زنــدگی در شرکت آسانسور و پله برقی بهران

زندگی در بهران

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران | زندگی در بهران | شرکت بهران آسانبر

 

مزایای کار کردن در بهران

از مزایای کار کردن در شرکت آسانسور پله برقی بهران این است که ، مسیر شغلی هر نفر با توجه به علایق واستعدادهای فردی و در راستای چشم انداز شرکت، تعریف می شود و همواره کارکنان برای رشد و پیشرفت فردی و شغلی مورد حمایت و تشویق قرار می گیرند. یاد دادن و یادگرفتن در حین کار، استفاده از تفکر خلاق و خرد جمعی برای یافتن راه حل مسائل و تشویق به مطالعه درباره تکنولوژیهای روز، در کنار برگزاری آموزش های مختلف در حوزه های مورد نیاز هر شغل، برای کارکنان فرصت رشد و شکوفایی را فراهم آورده است.

 

 

فرصت های رشد و شکوفایی در بهران

هر چه ما هستیم به دلیل وجود نیروهای متخصص، پرتلاش، کارآزموده، مسئول و اخلاق‌مدار است. ارتباط دوستانه با یکدیگر و همراهی همیشگی، صداقت و مسئولیت‌پذیری بالا در راستای تولید محصولات در کنار مدیران کارآمد و با تجربه تا امروز بهران را در مسیر درست خود پیش برده است. این فرهنگ مسئولانه و صمیمی حاصل کار جمعی همه اعضای خانواده بهران است. خانواده‌ای کم‌نظیر که در همراهی با بهران ، قابل اعتماد و تابع قوانین سازمانی بوده است. برای دستیابی به رضایت مشتریان ما همواره باید در کنارشان باشیم. مشکلاتشان را به حداقل برسانیم و طوری رفتار کنیم که ما را افرادی سخت‌کوش و مسئول بدانند.

 ما تمام توانایی‌های مورد نیاز و دانش تکنولوژیکی لازم را در راستای تولید محصولات آسانسور و پله برقی به خانواده بزرگ بهران آموزش خواهیم داد. و امیدواریم با توانمندی‌ فنی، سخت‌کوشی و قدرت یادگیری بالا، در کنار هم قدم های استواری در راستای رسیدن به اهداف متعالی بهران برداریم. در آخر، همه این حرف‌ها یعنی ما پذیرای نیروهای توانمند و اخلاق‌گرا هستیم تا در هر رده‌ای بتوانند ما را در این سفر دشوار و هیجان‌انگیز همراهی کنند. بیایید با هم شرکتی بسازیم که تک تک‌مان به بودن در آن افتخار کنیم.

 

محیطی صمیمی در بهران

در بهران، محیطی فراهم آورده ایم که احترام به ارزش های انسانی،صداقت، صمیمیت و همدلی از اولین اصول رفتار سازمانی می باشد.

 

کارخانه شرکت آسانسور و پله برقی بهران
گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

اعضای هئیت مدیره گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران آسانبر
اعضای هئیت مدیره گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران آسانبر

پیشنهادات مرتبط

موتور گیرلس آسانسور بهران- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
انواع موتور آسانسور

به طور کلی موتورهای آسانسور دو دسته هستند. البته این انواع موتور آسانسور را نباید با انواع آسانسور اشتباه گرفت. همانطور که در مقاله انواع آسانسور گفتیم، آسانسور 5 نوع دارد. ما در این مقاله درباره انواع موتور آسانسورهای کششی صحبت می کنیم. که رایج ترین نوع آسانسور در کشور ایران است.

هوم لیفت - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
آسانسور خانگی

امروز می خواهیم درباره آسانسور خانگی صحبت کنیم. حتما شما هم نام آن را زیاد شنیده‌اید. اما آسانسورهای خانگی چه تفاوتی با سایر آسانسورها دارند؟ چرا در ایران کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند؟ آیا نحوه کارکرد آنها نیز متفاوت است؟ به تمام سوالات شما در این مقاله پاسخ داده‌ایم. با ما همراه باشید.

سقوط آسانسور | گروه صنعتی آسانسور وپله برقی بهران
سقوط آسانسور

هیچ کاری نیست که در هنگام سقوط آسانسور انجام دهید! در واقع تمام کاری که لازم است باید قبل از آن انجام شود. اینکه می گویند در هنگام سقوط آسانسور دراز بکشید یا روی کیف تان بنشینید کاربردی نیستند.

آزمایشگاه آسانسور و پله برقی بهران - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
آزمایشگاه آسانسور و پله برقی بهران

آزمایشگاه از بروزترین تجهیزات و کادری مجرب بهره مند است. آزمایشگاه آسانسور و پله برقی بهران توانایی انجام انواع آزمون های مرتبط با صنعت آسانسور و پله برقی را دارا می باشد.