بازدید شهرداری تهران از مجموعه کارخانجات گروه صنعتی بهران/پنجشنبه ششم مهرماه

بازدید شهرداری تهران از مجموعه کارخانجات گروه صنعتی بهران

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران | اخبار | بازدید شهرداری تهران

 

بازدید مدیرعامل و معاون سازمان زیباسازی شهرداری تهران از گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

 

در روز پنجشنبه، ششم مهرماه 1402، مدیرعامل و معاون سازمان زیباسازی شهرداری تهران از بهران بازدید نمودند.

جناب آقای مهندس صیادی، مدیرعامل و جناب آقای مهندس قربانی، معاونت سازمان زیباسازی شهرداری تهران با هدف ارتقاء امکانات عمومی و تسهیل دسترسی مردم در سطح شهر، در مجموعه کارخانجات گروه صنعتی آسانسور و پله‌برقی بهران حضور یافتند.

بازدید سازمان زیباسازی شهرداری تهران - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
بازدید سازمان زیباسازی شهرداری تهران – گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

مهندس صیادی به همراه هیئت سازمان زیباسازی شهرداری تهران در مجموعه بهران حاضر بودند. ایشان در طی دیدار روز پنجشنبه، به دقت از فرآیند تولید و راه‌اندازی آسانسور و پله برقی‌ در کارخانه‌های بهران مطلع شدند. مهندس صیادی در صحبت‌هایشان تأکید نمودند که «ایجاد و نگهداری امکانات جابجایی عمومی از جمله آسانسور و پله برقی از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین باید با استفاده از تجهیزات مدرن، تسهیلاتی را برای افراد ناتوان و کم‌توان جسمی ایجاد کرد».

مذاکرات مدیرعامل زیباسازی شهرداری تهران با مدیران گروه صنعتی آسانسور و پله‌برقی بهران
مذاکرات مدیرعامل زیباسازی شهرداری تهران با مدیران گروه صنعتی آسانسور و پله‌برقی بهران

در بازدید روز پنجشنبه، مدیرعامل زیباسازی شهرداری تهران با مدیران گروه صنعتی آسانسور و پله‌برقی بهران به مذاکراتی پرداخت و ایده‌های خود را برای همکاری‌های آینده در زمینه بهبود تجهیزات جابجایی عمومی خصوصا آسانسور و پله برقی به اشتراک گذاشت.

این بازدید نمایانگر تعهد شهرداری شهر تهران به بهبود و زیبایی فضاهای شهری و توسعه سیستم‌های آسانسور و پله برقی جهت تسهیل دسترسی شهروندان به اماکن مختلف شهر می‌باشد.

ششم مهرماه 1402

گروه صنعتی آسانسور و پله‌برقی بهران بازدید شهرداری تهران
گروه صنعتی آسانسور و پله‌برقی بهران بازدید شهرداری تهران

پیشنهادات مرتبط

لرزش کابین آسانسور - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
علت لرزش کابین آسانسور

در طراحی و انتخاب آسانسور یکی از آیتم‌ های اصلی احراز کیفیت، بالا بودن ایمنی آن است که شامل موارد متعددی می‌شود. یکی از نشانه های کاهش ایمنی آسانسور بروز لرزش و صدا در کابین آسانسور بوده که در طولانی مدت سبب خرابی آسانسور و مشکلات ناشی از آن می‌شود تا جایی که ممکن است بسیار خطرآفرین باشد.

چاه آسانسور- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
الزامات چاه آسانسور

آسانسورها بر حسب تعداد طبقات، ظرفیت و … دارای تحمل وزن متفاوتی هستند و برای طراحی ابعاد آن‌ها، باید فاکتورهای مختلفی را در نظر گرفت. یکی از بخش‌های مهم برای نصب آسانسور در یک ساختمان، چاله آسانسور است؛ رعایت و در نظر گرفتن ضوابط چاله آسانسور و استاندارهای مربوط به نصب آن الزامی و حیاتی است. در این مقاله درباره استاندارد و الزامات چاه آسانسور هر آنچه را که باید بدانید به شما می گوییم.

پله برقی دوچرخه - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
پله برقی دوچرخه در تروندهایم نروژ

ترامپ “Trampe” یک پله برقی مخصوص حمل دوچرخه است که در Brubakken در تروندهایم نروژ قرار دارد. این پله برقی که گاها از آن با نام آسانسور دوچرخه یاد می شود، اولین و تنها آسانسور حمل دوچرخه در جهان بود که در آگوست 1993 افتتاح شد.

مراحل خرید آسانسور - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
مراحل خرید آسانسور

مراحل خرید یک آسانسور خوب چیست؟ قدم اول در خرید آسانسور چیست؟ برای تامین آسانسور منزلمان باید از چه کسی کمک بگیریم؟ پاسخ سوالات شما در اینجا

کابین آسانسور - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
کابین آسانسور

کابین آسانسور معمولاً اتاقکی فلزی است که در بین یک فضای ریلی قرار می گیرد و همینطور از سیم بکسل و یا طناب فولادی برای جابجایی آن استفاده می شود. این اتاقک به صورت عمودی آویزان بوده و حرکت می کند. در این محفظه مسافر یا بار یا هر دو جای می گیرند.

اخبار بهران

دانستنی آسانسور

مقالات آسانسور و پله برقی