بازدید شهرداری تهران از مجموعه کارخانجات گروه صنعتی بهران/پنجشنبه ششم مهرماه

بازدید شهرداری تهران از مجموعه کارخانجات گروه صنعتی بهران

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران | اخبار | بازدید شهرداری تهران

 

بازدید مدیرعامل و معاون سازمان زیباسازی شهرداری تهران از گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

 

در روز پنجشنبه، ششم مهرماه 1402، مدیرعامل و معاون سازمان زیباسازی شهرداری تهران از بهران بازدید نمودند.

جناب آقای مهندس صیادی، مدیرعامل و جناب آقای مهندس قربانی، معاونت سازمان زیباسازی شهرداری تهران با هدف ارتقاء امکانات عمومی و تسهیل دسترسی مردم در سطح شهر، در مجموعه کارخانجات گروه صنعتی آسانسور و پله‌برقی بهران حضور یافتند.

بازدید سازمان زیباسازی شهرداری تهران - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
بازدید سازمان زیباسازی شهرداری تهران – گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

مهندس صیادی به همراه هیئت سازمان زیباسازی شهرداری تهران در مجموعه بهران حاضر بودند. ایشان در طی دیدار روز پنجشنبه، به دقت از فرآیند تولید و راه‌اندازی آسانسور و پله برقی‌ در کارخانه‌های بهران مطلع شدند. مهندس صیادی در صحبت‌هایشان تأکید نمودند که «ایجاد و نگهداری امکانات جابجایی عمومی از جمله آسانسور و پله برقی از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین باید با استفاده از تجهیزات مدرن، تسهیلاتی را برای افراد ناتوان و کم‌توان جسمی ایجاد کرد».

مذاکرات مدیرعامل زیباسازی شهرداری تهران با مدیران گروه صنعتی آسانسور و پله‌برقی بهران
مذاکرات مدیرعامل زیباسازی شهرداری تهران با مدیران گروه صنعتی آسانسور و پله‌برقی بهران

در بازدید روز پنجشنبه، مدیرعامل زیباسازی شهرداری تهران با مدیران گروه صنعتی آسانسور و پله‌برقی بهران به مذاکراتی پرداخت و ایده‌های خود را برای همکاری‌های آینده در زمینه بهبود تجهیزات جابجایی عمومی خصوصا آسانسور و پله برقی به اشتراک گذاشت.

این بازدید نمایانگر تعهد شهرداری شهر تهران به بهبود و زیبایی فضاهای شهری و توسعه سیستم‌های آسانسور و پله برقی جهت تسهیل دسترسی شهروندان به اماکن مختلف شهر می‌باشد.

ششم مهرماه 1402

گروه صنعتی آسانسور و پله‌برقی بهران بازدید شهرداری تهران
گروه صنعتی آسانسور و پله‌برقی بهران بازدید شهرداری تهران

پیشنهادات مرتبط

موتور گیرلس آسانسور بهران- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
انواع موتور آسانسور

به طور کلی موتورهای آسانسور دو دسته هستند. البته این انواع موتور آسانسور را نباید با انواع آسانسور اشتباه گرفت. همانطور که در مقاله انواع آسانسور گفتیم، آسانسور 5 نوع دارد. ما در این مقاله درباره انواع موتور آسانسورهای کششی صحبت می کنیم. که رایج ترین نوع آسانسور در کشور ایران است.

هوم لیفت - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
آسانسور خانگی

امروز می خواهیم درباره آسانسور خانگی صحبت کنیم. حتما شما هم نام آن را زیاد شنیده‌اید. اما آسانسورهای خانگی چه تفاوتی با سایر آسانسورها دارند؟ چرا در ایران کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند؟ آیا نحوه کارکرد آنها نیز متفاوت است؟ به تمام سوالات شما در این مقاله پاسخ داده‌ایم. با ما همراه باشید.

سقوط آسانسور | گروه صنعتی آسانسور وپله برقی بهران
سقوط آسانسور

هیچ کاری نیست که در هنگام سقوط آسانسور انجام دهید! در واقع تمام کاری که لازم است باید قبل از آن انجام شود. اینکه می گویند در هنگام سقوط آسانسور دراز بکشید یا روی کیف تان بنشینید کاربردی نیستند.

آزمایشگاه آسانسور و پله برقی بهران - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
آزمایشگاه آسانسور و پله برقی بهران

آزمایشگاه از بروزترین تجهیزات و کادری مجرب بهره مند است. آزمایشگاه آسانسور و پله برقی بهران توانایی انجام انواع آزمون های مرتبط با صنعت آسانسور و پله برقی را دارا می باشد.