حضور فعال گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران در دومین نمایشگاه ایران در دمشق

حضور گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران در دومین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در سوریه /دمشق 2021

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران با حضور در دومین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی دمشق تولیدات خود را در زمینه قطعات آسانسور و پله برقی به نمایش گذاشت .

این نمایشگاه که از تاریخ 8 لغایت 12 آذرماه سال 1400 برگزار شد میزبان بسیاری از مقامات مطرح کشوری همچون جناب آقای سید رضا فاطمی امین وزیر محترم صنعت معدن تجارت ایران ، جناب آقای دکتر مهدی سبحانی سفیر محترم ایران در دمشق و نیز بسیاری از مقامات مطرح دولتی سوریه، همچون وزیر محترم اقتصاد و تجارت خارجی سوریه بوده است.

موجب افتخار است که در این نمایشگاه ، وزارت محترم صنعت معدن تجارت ایران جناب آقای رضا فاطمی امین ، جناب آقای دکتر مهدی سبحانی سفیر محترم ایران در دمشق و وزیر محترم اقتصاد و تجارت خارجی سوریه به صورت رسمی از غرفه گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران بازدید نموده و این گروه صنعتی را به عنوان قطب اصلی صنعت آسانسور و پله برقی کشور و مایه افتخار ایرانیان دانستند .

برگزاری جلسات مهم فنی با حضور مدیریت محترم بخش صادرات و نیز مدیریت محترم فنی کارخانه صنعتی بهران با بسیاری از بازدیدکنندگان همچون شرکت های مطرح صنعت آسانسور و پله برقی سوریه و بسیاری از شرکت های ساختمانی و انبوه سازان بزرگ این کشور موجب شد تا بسیاری از سوالات فنی این مجموعه ها توسط کادر فنی بهران برطرف گردیده و در بسیاری از موارد منجر به عقد تفاهم نامه هایی جهت همکاری در اجرای پروژه های عظیم این کشور گردد.

شرکت آسانسور و پله برقی بهران

 

حضور گروه صنعتی بهران در دومین نمایشگاه ایران در سوریه
حضور گروه صنعتی بهران در دومین نمایشگاه ایران در سوریه

پیشنهادات مرتبط

آسانسور mrl-mr آسانسور - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
تفاوت آسانسور mr و mrl

آسانسورهای Mrl یا همان بدون موتورخانه (روملس) آسانسورهایی هستند که فضای جداگانه‌ای برای قرار گرفتن موتور و تابلو فرمان ندارند و موتور داخل چاله آسانسور زیر سقف و تابلو فرمان در کنار بالاترین توقف قرار می‌گیرد.

اولین آسانسور جهان - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
اولین آسانسور های جهان

اولین آسانسور های جهان بیشتر جنبه گردشگری داشتند تا حمل و نقل! در زمان های گذشته ساختمان های بلند طرفدار کمی داشت و طبقات پایینی مطلوب‌ترین طبقه‌ها بودند.

ظرفیت آسانسور و نحوه محاسبه آن - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
ظرفیت آسانسور

یکی از مهم ترین مواردی که در طراحی و اجرای آسانسور باید در نظر بگیریم، ظرفیت آسانسور است. عوامل مختلفی در تعیین ظرفیت آسانسور یک ساختمان موثر است. عواملی چون تعداد طبقات، فضای مناسب جهت اجرای آسانسور، ترافیک ساختمان، نوع کاربری و …. همگی در تعیین ظرفیت یک آسانسور موثر هستند.

سرعت آسانسور؛ بایدها و نبایدها - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
سرعت آسانسور؛ باید ها و نباید ها

سرعت آسانسورها بستگی به نوع آنها دارد. سرعت در برخی از آسانسورها کند، در برخی دیگر متوسط و در برخی بسیار سریع است. معمولا از آسانسورهای با سرعت زیاد در ساختمان های مرتفع و آسمان خراش ها استفاده می شود.

دنیای درون پله برقی - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
دنیای درون پله برقی

پله‌برقی یا پلهٔ روان نوعی دستگاه غول پیکر برای جابه‌جا کردن افراد است. ظاهر این وسیله همانند راه پله های ساختمانی است. پله‌برقی با به کار گیری از تجهیزات الکتریکی و مکانیکی، توانسته تا زمان انتظاری را که در سیستم آسانسور وجود داشته، از بین ببرد. 

کوچکترین آسانسور دنیا - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
کوچکترین آسانسور دنیا

کوچک ترین آسانسور جهان در شهر ونیز ایتالیا قرار دارد. محل قرارگیری این آسانسور در نزدیکی میدان سن مارکو و در هتلی به نام Hotel A La Commedia است. این هتل 4 ستاره دارای 35 اتاق و سوئیت است که با سبک مدرن و کلاسیک تزئین شده‌اند.

اخبار بهران

دانستنی آسانسور

مقالات آسانسور و پله برقی