زندگی در بهران

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران | زندگی در بهران | شرکت بهران آسانبر

 

مزایای کار کردن در بهران

از مزایای کار کردن در شرکت آسانسور پله برقی بهران این است که ، مسیر شغلی هر نفر با توجه به علایق واستعدادهای فردی و در راستای چشم انداز شرکت، تعریف می شود و همواره کارکنان برای رشد و پیشرفت فردی و شغلی مورد حمایت و تشویق قرار می گیرند. یاد دادن و یادگرفتن در حین کار، استفاده از تفکر خلاق و خرد جمعی برای یافتن راه حل مسائل و تشویق به مطالعه درباره تکنولوژیهای روز، در کنار برگزاری آموزش های مختلف در حوزه های مورد نیاز هر شغل، برای کارکنان فرصت رشد و شکوفایی را فراهم آورده است.

 

 

فرصت های رشد و شکوفایی در بهران

هر چه ما هستیم به دلیل وجود نیروهای متخصص، پرتلاش، کارآزموده، مسئول و اخلاق‌مدار است. ارتباط دوستانه با یکدیگر و همراهی همیشگی، صداقت و مسئولیت‌پذیری بالا در راستای تولید محصولات در کنار مدیران کارآمد و با تجربه تا امروز بهران را در مسیر درست خود پیش برده است. این فرهنگ مسئولانه و صمیمی حاصل کار جمعی همه اعضای خانواده بهران است. خانواده‌ای کم‌نظیر که در همراهی با بهران ، قابل اعتماد و تابع قوانین سازمانی بوده است. برای دستیابی به رضایت مشتریان ما همواره باید در کنارشان باشیم. مشکلاتشان را به حداقل برسانیم و طوری رفتار کنیم که ما را افرادی سخت‌کوش و مسئول بدانند.

 ما تمام توانایی‌های مورد نیاز و دانش تکنولوژیکی لازم را در راستای تولید محصولات آسانسور و پله برقی به خانواده بزرگ بهران آموزش خواهیم داد. و امیدواریم با توانمندی‌ فنی، سخت‌کوشی و قدرت یادگیری بالا، در کنار هم قدم های استواری در راستای رسیدن به اهداف متعالی بهران برداریم. در آخر، همه این حرف‌ها یعنی ما پذیرای نیروهای توانمند و اخلاق‌گرا هستیم تا در هر رده‌ای بتوانند ما را در این سفر دشوار و هیجان‌انگیز همراهی کنند. بیایید با هم شرکتی بسازیم که تک تک‌مان به بودن در آن افتخار کنیم.

 

محیطی صمیمی در بهران

در بهران، محیطی فراهم آورده ایم که احترام به ارزش های انسانی،صداقت، صمیمیت و همدلی از اولین اصول رفتار سازمانی می باشد.

 

کارخانه شرکت آسانسور و پله برقی بهران
گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

اعضای هئیت مدیره گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران آسانبر
اعضای هئیت مدیره گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران آسانبر

پیشنهادات مرتبط

آسانسور mrl-mr آسانسور - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
تفاوت آسانسور mr و mrl

آسانسورهای Mrl یا همان بدون موتورخانه (روملس) آسانسورهایی هستند که فضای جداگانه‌ای برای قرار گرفتن موتور و تابلو فرمان ندارند و موتور داخل چاله آسانسور زیر سقف و تابلو فرمان در کنار بالاترین توقف قرار می‌گیرد.

اولین آسانسور جهان - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
اولین آسانسور های جهان

اولین آسانسور های جهان بیشتر جنبه گردشگری داشتند تا حمل و نقل! در زمان های گذشته ساختمان های بلند طرفدار کمی داشت و طبقات پایینی مطلوب‌ترین طبقه‌ها بودند.

ظرفیت آسانسور و نحوه محاسبه آن - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
ظرفیت آسانسور

یکی از مهم ترین مواردی که در طراحی و اجرای آسانسور باید در نظر بگیریم، ظرفیت آسانسور است. عوامل مختلفی در تعیین ظرفیت آسانسور یک ساختمان موثر است. عواملی چون تعداد طبقات، فضای مناسب جهت اجرای آسانسور، ترافیک ساختمان، نوع کاربری و …. همگی در تعیین ظرفیت یک آسانسور موثر هستند.

سرعت آسانسور؛ بایدها و نبایدها - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
سرعت آسانسور؛ باید ها و نباید ها

سرعت آسانسورها بستگی به نوع آنها دارد. سرعت در برخی از آسانسورها کند، در برخی دیگر متوسط و در برخی بسیار سریع است. معمولا از آسانسورهای با سرعت زیاد در ساختمان های مرتفع و آسمان خراش ها استفاده می شود.

دنیای درون پله برقی - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
دنیای درون پله برقی

پله‌برقی یا پلهٔ روان نوعی دستگاه غول پیکر برای جابه‌جا کردن افراد است. ظاهر این وسیله همانند راه پله های ساختمانی است. پله‌برقی با به کار گیری از تجهیزات الکتریکی و مکانیکی، توانسته تا زمان انتظاری را که در سیستم آسانسور وجود داشته، از بین ببرد. 

کوچکترین آسانسور دنیا - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
کوچکترین آسانسور دنیا

کوچک ترین آسانسور جهان در شهر ونیز ایتالیا قرار دارد. محل قرارگیری این آسانسور در نزدیکی میدان سن مارکو و در هتلی به نام Hotel A La Commedia است. این هتل 4 ستاره دارای 35 اتاق و سوئیت است که با سبک مدرن و کلاسیک تزئین شده‌اند.

اخبار بهران

دانستنی آسانسور

مقالات آسانسور و پله برقی