بازدید سازمان نظام مهندسی تهران از کارخانجات بهران | گروه صنعتی بهران آسانبر

بازدید رئیس هیئت رئیسه گروه تخصصی عمران سازمان نظام مهندسی و ساختمان استان تهران به همراه دبیر هیئت مدیره

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران | اخبار بهران | بازدید سازمان نظام مهندسی و ساختمان تهران

 

 

سازمان نظام مهندسی تهران از کارخانجات گروه صنعتی بهران بازدید کرد

در هفته جاری رئیس هیئت رئیسه گروه تخصصی عمران سازمان نظام مهندسی و ساختمان استان تهران به همراه دبیر هیئت مدیره ز کارخانجات گروه صنعتی بهرن بازدید کردند.

در این جلسه جناب آقای مهندس امر ملکیان، رئیس هیئت رئیسه گروه تخصصی عمران سازمان نظام مهندسی تهران به همراه جناب آقای مهندس مهدی محرمی شام اسبی، دبیر هیئت مدیره سازمان سازمان نظام مهندسی تهران و عضو هیئت رئیسه گروه تخصصی عمران حاضر بودند.

 

سازمان نظام مهندسی تهران- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
سازمان نظام مهندسی تهران- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

 

طی جلسه جناب آقای مهدی شاکری مدیریت محترم مجموعه کارخانجات پارس کنز جهت همراهی و راهنمایی ایشان حضور بهم رسانیدند.

جناب آقای مهندس امر ملکیان با تاکید بر نقش تولید داخل در صنعت کشور از اقدامات موثر گروه صنعتی بهران در جهت بومی سازی صنعت آسانسور و پله برقی کشور استقبال کردند.

این جلسه در روز پانزدهم بهمن‌ماه سال یکهزار و چهارصد و دوی شمسی برگزار گردید. در این جلسه هیئت همراه محترم جناب آقای مهندس امر ملکیان و جناب آقای مهندس مهدی محرمی شام اسبی نیز حضور داشتند.

پایان خبر

سازمان نظام مهندسی تهران- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
سازمان نظام مهندسی تهران- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

پیشنهادات مرتبط

آسانسور mrl-mr آسانسور - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
تفاوت آسانسور mr و mrl

آسانسورهای Mrl یا همان بدون موتورخانه (روملس) آسانسورهایی هستند که فضای جداگانه‌ای برای قرار گرفتن موتور و تابلو فرمان ندارند و موتور داخل چاله آسانسور زیر سقف و تابلو فرمان در کنار بالاترین توقف قرار می‌گیرد.

اولین آسانسور جهان - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
اولین آسانسور های جهان

اولین آسانسور های جهان بیشتر جنبه گردشگری داشتند تا حمل و نقل! در زمان های گذشته ساختمان های بلند طرفدار کمی داشت و طبقات پایینی مطلوب‌ترین طبقه‌ها بودند.

ظرفیت آسانسور و نحوه محاسبه آن - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
ظرفیت آسانسور

یکی از مهم ترین مواردی که در طراحی و اجرای آسانسور باید در نظر بگیریم، ظرفیت آسانسور است. عوامل مختلفی در تعیین ظرفیت آسانسور یک ساختمان موثر است. عواملی چون تعداد طبقات، فضای مناسب جهت اجرای آسانسور، ترافیک ساختمان، نوع کاربری و …. همگی در تعیین ظرفیت یک آسانسور موثر هستند.

سرعت آسانسور؛ بایدها و نبایدها - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
سرعت آسانسور؛ باید ها و نباید ها

سرعت آسانسورها بستگی به نوع آنها دارد. سرعت در برخی از آسانسورها کند، در برخی دیگر متوسط و در برخی بسیار سریع است. معمولا از آسانسورهای با سرعت زیاد در ساختمان های مرتفع و آسمان خراش ها استفاده می شود.

دنیای درون پله برقی - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
دنیای درون پله برقی

پله‌برقی یا پلهٔ روان نوعی دستگاه غول پیکر برای جابه‌جا کردن افراد است. ظاهر این وسیله همانند راه پله های ساختمانی است. پله‌برقی با به کار گیری از تجهیزات الکتریکی و مکانیکی، توانسته تا زمان انتظاری را که در سیستم آسانسور وجود داشته، از بین ببرد. 

کوچکترین آسانسور دنیا - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
کوچکترین آسانسور دنیا

کوچک ترین آسانسور جهان در شهر ونیز ایتالیا قرار دارد. محل قرارگیری این آسانسور در نزدیکی میدان سن مارکو و در هتلی به نام Hotel A La Commedia است. این هتل 4 ستاره دارای 35 اتاق و سوئیت است که با سبک مدرن و کلاسیک تزئین شده‌اند.

اخبار بهران

دانستنی آسانسور

مقالات آسانسور و پله برقی