رونمایی از خط تولید موتورگیربکس آسانسور بهران باتوان های بالا 9.2/11.2/13.2/15.2 کیلووات

افتتاح خط تولید موتورگیربکس آسانسور با توان های بالا توسط گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

رونمایی از خط تولید موتورگیربکس آسانسور بهران با توان های  9.2  / 11.2 /  13.2 / 15.2 و 19.2کیلو وات در سرعت های 1 و 1.6 متر بر ثانیه در محل کارخانجات گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران واقع در شهرک صنعتی پرند انجام شد .

این موتورگیربکس های توان بالا دارای استاتیک لود 5000 کیلوگرم و ماکسیمم ظرفیت از 750 کیلوگرم الی 1200 کیلوگرم میباشند .و همچنین دارای قابلیت 1420 تا 1470 دور در دقیقه متناسب با نوع موتور میباشد .

گروه صنعتی بهران با رونمایی از خط تولید موتورگیربکس آسانسور با توان بالا، نیاز کشور را از بازار های خارجی در خصوص این نوع از موتورگیربکس های آسانسور ، برطرف نموده و همواره در تلاش است که با تولید قطعات آسانسور با کیفیت بالا، نیاز بازار آسانسور ایران را از بازارهای خارجی برطرف نماید .

تمام موتورگیربکس های تولید بهران ، ازجمله موتورگیربکس های با توان بالا ، دارای 3 سال گارانتی رایگان و ده سال خدمات پس ازفروش میباشند.

 

خط تولید موتور گیربکس آسانسور گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
خط تولید موتور گیربکس آسانسور گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

پیشنهادات مرتبط

لرزش کابین آسانسور - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
علت لرزش کابین آسانسور

در طراحی و انتخاب آسانسور یکی از آیتم‌ های اصلی احراز کیفیت، بالا بودن ایمنی آن است که شامل موارد متعددی می‌شود. یکی از نشانه های کاهش ایمنی آسانسور بروز لرزش و صدا در کابین آسانسور بوده که در طولانی مدت سبب خرابی آسانسور و مشکلات ناشی از آن می‌شود تا جایی که ممکن است بسیار خطرآفرین باشد.

چاه آسانسور- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
الزامات چاه آسانسور

آسانسورها بر حسب تعداد طبقات، ظرفیت و … دارای تحمل وزن متفاوتی هستند و برای طراحی ابعاد آن‌ها، باید فاکتورهای مختلفی را در نظر گرفت. یکی از بخش‌های مهم برای نصب آسانسور در یک ساختمان، چاله آسانسور است؛ رعایت و در نظر گرفتن ضوابط چاله آسانسور و استاندارهای مربوط به نصب آن الزامی و حیاتی است. در این مقاله درباره استاندارد و الزامات چاه آسانسور هر آنچه را که باید بدانید به شما می گوییم.

پله برقی دوچرخه - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
پله برقی دوچرخه در تروندهایم نروژ

ترامپ “Trampe” یک پله برقی مخصوص حمل دوچرخه است که در Brubakken در تروندهایم نروژ قرار دارد. این پله برقی که گاها از آن با نام آسانسور دوچرخه یاد می شود، اولین و تنها آسانسور حمل دوچرخه در جهان بود که در آگوست 1993 افتتاح شد.

مراحل خرید آسانسور - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
مراحل خرید آسانسور

مراحل خرید یک آسانسور خوب چیست؟ قدم اول در خرید آسانسور چیست؟ برای تامین آسانسور منزلمان باید از چه کسی کمک بگیریم؟ پاسخ سوالات شما در اینجا

کابین آسانسور - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
کابین آسانسور

کابین آسانسور معمولاً اتاقکی فلزی است که در بین یک فضای ریلی قرار می گیرد و همینطور از سیم بکسل و یا طناب فولادی برای جابجایی آن استفاده می شود. این اتاقک به صورت عمودی آویزان بوده و حرکت می کند. در این محفظه مسافر یا بار یا هر دو جای می گیرند.

اخبار بهران

دانستنی آسانسور

مقالات آسانسور و پله برقی