گروه صنعتی بهران آسانبر

زنــدگی در بهـــران

 

زندگی در بهران

مزایای کار کردن در بهران

در بهران آسانبر، مسیر شغلی هر نفر، با توجه به علایق واستعدادهای فردی و در راستای چشم انداز شرکت، تعریف می شود و همواره کارکنان برای رشد و پیشرفت فردی و شغلی مورد حمایت و تشویق قرار می گیرند. یاد دادن و یادگرفتن در حین کار، استفاده از تفکر خلاق و خرد جمعی برای یافتن راه حل مسائل و تشویق به مطالعه درباره تکنولوژیهای  روز، در کنار برگزاری آموزش های مختلف در حوزه های مورد نیاز هر شغل، برای کارکنان فرصت رشد و شکوفایی را فراهم آورده است.

فرصت های رشد و شکوفایی

هر چه ما هستیم به دلیل وجود نیروهای متخصص، پرتلاش، کارآزموده، مسئول و اخلاق‌مدار است. ارتباط دوستانه با یکدیگر و همراهی همیشگی، صداقت و مسئولیت‌پذیری بالا در راستای تولید محصولات در کنار مدیران کارآمد و با تجربه تا امروز بهران را در مسیر درست خود پیش برده است. این فرهنگ مسئولانه و صمیمی حاصل کار جمعی همه اعضای خانواده بهران است. خانواده‌ای کم‌نظیر که در همراهی با بهران ، قابل اعتماد و تابع قوانین سازمانی بوده است. برای دستیابی به رضایت مشتریان ما همواره باید در کنارشان باشیم. مشکلاتشان را به حداقل برسانیم و طوری رفتار کنیم که ما را افرادی سخت‌کوش و مسئول بدانند.

 ما تمام توانایی‌های مورد نیاز و دانش تکنولوژیکی لازم را در راستای تولید محصولات به خانواده بزرگ بهران آموزش خواهیم داد و امیدواریم با توانمندی‌ فنی، سخت‌کوشی و قدرت یادگیری بالا، در کنار هم قدم های استواری در راستای رسیدن به اهداف متعالی بهران برداریم. در آخر، همه این حرف‌ها یعنی ما پذیرای نیروهای توانمند و اخلاق‌گرا هستیم تا در هر رده‌ای بتوانند ما را در این سفر دشوار و هیجان‌انگیز همراهی کنند. بیایید با هم شرکتی بسازیم که تک تک‌مان به بودن در آن افتخار کنیم.

محیطی صمیمی

دربهران، محیطی فراهم آورده ایم که احترام به ارزش های انسانی،صداقت، صمیمیت و همدلی از اولین اصول رفتار سازمانی می باشد.

اعضای هئیت مدیره گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران آسانبر