زنــدگی در شرکت آسانسور و پله برقی بهران

زندگی در بهران

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران | زندگی در بهران | شرکت بهران آسانبر

 

مزایای کار کردن در بهران

از مزایای کار کردن در شرکت آسانسور پله برقی بهران این است که ، مسیر شغلی هر نفر با توجه به علایق واستعدادهای فردی و در راستای چشم انداز شرکت، تعریف می شود و همواره کارکنان برای رشد و پیشرفت فردی و شغلی مورد حمایت و تشویق قرار می گیرند. یاد دادن و یادگرفتن در حین کار، استفاده از تفکر خلاق و خرد جمعی برای یافتن راه حل مسائل و تشویق به مطالعه درباره تکنولوژیهای روز، در کنار برگزاری آموزش های مختلف در حوزه های مورد نیاز هر شغل، برای کارکنان فرصت رشد و شکوفایی را فراهم آورده است.

 

 

فرصت های رشد و شکوفایی در بهران

هر چه ما هستیم به دلیل وجود نیروهای متخصص، پرتلاش، کارآزموده، مسئول و اخلاق‌مدار است. ارتباط دوستانه با یکدیگر و همراهی همیشگی، صداقت و مسئولیت‌پذیری بالا در راستای تولید محصولات در کنار مدیران کارآمد و با تجربه تا امروز بهران را در مسیر درست خود پیش برده است. این فرهنگ مسئولانه و صمیمی حاصل کار جمعی همه اعضای خانواده بهران است. خانواده‌ای کم‌نظیر که در همراهی با بهران ، قابل اعتماد و تابع قوانین سازمانی بوده است. برای دستیابی به رضایت مشتریان ما همواره باید در کنارشان باشیم. مشکلاتشان را به حداقل برسانیم و طوری رفتار کنیم که ما را افرادی سخت‌کوش و مسئول بدانند.

 ما تمام توانایی‌های مورد نیاز و دانش تکنولوژیکی لازم را در راستای تولید محصولات آسانسور و پله برقی به خانواده بزرگ بهران آموزش خواهیم داد. و امیدواریم با توانمندی‌ فنی، سخت‌کوشی و قدرت یادگیری بالا، در کنار هم قدم های استواری در راستای رسیدن به اهداف متعالی بهران برداریم. در آخر، همه این حرف‌ها یعنی ما پذیرای نیروهای توانمند و اخلاق‌گرا هستیم تا در هر رده‌ای بتوانند ما را در این سفر دشوار و هیجان‌انگیز همراهی کنند. بیایید با هم شرکتی بسازیم که تک تک‌مان به بودن در آن افتخار کنیم.

 

محیطی صمیمی در بهران

در بهران، محیطی فراهم آورده ایم که احترام به ارزش های انسانی،صداقت، صمیمیت و همدلی از اولین اصول رفتار سازمانی می باشد.

 

کارخانه شرکت آسانسور و پله برقی بهران
گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

اعضای هئیت مدیره گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران آسانبر
اعضای هئیت مدیره گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران آسانبر

پیشنهادات مرتبط

لرزش کابین آسانسور - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
علت لرزش کابین آسانسور

در طراحی و انتخاب آسانسور یکی از آیتم‌ های اصلی احراز کیفیت، بالا بودن ایمنی آن است که شامل موارد متعددی می‌شود. یکی از نشانه های کاهش ایمنی آسانسور بروز لرزش و صدا در کابین آسانسور بوده که در طولانی مدت سبب خرابی آسانسور و مشکلات ناشی از آن می‌شود تا جایی که ممکن است بسیار خطرآفرین باشد.

چاه آسانسور- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
الزامات چاه آسانسور

آسانسورها بر حسب تعداد طبقات، ظرفیت و … دارای تحمل وزن متفاوتی هستند و برای طراحی ابعاد آن‌ها، باید فاکتورهای مختلفی را در نظر گرفت. یکی از بخش‌های مهم برای نصب آسانسور در یک ساختمان، چاله آسانسور است؛ رعایت و در نظر گرفتن ضوابط چاله آسانسور و استاندارهای مربوط به نصب آن الزامی و حیاتی است. در این مقاله درباره استاندارد و الزامات چاه آسانسور هر آنچه را که باید بدانید به شما می گوییم.

پله برقی دوچرخه - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
پله برقی دوچرخه در تروندهایم نروژ

ترامپ “Trampe” یک پله برقی مخصوص حمل دوچرخه است که در Brubakken در تروندهایم نروژ قرار دارد. این پله برقی که گاها از آن با نام آسانسور دوچرخه یاد می شود، اولین و تنها آسانسور حمل دوچرخه در جهان بود که در آگوست 1993 افتتاح شد.

مراحل خرید آسانسور - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
مراحل خرید آسانسور

مراحل خرید یک آسانسور خوب چیست؟ قدم اول در خرید آسانسور چیست؟ برای تامین آسانسور منزلمان باید از چه کسی کمک بگیریم؟ پاسخ سوالات شما در اینجا

کابین آسانسور - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
کابین آسانسور

کابین آسانسور معمولاً اتاقکی فلزی است که در بین یک فضای ریلی قرار می گیرد و همینطور از سیم بکسل و یا طناب فولادی برای جابجایی آن استفاده می شود. این اتاقک به صورت عمودی آویزان بوده و حرکت می کند. در این محفظه مسافر یا بار یا هر دو جای می گیرند.

اخبار بهران

دانستنی آسانسور

مقالات آسانسور و پله برقی