تولید موتورگیرلس آسانسور بهران دارای راندمان بالا نرمی حرکت،صداولرزش بسیارکم وقیمت مناسب

تولید موتورگیرلس آسانسور توسط گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

پس از کسب موفقیت در زمینه تولید موتورگیربکس آسانسور در بازارهای داخل  ونیز بازارهای بین المللی،گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران در گام جدید، موفق به طراحی ، تست و تولید موتورگیرلس آسانسور از ظرفیت 3.5 الی 10.8 کیلو وات گردیده است که این موتورهای گیرلس  مناسب جهت آسانسورهایی تا ظرفیت 13 نفر و با سرعت های 1 و 1.6 متر بر ثانیه میباشند .

تولید موتورگیرلس توسط بهران ، موجب میشود تا در آینده ای نزدیک ، نیاز بازار داخل از نمونه موتورهای گیرلس خارجی نیز برطرف گردد.

از جمله مهمترین مزیت موتورهای گیرلس تولید شده توسط شرکت بهران میتوان به : راندمان بالا ، نرمی حرکت ، صدا و لرزش بسیار کم و در مقابل قیمت بسیار مناسب این موتورگیرلس با توجه به تولید ملی بودن کالا اشاره کرد .

 

تولید موتورگیرلس آسانسور توسط گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
تولید موتورگیرلس آسانسور توسط گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

پیشنهادات مرتبط

قدمت آسانسور در ایران- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
قدمت آسانسور در ایران

قدمت صنعت آسانسور در ایران به هشتاد سال قبل بر می گردد. اگر گفته‌های بدون مدرک در مورد نصب آسانسور در کاخ گلستان توسط ناصر الدین شاه را نادیده بگیریم، اولین آسانسورها در پالایشگاه آبادان در دوران حکومت احمد شاه قاجار نصب شده‌است.

طولانی ترین پله برقی دنیا- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
طولانی ترین پله برقی دنیا !

معماران چینی توانستند طولانی‌ترین پله‌برقی جهان را طراحی و راه‌اندازی کنند؛ طول این پله‌برقی 800 متر است که گردشگران بسیاری را به سمت خود جلب کرده است.

آسانسور فوق سریع - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
ده آسانسور فوق سریع دنیا

می خواهیم شما را با سریع ترین آسانسورهای جهان آشنا کنیم. این آسانسورها درنقاط مختلف دنیا قرار گرفته اند. اما به طور خلاصه می توان گفت سریع ترین آسانسورهای دنیا در آسیا واقع شده‌اند.

بالابر چیست - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
انواع بالابر و تفاوت آن با آسانسور

بالابر دستگاهی است برای حمل افراد یا وسائل، به طبقات بالایی ساختمان ها. بالابرها انواع مختلفی دارند که با توجه به نیاز ساختمان، ظرفیت، کاربرد، ایمنی، قیمت و نوع مکانیزم طبقه بندی می شوند.