رونمایی از خط تولید موتورگیربکس آسانسور بهران باتوان های بالا 9.2/11.2/13.2/15.2 کیلووات

افتتاح خط تولید موتورگیربکس آسانسور با توان های بالا توسط گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

رونمایی از خط تولید موتورگیربکس آسانسور بهران با توان های  9.2  / 11.2 /  13.2 / 15.2 و 19.2کیلو وات در سرعت های 1 و 1.6 متر بر ثانیه در محل کارخانجات گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران واقع در شهرک صنعتی پرند انجام شد .

این موتورگیربکس های توان بالا دارای استاتیک لود 5000 کیلوگرم و ماکسیمم ظرفیت از 750 کیلوگرم الی 1200 کیلوگرم میباشند .و همچنین دارای قابلیت 1420 تا 1470 دور در دقیقه متناسب با نوع موتور میباشد .

گروه صنعتی بهران با رونمایی از خط تولید موتورگیربکس آسانسور با توان بالا، نیاز کشور را از بازار های خارجی در خصوص این نوع از موتورگیربکس های آسانسور ، برطرف نموده و همواره در تلاش است که با تولید قطعات آسانسور با کیفیت بالا، نیاز بازار آسانسور ایران را از بازارهای خارجی برطرف نماید .

تمام موتورگیربکس های تولید بهران ، ازجمله موتورگیربکس های با توان بالا ، دارای 3 سال گارانتی رایگان و ده سال خدمات پس ازفروش میباشند.

 

خط تولید موتور گیربکس آسانسور گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
خط تولید موتور گیربکس آسانسور گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

پیشنهادات مرتبط

موتور گیرلس آسانسور بهران- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
انواع موتور آسانسور

به طور کلی موتورهای آسانسور دو دسته هستند. البته این انواع موتور آسانسور را نباید با انواع آسانسور اشتباه گرفت. همانطور که در مقاله انواع آسانسور گفتیم، آسانسور 5 نوع دارد. ما در این مقاله درباره انواع موتور آسانسورهای کششی صحبت می کنیم. که رایج ترین نوع آسانسور در کشور ایران است.

هوم لیفت - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
آسانسور خانگی

امروز می خواهیم درباره آسانسور خانگی صحبت کنیم. حتما شما هم نام آن را زیاد شنیده‌اید. اما آسانسورهای خانگی چه تفاوتی با سایر آسانسورها دارند؟ چرا در ایران کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند؟ آیا نحوه کارکرد آنها نیز متفاوت است؟ به تمام سوالات شما در این مقاله پاسخ داده‌ایم. با ما همراه باشید.

سقوط آسانسور | گروه صنعتی آسانسور وپله برقی بهران
سقوط آسانسور

هیچ کاری نیست که در هنگام سقوط آسانسور انجام دهید! در واقع تمام کاری که لازم است باید قبل از آن انجام شود. اینکه می گویند در هنگام سقوط آسانسور دراز بکشید یا روی کیف تان بنشینید کاربردی نیستند.

آزمایشگاه آسانسور و پله برقی بهران - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
آزمایشگاه آسانسور و پله برقی بهران

آزمایشگاه از بروزترین تجهیزات و کادری مجرب بهره مند است. آزمایشگاه آسانسور و پله برقی بهران توانایی انجام انواع آزمون های مرتبط با صنعت آسانسور و پله برقی را دارا می باشد.