بازدید وزارت صمت از کارخانجات بهران| بهران میزبان دکتر جمشیدوند بود

بازدید وزارت صمت از کارخانجات بهران

 

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران | اخبار بهران | بازدید جناب آقای جمشیدوند، مدیریت محترم عامل ماشین آلات صنعتی، کشاورزی و ساختمانی

 

 

بازدید جناب آقای دکتر جمشیدوند مدیر کل ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی، ساختمانی و معدنی وزارت صمت و هیئت همراه از کارخانجات گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران به پشتوانه تلاش 34 ساله خود در صنعت آسانسور و پله برقی توانسته است محصولات خود را به امید آینده ایران در این صنعت تبدیل کند.

بیشتر از این دسته بخوانید :

| بازدید ریاست محترم کمیسیون صنایع و معادن مجلس از کارخانجات بهران|

 

بازدید وزارت صمت- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
بازدید وزارت صمت- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

از همین رو در هفته گذشته میزبان مدیر کل محترم ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی، ساختمانی و معدنی به نمایندگی از بازدید وزارت صمت بودیم.

گزیده سخنان آقای دکتر جمشیدوند در کارخانه بهران

مدیرکل محترم شرکت بهران و ریاست محترم هیات مدیره ضمن خوشامد گویی به ایشان، هیات محترم وزارت صمت را جهت بازدید از کارخانه آسانسور و پله برقی بهران راهنمایی نمودند. ایشان در حین بازدید موکدا به تولید ملی اشاره نموده و گفتند:

امروزه رویکردهای کلی کشور به سوی استفاده از تولیدات داخلی است. این امر هم سیاست کلان کشور هست و هم به صورت قانون مصوب وجود دارد. حتی در دستگاه اجرایی کشور و خود جناب رییس جمهور هم به این موضوع دیدگاه بسیار مثبتی دارند. همه ارکان نظام در تلاشند که در جهت حمایت از تولیدات قدم بردارند و بسیار خرسندم که امروز فرصتی دست داد و توانستیم از مجموعه کارخانجات خوب بهران که در حوزه تولید انواع آسانسور ها و پله برقی فعالیت دارند بازدید کنیم.

بیشتر بخوانید :

بازدید دکتر جمشید وند مدیریت محترم عامل ماشین آلات صنعتی،کشاورزی و ساختمانی - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
بازدید دکتر جمشید وند مدیریت محترم عامل ماشین آلات صنعتی،کشاورزی و ساختمانی – گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

 

 

جناب آقای جمشید وند مدیر کل ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی، ساختمانی و معدنی وزارت صمت به تبیین ویژگی های مهم گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران پرداختند:

انضافا سیاست گذاری و راهبردهای این شرکت به گونه ای بوده که نکاتی را بسیار خوب توانسته اند جاری کنند. و در این مسیر موفق باشند. یکی از این مولفه ها افزایش عمر ساخت داخل است. همچنین توجه به این حوزه که از منابع و توانمندی های داخل کشور به نحو احسن استفاده کنیم. دومین موضوع مهم توجه به کیفیت است که تمامی فرایندهایی که امروز دیدیم خیلی خوب و خیلی با کیفیت در داخل مجموعه در حال انجام است.

همچنین ایشان در ضمن صحبت هایشان خاطر نشان کردند:

شرکت بهران مایه افتخار کشور هست و بنده به شخصه وقتی شرکت را بازدید کردم افتخار کردم. امیدوارم که مسیر رشد و توسعه در شرکت بهران استمرار پیدا کند.

 

بازدید وزارت صمت- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
بازدید وزارت صمت- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

پیشنهادات مرتبط

آسانسور mrl-mr آسانسور - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
تفاوت آسانسور mr و mrl

آسانسورهای Mrl یا همان بدون موتورخانه (روملس) آسانسورهایی هستند که فضای جداگانه‌ای برای قرار گرفتن موتور و تابلو فرمان ندارند و موتور داخل چاله آسانسور زیر سقف و تابلو فرمان در کنار بالاترین توقف قرار می‌گیرد.

اولین آسانسور جهان - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
اولین آسانسور های جهان

اولین آسانسور های جهان بیشتر جنبه گردشگری داشتند تا حمل و نقل! در زمان های گذشته ساختمان های بلند طرفدار کمی داشت و طبقات پایینی مطلوب‌ترین طبقه‌ها بودند.

ظرفیت آسانسور و نحوه محاسبه آن - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
ظرفیت آسانسور

یکی از مهم ترین مواردی که در طراحی و اجرای آسانسور باید در نظر بگیریم، ظرفیت آسانسور است. عوامل مختلفی در تعیین ظرفیت آسانسور یک ساختمان موثر است. عواملی چون تعداد طبقات، فضای مناسب جهت اجرای آسانسور، ترافیک ساختمان، نوع کاربری و …. همگی در تعیین ظرفیت یک آسانسور موثر هستند.

سرعت آسانسور؛ بایدها و نبایدها - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
سرعت آسانسور؛ باید ها و نباید ها

سرعت آسانسورها بستگی به نوع آنها دارد. سرعت در برخی از آسانسورها کند، در برخی دیگر متوسط و در برخی بسیار سریع است. معمولا از آسانسورهای با سرعت زیاد در ساختمان های مرتفع و آسمان خراش ها استفاده می شود.

دنیای درون پله برقی - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
دنیای درون پله برقی

پله‌برقی یا پلهٔ روان نوعی دستگاه غول پیکر برای جابه‌جا کردن افراد است. ظاهر این وسیله همانند راه پله های ساختمانی است. پله‌برقی با به کار گیری از تجهیزات الکتریکی و مکانیکی، توانسته تا زمان انتظاری را که در سیستم آسانسور وجود داشته، از بین ببرد. 

کوچکترین آسانسور دنیا - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
کوچکترین آسانسور دنیا

کوچک ترین آسانسور جهان در شهر ونیز ایتالیا قرار دارد. محل قرارگیری این آسانسور در نزدیکی میدان سن مارکو و در هتلی به نام Hotel A La Commedia است. این هتل 4 ستاره دارای 35 اتاق و سوئیت است که با سبک مدرن و کلاسیک تزئین شده‌اند.

اخبار بهران

دانستنی آسانسور

مقالات آسانسور و پله برقی