گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران [ بهره برداری131 پله برقی خط 7 مترو تهران ]

پروژه 131 دستگاه پله برقی خط 7 مترو تهران

 

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران | پروژه ها | خط 7 مترو تهران

 بهره برداری131 پله برقی، گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران، مفتخر است به عقد قرارداد طراحی، تولید، نصب و راه اندازی 131 دستگاه پله برقی در خط 7 مترو تهران که تا کنون 113 دستگاه از پله برقی ها بهره برداری شده است و الباقی در انتظار بهره برداری میباشند. ارتفاع برخی از پله برقی ها به 12 متر می رسد.

بهره برداری از ایستگاه مترو بوستان گفتگو با حضور آقای زاکانی شهردار تهران، گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
آغاز بهره برداری از ایستگاه بوستان گفتگو – شرکت آسانسور و پله برقی بهران- با حضور شهردار محترم وقت تهران

پروژه خط 7 مترو تهران طی 5 فاز و از سال 1399 تا کنون در حال آماده سازی بوده است. این خط از شهرک امیرالمؤمنین (قصر فیروزه) در کنار ورزشگاه تختی تهران، در شرق تهران آغاز شده و در انتها به میدان کتاب (نام‌های پیشین: میدان فرحزادی، میدان بوستان) در سعادت‌آباد می‌رسد و دارای 27 کیلومتر طول مسیر و جمعا 26 ایستگاه میباشد.

 

نصب و راه اندازی پله برقی مترو دادمان توسط شرکت آسانسور و پله برقی بهران
ایستگاه متروی دادمان-پله برقی بهران در حال نصب

به طور متوسط خرید هر دستگاه پله برقی نزدیک به 100 هزار دلار ارز بری دارد. با تکمیل فرآیند تولید در شرکت آسانسور و پله برقی بهران، برای ساخت هر 150 دستگاه پله برقی، مبلغی در حدود 15 میلیون دلار صرفه جویی ارزی انجام می‌پذیرد.

خرید آسانسور قیمت آسانسور موتور آسانسور پکیج آسانسور
ایستگاه متروی مدافعان -پایان راه اندازی پله

شرکت آسانسور و پله برقی بهران دارای بلندترین برج تست پله برقی در خاورمیانه است. بنابراین پله برقی ها زیر نظر بهترین متخصصان فنی تست و آزمایش شده و مورد تایید استانداردهای روز دنیا قرار گرفته است.

بهره برداری 131 پله برقی، گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
بهره برداری 131 پله برقی، گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

پیشنهادات مرتبط

لرزش کابین آسانسور - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
علت لرزش کابین آسانسور

در طراحی و انتخاب آسانسور یکی از آیتم‌ های اصلی احراز کیفیت، بالا بودن ایمنی آن است که شامل موارد متعددی می‌شود. یکی از نشانه های کاهش ایمنی آسانسور بروز لرزش و صدا در کابین آسانسور بوده که در طولانی مدت سبب خرابی آسانسور و مشکلات ناشی از آن می‌شود تا جایی که ممکن است بسیار خطرآفرین باشد.

چاه آسانسور- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
الزامات چاه آسانسور

آسانسورها بر حسب تعداد طبقات، ظرفیت و … دارای تحمل وزن متفاوتی هستند و برای طراحی ابعاد آن‌ها، باید فاکتورهای مختلفی را در نظر گرفت. یکی از بخش‌های مهم برای نصب آسانسور در یک ساختمان، چاله آسانسور است؛ رعایت و در نظر گرفتن ضوابط چاله آسانسور و استاندارهای مربوط به نصب آن الزامی و حیاتی است. در این مقاله درباره استاندارد و الزامات چاه آسانسور هر آنچه را که باید بدانید به شما می گوییم.

پله برقی دوچرخه - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
پله برقی دوچرخه در تروندهایم نروژ

ترامپ “Trampe” یک پله برقی مخصوص حمل دوچرخه است که در Brubakken در تروندهایم نروژ قرار دارد. این پله برقی که گاها از آن با نام آسانسور دوچرخه یاد می شود، اولین و تنها آسانسور حمل دوچرخه در جهان بود که در آگوست 1993 افتتاح شد.

مراحل خرید آسانسور - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
مراحل خرید آسانسور

مراحل خرید یک آسانسور خوب چیست؟ قدم اول در خرید آسانسور چیست؟ برای تامین آسانسور منزلمان باید از چه کسی کمک بگیریم؟ پاسخ سوالات شما در اینجا

کابین آسانسور - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
کابین آسانسور

کابین آسانسور معمولاً اتاقکی فلزی است که در بین یک فضای ریلی قرار می گیرد و همینطور از سیم بکسل و یا طناب فولادی برای جابجایی آن استفاده می شود. این اتاقک به صورت عمودی آویزان بوده و حرکت می کند. در این محفظه مسافر یا بار یا هر دو جای می گیرند.

اخبار بهران

دانستنی آسانسور

مقالات آسانسور و پله برقی