حضور گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران در نمایشگاه صنعت آسانسور و پله برقی شیراز

حضور گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران در ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت آسانسور و پله برقی شیراز

این نمایشگاه که از تاریخ 7 لغایت 10 دی ماه سال 1400 و در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان فارس در شیراز برگزار گردید، میزبان بسیاری از شرکت های  مطرح آسانسور و پله برقی ، صنایع وابسته  و جمع کثیری از بازدیدکنندگان داخلی و خارجی بوده است .

در این نمایشگاه، گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران به عنوان بزرگترین تولید کننده قطعات و پکیج های آسانسور و پله برقی در سالن حافظ غرفه شماره 22،  با به نمایش گذاشتن تولیدات خود در زمینه آسانسور و پله برقی همچون : موتورگیربکس آسانسور ، موتورگیرلس آسانسور ، درب آسانسور ، گاورنر ، فلکه هرزگرد ، ریل ، سیم بکسل ، تراول کابل  و … در بخش تولیدات آسانسور و پله برقی بار دیگر عظمت تولیدات ملی خود را به نمایش گذاشت.

از نکات قابل توجه در بخش تولیدات صنعت آسانسور و پله برقی  میتوان به راه اندازی یک دستگاه پله برقی نمایشگاهی در محل غرفه گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران اشاره نمود ، که توجه بسیاری از بازدید کنندگان  و متخصصان این صنعت را به خود جلب کرد.

از جمله مهم ترین مشخصات فنی پله برقی نمایشگاهی بهران میتوان به موارد ذیل اشاره کرد :

 • پله برقی تجاری   (Commercial)
 • زاویه بالابری 35 درجه
 • ارتفاع: 2000 میلیمتر (2 متر)
 • عرض نامی استپ: 1000 میلیمتر
 • عرض کلی پله برقی: 1520 میلیمتر
 • طول افقی نشیمن پله برقی: 8180 میلیمتر
 • موتورگیربکس: 5.5 کیلووات
 • سرعت نامی: 0.5 متر بر ثانیه
 • دو استپ افقی در ایستگاه بالا و پایین
 • نوع دیواره: شیشه 10 میلیمتر با روشنایی LED
 • نوع دستگیره: هندریل سمپریت قرمز رنگ
 • نوع استپ: آلومینیومی مشکی رنگ
 • نوع پوشش جانبی: پلکسی شفاف

در این نمایشگاه ، تیم فنی مهندسی گروه صنعتی بهران با برگزاری جلسات مشاوره فنی رایگان ، اقدام به پاسخ دهی به سوالات و  رفع مشکلات بازدیدکنندگان نمود ، که این امر منجر به مذاکرات مهمی جهت همکاری این مجموعه دراجرای پروژه های عظیم ملی و خصوصی گردید .

همچنین موجب افتخار است ، بازدید رسمی اعضای محترم شورای اسلامی شهر شیراز ، مدیریت محترم تجهیزات سازمان قطار شهری شیراز به همراه سایر مدیران ارشد این سازمان ، مدیران محترم سازمان نظام مهندسی شیراز ،  شهردار محترم سابق شیراز  و نیز سایر مهندسین، اساتید و مدیران محترم صنعت ساختمان و صنایع وابسته، از غرفه گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران و اعلام رضایت این عزیزان از عظمت و کیفیت بالای محصولات بهران که همواره موجب غرور و افتخار ایران و ایرانی میباشد .

 

ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت آسانسور و پله برقی شیراز
ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت آسانسور و پله برقی شیراز

پیشنهادات مرتبط

آسانسور mrl-mr آسانسور - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
تفاوت آسانسور mr و mrl

آسانسورهای Mrl یا همان بدون موتورخانه (روملس) آسانسورهایی هستند که فضای جداگانه‌ای برای قرار گرفتن موتور و تابلو فرمان ندارند و موتور داخل چاله آسانسور زیر سقف و تابلو فرمان در کنار بالاترین توقف قرار می‌گیرد.

اولین آسانسور جهان - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
اولین آسانسور های جهان

اولین آسانسور های جهان بیشتر جنبه گردشگری داشتند تا حمل و نقل! در زمان های گذشته ساختمان های بلند طرفدار کمی داشت و طبقات پایینی مطلوب‌ترین طبقه‌ها بودند.

ظرفیت آسانسور و نحوه محاسبه آن - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
ظرفیت آسانسور

یکی از مهم ترین مواردی که در طراحی و اجرای آسانسور باید در نظر بگیریم، ظرفیت آسانسور است. عوامل مختلفی در تعیین ظرفیت آسانسور یک ساختمان موثر است. عواملی چون تعداد طبقات، فضای مناسب جهت اجرای آسانسور، ترافیک ساختمان، نوع کاربری و …. همگی در تعیین ظرفیت یک آسانسور موثر هستند.

سرعت آسانسور؛ بایدها و نبایدها - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
سرعت آسانسور؛ باید ها و نباید ها

سرعت آسانسورها بستگی به نوع آنها دارد. سرعت در برخی از آسانسورها کند، در برخی دیگر متوسط و در برخی بسیار سریع است. معمولا از آسانسورهای با سرعت زیاد در ساختمان های مرتفع و آسمان خراش ها استفاده می شود.

دنیای درون پله برقی - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
دنیای درون پله برقی

پله‌برقی یا پلهٔ روان نوعی دستگاه غول پیکر برای جابه‌جا کردن افراد است. ظاهر این وسیله همانند راه پله های ساختمانی است. پله‌برقی با به کار گیری از تجهیزات الکتریکی و مکانیکی، توانسته تا زمان انتظاری را که در سیستم آسانسور وجود داشته، از بین ببرد. 

کوچکترین آسانسور دنیا - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
کوچکترین آسانسور دنیا

کوچک ترین آسانسور جهان در شهر ونیز ایتالیا قرار دارد. محل قرارگیری این آسانسور در نزدیکی میدان سن مارکو و در هتلی به نام Hotel A La Commedia است. این هتل 4 ستاره دارای 35 اتاق و سوئیت است که با سبک مدرن و کلاسیک تزئین شده‌اند.

اخبار بهران

دانستنی آسانسور

مقالات آسانسور و پله برقی