بهران؛ منتخب استاندارد کشوری برای دومین بار - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

برای چهارمین سال پیاپی بر قله افتخار

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران | اخبار | نمونه استاندارد کشوری در سال 1402

بهران برای دومین بار منتخب واحد نمونه استاندارد کشوری شد!

در روز شنبه مورخ 22 مهرماه سال 1402 شمسی، همایش روز ملی استاندارد در محل سالن اجلاس سران تشکیل شد. در این همایش مدیران ارشد گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران به جهت تجلیل از منتخبین استاندارد کشوری از مدعوین جلسه بودند.

این همایش هم زمان با صدمین سال تصویب قانون استاندارد، همراه با سخنرانی رئیس قوه قضائیه، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، معاون اجرایی رئیس جمهور، رئیس سازمان ملی استاندارد و جمعی از مسئولان در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد.

درباره ایمنی آسانسور بخوانید

استاندارد کشوری - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
استاندارد کشوری – گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

در مراسم روز شنبه از تمبر یکصدسالگی سازمان ملی استاندارد ایران توسط حجه الاسلام محسنی اژه ای رونمایی شد. همچنین ایشان به صورت نمادین این تمبر را امضا و حاشیه‌نویسی کردند. سپس از برگزیدگان حوزه استاندارد تجلیل به عمل آمد.

اهدا تندیس طلایی استاندارد - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
اهدای تندیس استاندارد به جناب آقای محمود شاکری – بهران آسانبر

آسانسور چیست ؟

در طی این مراسم تندیس پر افتخار واحد نمونه استاندارد کشوری سال 1402، توسط جناب آقای حجه الاسام محسنی اژه ای به جناب آقای محمود شاکری، رییس محترم هیئت مدیره بهران آسانبر، اهدا گردید.

تندیس استاندارد نمونه کشوری بهران، نمادی از تلاش‌های پیوسته برای بهبود کیفیت و ایمنی محصولات و تعهد به استفاده از استانداردهای ملی و بین‌المللی در فرآیندهای تولیدی و خدماتی است. این تندیس نشانگر تعهد گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران به توسعه پایدار کشور در حوزه صنعت و تولید می‌باشد

جزییات خبر را در اینجا بخوانید.

خرید گاورنر بهران 

خرید موتور گیربکس بهران

 

استاندارد کشوری - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
استاندارد کشوری - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

پیشنهادات مرتبط

موتور گیرلس آسانسور بهران- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
انواع موتور آسانسور

به طور کلی موتورهای آسانسور دو دسته هستند. البته این انواع موتور آسانسور را نباید با انواع آسانسور اشتباه گرفت. همانطور که در مقاله انواع آسانسور گفتیم، آسانسور 5 نوع دارد. ما در این مقاله درباره انواع موتور آسانسورهای کششی صحبت می کنیم. که رایج ترین نوع آسانسور در کشور ایران است.

هوم لیفت - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
آسانسور خانگی

امروز می خواهیم درباره آسانسور خانگی صحبت کنیم. حتما شما هم نام آن را زیاد شنیده‌اید. اما آسانسورهای خانگی چه تفاوتی با سایر آسانسورها دارند؟ چرا در ایران کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند؟ آیا نحوه کارکرد آنها نیز متفاوت است؟ به تمام سوالات شما در این مقاله پاسخ داده‌ایم. با ما همراه باشید.

سقوط آسانسور | گروه صنعتی آسانسور وپله برقی بهران
سقوط آسانسور

هیچ کاری نیست که در هنگام سقوط آسانسور انجام دهید! در واقع تمام کاری که لازم است باید قبل از آن انجام شود. اینکه می گویند در هنگام سقوط آسانسور دراز بکشید یا روی کیف تان بنشینید کاربردی نیستند.

آزمایشگاه آسانسور و پله برقی بهران - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
آزمایشگاه آسانسور و پله برقی بهران

آزمایشگاه از بروزترین تجهیزات و کادری مجرب بهره مند است. آزمایشگاه آسانسور و پله برقی بهران توانایی انجام انواع آزمون های مرتبط با صنعت آسانسور و پله برقی را دارا می باشد.