دریافت نمونه استانی از سازمان ملی استاندارد ایران در صنعت تولیدی آسانسور و پله برقی

دریافت عنوان واحد تولیدی نمونه استانی از سازمان ملی استاندارد ایران برای سومین سال متوالی

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران | تولید ایرانی | استاندارد آسانسور

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران با تکیه بر دانش ایرانی و با تلاش روز افزون مدیران و کارکنان، برای سومین سال متوالی مفتخر به کسب عنوان واحد نمونه تولیدی استانی در صنعت آسانسور و پله برقی، در سال 1401-1400 از طرف سازمان ملی استاندارد ایران گردید. دریافت این عنوان با ارزش نشان از کیفیت بالای محصولات تولیدی آسانسور و پله برقی بهران داشته و سال‌هاست که این محصولات همتراز با محصولات بزرگترین تولیدکنندگان بین المللی قرار گرفته است. امید است تلاش گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران برای سربلندی میهن عزیزمان ایران و ارتقای کیفیت تولید و صنعت ملی همواره در پرتوی الطاف الهی پربارتر از گذشته باشد.

متن لوح دریافتی از سازمان ملی استاندارد ایران به شرح زیر است:

مدیریت محترم شرکت بهران آسانبر
موضوع: اعلام واحد تولیدي نمونه منتخب
باسلام احترامًا، ضـمن تبریک ایام االله دهه فجر، به اطلاع می‌رساند، در پرتو نظر لطف الهی و اهتمام اثربخش جنابعالی و همکاران خـدومتان در آن واحد، در فرآیند ارزیابی واحدهاي تولیدي نمونه اسـتاندارد اسـتان تهران، موفق به کسب عنوان واحد تولیدي نمونه سال1401-1400 گردیده‌اید. کسب این عنوان پرافتخار مرهون تلاش صادقانه و اهداف متعالی مجموعه بهران آسانبر براي سربلندي روز افزون میهن اسلامی ایران و ارتقاي کیفیت تولید و صنعت داخلی، قابل تقدیر و ستایش است.

دریافت نمونه استانی از سازمان ملی استاندارد ایران در صنعت تولیدی آسانسور و پله برقی
دریافت نمونه استانی از سازمان ملی استاندارد ایران در صنعت تولیدی آسانسور و پله برقی

پیشنهادات مرتبط

لرزش کابین آسانسور - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
علت لرزش کابین آسانسور

در طراحی و انتخاب آسانسور یکی از آیتم‌ های اصلی احراز کیفیت، بالا بودن ایمنی آن است که شامل موارد متعددی می‌شود. یکی از نشانه های کاهش ایمنی آسانسور بروز لرزش و صدا در کابین آسانسور بوده که در طولانی مدت سبب خرابی آسانسور و مشکلات ناشی از آن می‌شود تا جایی که ممکن است بسیار خطرآفرین باشد.

چاه آسانسور- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
الزامات چاه آسانسور

آسانسورها بر حسب تعداد طبقات، ظرفیت و … دارای تحمل وزن متفاوتی هستند و برای طراحی ابعاد آن‌ها، باید فاکتورهای مختلفی را در نظر گرفت. یکی از بخش‌های مهم برای نصب آسانسور در یک ساختمان، چاله آسانسور است؛ رعایت و در نظر گرفتن ضوابط چاله آسانسور و استاندارهای مربوط به نصب آن الزامی و حیاتی است. در این مقاله درباره استاندارد و الزامات چاه آسانسور هر آنچه را که باید بدانید به شما می گوییم.

پله برقی دوچرخه - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
پله برقی دوچرخه در تروندهایم نروژ

ترامپ “Trampe” یک پله برقی مخصوص حمل دوچرخه است که در Brubakken در تروندهایم نروژ قرار دارد. این پله برقی که گاها از آن با نام آسانسور دوچرخه یاد می شود، اولین و تنها آسانسور حمل دوچرخه در جهان بود که در آگوست 1993 افتتاح شد.

مراحل خرید آسانسور - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
مراحل خرید آسانسور

مراحل خرید یک آسانسور خوب چیست؟ قدم اول در خرید آسانسور چیست؟ برای تامین آسانسور منزلمان باید از چه کسی کمک بگیریم؟ پاسخ سوالات شما در اینجا

کابین آسانسور - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
کابین آسانسور

کابین آسانسور معمولاً اتاقکی فلزی است که در بین یک فضای ریلی قرار می گیرد و همینطور از سیم بکسل و یا طناب فولادی برای جابجایی آن استفاده می شود. این اتاقک به صورت عمودی آویزان بوده و حرکت می کند. در این محفظه مسافر یا بار یا هر دو جای می گیرند.

اخبار بهران

دانستنی آسانسور

مقالات آسانسور و پله برقی