گروه صنعتی آسانسور و پله‌برقی بهران آسانبر

بازدید مدیرعامل متروی تهران از گروه صنعتی آسانسور و پله‌برقی بهران آسانبر

جناب آقای مهندس مسعود درستی، عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مترو تهران (شرکت راه‌ آهن شهری تهران و حومه)، به همراه  جناب آقای مهندس یوسفی، مشاور و مجری خط هفت متروی تهران و جناب اقای مهندس هرمزی، از مدیران ارشد مجموعه‌ی متروی تهران روز پنج‌شنبه (29 اردیبهشت‌ماه) در کارخانه‌ی گروه صنعتی بهران در شهرک صنعتی پرند حضور یافتند و پس از برگزاری جلسه با جناب آقای احمد شاکری، مدیرعامل گروه صنعتی آسانسور و پله‌برقی بهران آسانبر، از بخش‌های مختلف بازدید کردند.

در این جلسه درباره‌ی تولیدات بهران، دستاوردهای این گروه صنعتی و بومی‌سازی تکنولوژی در حوزه‌ی آسانسور و پله‌برقی بحث و تبادل نظر شد. در ادامه نیز از خطوط تولید موتورهای گیربکس و گیرلس آسانسور، پله‌برقی، گاورنر، در‌های آسانسور، سالن ریخته‌گری، سالن ماشین‌کاری، طرح توسعه‌ی بهران، آزمایشگاه بهران و برج تست آسانسور و پله‌برقی بازدید به عمل آمد.

مدیرعامل شرکت متروی تهران در بازدید از سالن تولید موتور گیربکس آسانسور گفت: گروه صنعتی بهران آسانبر با هدف دستیابی به ساخت کلیه ی قطعات آسانسور و پله برقی توانسته است به عنوان تولید کننده ایرانی به نحو احسنت در مسیر بومی سازی این تکنولوژی قدم بردارد و در بحث تحقیق‌ و ‌توسعه، تولیدات و بازاریابی نیز عملکرد بسیار خوب و قابل تقدیری را داشته است .

آقای مهندس درستی همچنین درباره‌ی عملکرد محصولات گروه صنعتی آسانسور و پله‌برقی بهران در خطوط تازه ‌تاسیس متروی تهران گفت: با توجه به این امر که خطوط مترو تهران ،جز مناطق با ترافیک بالا محسوب میشود ، کیفیت محصولات بهران و خدمات رسانی شرکت بهران آسانبر قابل تقدیر میباشد .

جناب آقای مهندس هرمزی، از مدیران ارشد متروی تهران نیز در حاشیه‌ی این بازدید گفت: بهران همواره به عنوان تولید کننده پیشرو در جمهوری اسلامی ایران ، در تلاش بوده تا این افتخار را به صورت همیشگی حفظ نماید. گروه صنعتی بهران به عنوان تولیدکننده‌ بومی در کشورمان ، با تلاش شبانه روزی توانسته است به مجموعه ای بسیار گسترده و قابل تقدیر تبدیل شود . در حال حاضر، محصولات بهران به لحاظ کیفیت نه تنها با شرکت‌های خارجی برابری می‌کند بلکه در برخی موارد از آنها پیشی می‌گیرد.

در پایان این بازدید، جناب آقای مهندس یوسفی، مشاور و مجری خط هفت متروی با اشاره به سابقه‌ی فعالیت متروی تهران با بهران‌ آسانبر گفت: فعالیت گروه صنعتی بهران آسانبر در مقایسه با گذشته، بسیار گسترده تر شده و کیفیت محصولات این شرکت مورد تایید و تقدیر میباشد

ایشان در خصوص مهمترین ویژگی تولیدات بهران افزود :  همگام‌شدن با تکنولوژی روز دنیا  با توجه به مهندسی قطعات  از جمله ویژگی های بارز محصولات بهران میباشد که این عوامل موجب شده است تولیدات این گروه صنعتی از کیفیت بالا و متناسب با استانداردهای روز دنیا برخوردار باشند .

bazdid modir metro tehran
bazdid modir metro tehran
bazdid modir metro tehran
بازدید مدیر عامل متروی تهران از گزوه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران آسانبر