولین آسانسور های جهان

اولین آسانسور های جهان بیشتر جنبه گردشگری داشتند تا حمل و نقل! در زمان های گذشته ساختمان های بلند طرفدار کمی داشت و طبقات پایینی مطلوب‌ترین طبقه‌ها بودند.

ظرفیت آسانسور و نحوه محاسبه آن - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
ظرفیت آسانسور

یکی از مهم ترین مواردی که در طراحی و اجرای آسانسور باید در نظر بگیریم، ظرفیت آسانسور است. عوامل مختلفی در تعیین ظرفیت آسانسور یک ساختمان موثر است. عواملی چون تعداد طبقات، فضای مناسب جهت اجرای آسانسور، ترافیک ساختمان، نوع کاربری و …. همگی در تعیین ظرفیت یک آسانسور موثر هستند.

سرعت آسانسور؛ بایدها و نبایدها - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
سرعت آسانسور؛ باید ها و نباید ها

سرعت آسانسورها بستگی به نوع آنها دارد. سرعت در برخی از آسانسورها کند، در برخی دیگر متوسط و در برخی بسیار سریع است. معمولا از آسانسورهای با سرعت زیاد در ساختمان های مرتفع و آسمان خراش ها استفاده می شود.

دنیای درون پله برقی - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
دنیای درون پله برقی

پله‌برقی یا پلهٔ روان نوعی دستگاه غول پیکر برای جابه‌جا کردن افراد است. ظاهر این وسیله همانند راه پله های ساختمانی است. پله‌برقی با به کار گیری از تجهیزات الکتریکی و مکانیکی، توانسته تا زمان انتظاری را که در سیستم آسانسور وجود داشته، از بین ببرد. 

کوچکترین آسانسور دنیا - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
کوچکترین آسانسور دنیا

کوچک ترین آسانسور جهان در شهر ونیز ایتالیا قرار دارد. محل قرارگیری این آسانسور در نزدیکی میدان سن مارکو و در هتلی به نام Hotel A La Commedia است. این هتل 4 ستاره دارای 35 اتاق و سوئیت است که با سبک مدرن و کلاسیک تزئین شده‌اند.

اخبار بهران

دانستنی آسانسور

مقالات آسانسور و پله برقی