بیست و یکمین اجلاس سراسری انبوه سازان مسکن و ساختمان ایران در شیراز| بهران آسانبر

بیست و یکمین اجلاس سراسری انبوه سازان مسکن و ساختمان ایران در شیراز

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران| اخبار بهران | بیست و یکمین اجلاس سراسری انبوه سازان مسکن و ساختمان ایران در شیراز

 انجمن صنفی انبوه سازان مسکن فارس برگزار می کند:

بیست و یکمین اجلاس سراسری انبوه سازان مسکن و ساختمان ایران در هفته گذشته در شهر شیراز برگزار شد. انجمن صنفی انبوه سازان مسکن فارس از سال 1382 تا کنون به عنوان تنها انجمن رسمی انبوه سازان که در زیر مجموعه وزارت راه و شهرسازی و وزارت کشور شکل گرفته است، فعالیت می‌کند.

رئیس هیات مدیره انجمن صنفی انبوه سازان مسکن فارس گفت: تا کنون ۹۹ درصد پروژه های انبوه سازان مسکن را به نتیجه رسانده ایم و امروز هم آمادگی همکاری با دولت در زمینه ساخت ۴ میلیون مسکن ملی را داریم.

در این همایش سراسری که روز ۲۴ دیماه، برگزار شده است، ۵۵۰ نفر از اعضا انجمن و فعالان حوزه انبوه سازی کشور، جمعی از مسئولان ارشد دو وزارت راه و شهرسازی و کشور، جمعی از نمایندگان مجلس و روسای کمیسیون های مرتبط با این حوزه  و برخی مسئولان ارشد استانی و شهری، حضور دارند و پیرامون مسائل مختلف، به بحث و گفت وگو می پردازند.

 

از این دسته بیشتر بخوانید:

| بازدید نماینده وزارت صمت از کارخانجات گروه صنعتی بهران |

در همایش بیست و چهارم دی ماه با اشاره به برخی رویکردهای مسکن در کشور، چالش ها و فرصتهای بخش خصوصی در طرحهای کلان و جایگاه بخش خصوصی در حوزه ساخت و ساز مورد بررسی قرار گرفت. مهرداد خائف در این باره تصریح کرد: یکی از چالش های ما، کمرنگ شدن جایگاه این انجمن، در حوزه ساخت و ساز کشور، به ویژه در حوزه مسکن ملی است. همچنین از تجربیات بخش خصوصی که به واسطه سال ها تلاش در این عرصه بوده، استفاده مطلوبی نمی شود. و بیشتر کارها به پیمانکاران سپرده شده است. این امر نشانگر عدم اعتقاد مدیران ما به استفاده از ظرفیت بخش خصوصی است. همانطور که ما در فارس نیز نتوانستیم در حوزه مسکن ملی ورود پیدا کنیم.

درباره آسانسور بخوانید:

| سرویس و نگهداری آسانسور |

در این همایش در جهت بررسی هر چه بیشتر بازار مسکن صحبت های سازندگان مطرح و شرکت های خصوصی به صورت کنفرانس با دیگران به اشتراک گذاشته شد. گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران نیز در این همایش حضور داشت. علاوه بر آن ارائه ای از برنامه های توسعه صنعت آسانسور و بومی سازی این صنعت در سطح کشور داشت.

با بهران برای ایرانی آباد تلاش می کنیم.

اجلاس سراسری انبوه سازان کشور- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
اجلاس سراسری انبوه سازان کشور- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

پیشنهادات مرتبط

قدمت آسانسور در ایران- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
قدمت آسانسور در ایران

قدمت صنعت آسانسور در ایران به هشتاد سال قبل بر می گردد. اگر گفته‌های بدون مدرک در مورد نصب آسانسور در کاخ گلستان توسط ناصر الدین شاه را نادیده بگیریم، اولین آسانسورها در پالایشگاه آبادان در دوران حکومت احمد شاه قاجار نصب شده‌است.

طولانی ترین پله برقی دنیا- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
طولانی ترین پله برقی دنیا !

معماران چینی توانستند طولانی‌ترین پله‌برقی جهان را طراحی و راه‌اندازی کنند؛ طول این پله‌برقی 800 متر است که گردشگران بسیاری را به سمت خود جلب کرده است.

آسانسور فوق سریع - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
ده آسانسور فوق سریع دنیا

می خواهیم شما را با سریع ترین آسانسورهای جهان آشنا کنیم. این آسانسورها درنقاط مختلف دنیا قرار گرفته اند. اما به طور خلاصه می توان گفت سریع ترین آسانسورهای دنیا در آسیا واقع شده‌اند.

بالابر چیست - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
انواع بالابر و تفاوت آن با آسانسور

بالابر دستگاهی است برای حمل افراد یا وسائل، به طبقات بالایی ساختمان ها. بالابرها انواع مختلفی دارند که با توجه به نیاز ساختمان، ظرفیت، کاربرد، ایمنی، قیمت و نوع مکانیزم طبقه بندی می شوند.