بازدید ریاست محترم کمیسیون صنایع و معادن مجلس از کارخانجات بهران آسانبر| مجلس

بازدید ریاست محترم کمیسیون صنایع و معادن مجلس از کارخانجات بهران آسانبر

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران| اخبار | بازدید ریاست کمیسیون صنایع از کارخانجات بهران

 

میزبانی از مجلس و تولیدکنندگان در بهران

در روز چهارم آذرماه سال 1402 جناب آقای دکتر عزت الله اکبری رییس محترم کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از کارخانجات بهران بازدید نمودند. در این جلسه به اهمیت و ضرورت حمایت از تولید ملی در بخش آسانسور و پله برقی کشور اشاره شد. در این بازدید ریاست محترم انجمن تولیدکنندگان آسانسور و پله برقی، جناب آقای مهندس شفائی، و جمعی از تولیدکنندگان نیز حاضر بودند.

بازدید ریاست محترم انجمن تولیدکنندگان آسانسور و پله برقی
بازدید ریاست محترم انجمن تولیدکنندگان آسانسور و پله برقی

در طی این بازدید جناب آقای احمد شاکری مدیرعامل محترم گروه صنعتی بهران، آقای دکتر اکبری و همراهانشان را میزبانی کردند. همچنین جناب آقای مهدی شاکری مدیرتولید محترم کارخانجات بهران ایشان را در این امر یاری نمودند.

میهمانان محترم بهران پس از بازدید کلی از کارخانه بهران و خطوط تولید، از برج تست آسانسور و پله برقی بهران دیدن کردند. این برج های تست در سالهای 1396 و 1400 احداث شده است.

هدف از بازدید کمیسیون صنایع مجلس، جلب هرچه بیشتر حمایت مجلس شورای اسلامی از تولیدکنندگان آسانسور و پله برقی کشور بوده است. همچنین جناب آقای دکتر اکبری خاطر نشان کردند مجموعه کارخانجات بهران توانایی تولید محصولات با کیفیت مطابق با استانداردهای روز دنیا را دارد و ایشان از تولید ملی حمایت می کنند.

به امید رشد روزافزون تولید و صنعت کشور عزیزمان ایران .

بازدید ریاست محترم انجمن تولیدکنندگان آسانسور و پله برقی از گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
بازدید ریاست محترم انجمن تولیدکنندگان آسانسور و پله برقی از گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

پیشنهادات مرتبط

قدمت آسانسور در ایران- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
قدمت آسانسور در ایران

قدمت صنعت آسانسور در ایران به هشتاد سال قبل بر می گردد. اگر گفته‌های بدون مدرک در مورد نصب آسانسور در کاخ گلستان توسط ناصر الدین شاه را نادیده بگیریم، اولین آسانسورها در پالایشگاه آبادان در دوران حکومت احمد شاه قاجار نصب شده‌است.

طولانی ترین پله برقی دنیا- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
طولانی ترین پله برقی دنیا !

معماران چینی توانستند طولانی‌ترین پله‌برقی جهان را طراحی و راه‌اندازی کنند؛ طول این پله‌برقی 800 متر است که گردشگران بسیاری را به سمت خود جلب کرده است.

آسانسور فوق سریع - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
ده آسانسور فوق سریع دنیا

می خواهیم شما را با سریع ترین آسانسورهای جهان آشنا کنیم. این آسانسورها درنقاط مختلف دنیا قرار گرفته اند. اما به طور خلاصه می توان گفت سریع ترین آسانسورهای دنیا در آسیا واقع شده‌اند.

بالابر چیست - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
انواع بالابر و تفاوت آن با آسانسور

بالابر دستگاهی است برای حمل افراد یا وسائل، به طبقات بالایی ساختمان ها. بالابرها انواع مختلفی دارند که با توجه به نیاز ساختمان، ظرفیت، کاربرد، ایمنی، قیمت و نوع مکانیزم طبقه بندی می شوند.