بازدید وزارت صمت از کارخانجات بهران| بهران میزبان دکتر جمشیدوند بود

بازدید وزارت صمت از کارخانجات بهران

 

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران | اخبار بهران | بازدید جناب آقای جمشیدوند، مدیریت محترم عامل ماشین آلات صنعتی، کشاورزی و ساختمانی

 

 

بازدید جناب آقای دکتر جمشیدوند مدیر کل ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی، ساختمانی و معدنی وزارت صمت و هیئت همراه از کارخانجات گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران به پشتوانه تلاش 34 ساله خود در صنعت آسانسور و پله برقی توانسته است محصولات خود را به امید آینده ایران در این صنعت تبدیل کند.

بیشتر از این دسته بخوانید :

| بازدید ریاست محترم کمیسیون صنایع و معادن مجلس از کارخانجات بهران|

 

بازدید وزارت صمت- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
بازدید وزارت صمت- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

از همین رو در هفته گذشته میزبان مدیر کل محترم ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی، ساختمانی و معدنی به نمایندگی از بازدید وزارت صمت بودیم.

گزیده سخنان آقای دکتر جمشیدوند در کارخانه بهران

مدیرکل محترم شرکت بهران و ریاست محترم هیات مدیره ضمن خوشامد گویی به ایشان، هیات محترم وزارت صمت را جهت بازدید از کارخانه آسانسور و پله برقی بهران راهنمایی نمودند. ایشان در حین بازدید موکدا به تولید ملی اشاره نموده و گفتند:

امروزه رویکردهای کلی کشور به سوی استفاده از تولیدات داخلی است. این امر هم سیاست کلان کشور هست و هم به صورت قانون مصوب وجود دارد. حتی در دستگاه اجرایی کشور و خود جناب رییس جمهور هم به این موضوع دیدگاه بسیار مثبتی دارند. همه ارکان نظام در تلاشند که در جهت حمایت از تولیدات قدم بردارند و بسیار خرسندم که امروز فرصتی دست داد و توانستیم از مجموعه کارخانجات خوب بهران که در حوزه تولید انواع آسانسور ها و پله برقی فعالیت دارند بازدید کنیم.

بیشتر بخوانید :

بازدید دکتر جمشید وند مدیریت محترم عامل ماشین آلات صنعتی،کشاورزی و ساختمانی - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
بازدید دکتر جمشید وند مدیریت محترم عامل ماشین آلات صنعتی،کشاورزی و ساختمانی – گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

 

 

جناب آقای جمشید وند مدیر کل ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی، ساختمانی و معدنی وزارت صمت به تبیین ویژگی های مهم گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران پرداختند:

انضافا سیاست گذاری و راهبردهای این شرکت به گونه ای بوده که نکاتی را بسیار خوب توانسته اند جاری کنند. و در این مسیر موفق باشند. یکی از این مولفه ها افزایش عمر ساخت داخل است. همچنین توجه به این حوزه که از منابع و توانمندی های داخل کشور به نحو احسن استفاده کنیم. دومین موضوع مهم توجه به کیفیت است که تمامی فرایندهایی که امروز دیدیم خیلی خوب و خیلی با کیفیت در داخل مجموعه در حال انجام است.

همچنین ایشان در ضمن صحبت هایشان خاطر نشان کردند:

شرکت بهران مایه افتخار کشور هست و بنده به شخصه وقتی شرکت را بازدید کردم افتخار کردم. امیدوارم که مسیر رشد و توسعه در شرکت بهران استمرار پیدا کند.

 

بازدید وزارت صمت- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
بازدید وزارت صمت- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

پیشنهادات مرتبط

قدمت آسانسور در ایران- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
قدمت آسانسور در ایران

قدمت صنعت آسانسور در ایران به هشتاد سال قبل بر می گردد. اگر گفته‌های بدون مدرک در مورد نصب آسانسور در کاخ گلستان توسط ناصر الدین شاه را نادیده بگیریم، اولین آسانسورها در پالایشگاه آبادان در دوران حکومت احمد شاه قاجار نصب شده‌است.

طولانی ترین پله برقی دنیا- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
طولانی ترین پله برقی دنیا !

معماران چینی توانستند طولانی‌ترین پله‌برقی جهان را طراحی و راه‌اندازی کنند؛ طول این پله‌برقی 800 متر است که گردشگران بسیاری را به سمت خود جلب کرده است.

آسانسور فوق سریع - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
ده آسانسور فوق سریع دنیا

می خواهیم شما را با سریع ترین آسانسورهای جهان آشنا کنیم. این آسانسورها درنقاط مختلف دنیا قرار گرفته اند. اما به طور خلاصه می توان گفت سریع ترین آسانسورهای دنیا در آسیا واقع شده‌اند.

بالابر چیست - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
انواع بالابر و تفاوت آن با آسانسور

بالابر دستگاهی است برای حمل افراد یا وسائل، به طبقات بالایی ساختمان ها. بالابرها انواع مختلفی دارند که با توجه به نیاز ساختمان، ظرفیت، کاربرد، ایمنی، قیمت و نوع مکانیزم طبقه بندی می شوند.