بهران؛ منتخب استاندارد کشوری برای دومین بار - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

برای چهارمین سال پیاپی بر قله افتخار

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران | اخبار | نمونه استاندارد کشوری در سال 1402

بهران برای دومین بار منتخب واحد نمونه استاندارد کشوری شد!

در روز شنبه مورخ 22 مهرماه سال 1402 شمسی، همایش روز ملی استاندارد در محل سالن اجلاس سران تشکیل شد. در این همایش مدیران ارشد گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران به جهت تجلیل از منتخبین استاندارد کشوری از مدعوین جلسه بودند.

این همایش هم زمان با صدمین سال تصویب قانون استاندارد، همراه با سخنرانی رئیس قوه قضائیه، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، معاون اجرایی رئیس جمهور، رئیس سازمان ملی استاندارد و جمعی از مسئولان در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد.

درباره ایمنی آسانسور بخوانید

استاندارد کشوری - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
استاندارد کشوری – گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

در مراسم روز شنبه از تمبر یکصدسالگی سازمان ملی استاندارد ایران توسط حجه الاسلام محسنی اژه ای رونمایی شد. همچنین ایشان به صورت نمادین این تمبر را امضا و حاشیه‌نویسی کردند. سپس از برگزیدگان حوزه استاندارد تجلیل به عمل آمد.

اهدا تندیس طلایی استاندارد - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
اهدای تندیس استاندارد به جناب آقای محمود شاکری – بهران آسانبر

آسانسور چیست ؟

در طی این مراسم تندیس پر افتخار واحد نمونه استاندارد کشوری سال 1402، توسط جناب آقای حجه الاسام محسنی اژه ای به جناب آقای محمود شاکری، رییس محترم هیئت مدیره بهران آسانبر، اهدا گردید.

تندیس استاندارد نمونه کشوری بهران، نمادی از تلاش‌های پیوسته برای بهبود کیفیت و ایمنی محصولات و تعهد به استفاده از استانداردهای ملی و بین‌المللی در فرآیندهای تولیدی و خدماتی است. این تندیس نشانگر تعهد گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران به توسعه پایدار کشور در حوزه صنعت و تولید می‌باشد

جزییات خبر را در اینجا بخوانید.

خرید گاورنر بهران 

خرید موتور گیربکس بهران

 

استاندارد کشوری - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
استاندارد کشوری - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

پیشنهادات مرتبط

لرزش کابین آسانسور - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
علت لرزش کابین آسانسور

در طراحی و انتخاب آسانسور یکی از آیتم‌ های اصلی احراز کیفیت، بالا بودن ایمنی آن است که شامل موارد متعددی می‌شود. یکی از نشانه های کاهش ایمنی آسانسور بروز لرزش و صدا در کابین آسانسور بوده که در طولانی مدت سبب خرابی آسانسور و مشکلات ناشی از آن می‌شود تا جایی که ممکن است بسیار خطرآفرین باشد.

چاه آسانسور- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
الزامات چاه آسانسور

آسانسورها بر حسب تعداد طبقات، ظرفیت و … دارای تحمل وزن متفاوتی هستند و برای طراحی ابعاد آن‌ها، باید فاکتورهای مختلفی را در نظر گرفت. یکی از بخش‌های مهم برای نصب آسانسور در یک ساختمان، چاله آسانسور است؛ رعایت و در نظر گرفتن ضوابط چاله آسانسور و استاندارهای مربوط به نصب آن الزامی و حیاتی است. در این مقاله درباره استاندارد و الزامات چاه آسانسور هر آنچه را که باید بدانید به شما می گوییم.

پله برقی دوچرخه - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
پله برقی دوچرخه در تروندهایم نروژ

ترامپ “Trampe” یک پله برقی مخصوص حمل دوچرخه است که در Brubakken در تروندهایم نروژ قرار دارد. این پله برقی که گاها از آن با نام آسانسور دوچرخه یاد می شود، اولین و تنها آسانسور حمل دوچرخه در جهان بود که در آگوست 1993 افتتاح شد.

مراحل خرید آسانسور - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
مراحل خرید آسانسور

مراحل خرید یک آسانسور خوب چیست؟ قدم اول در خرید آسانسور چیست؟ برای تامین آسانسور منزلمان باید از چه کسی کمک بگیریم؟ پاسخ سوالات شما در اینجا

کابین آسانسور - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
کابین آسانسور

کابین آسانسور معمولاً اتاقکی فلزی است که در بین یک فضای ریلی قرار می گیرد و همینطور از سیم بکسل و یا طناب فولادی برای جابجایی آن استفاده می شود. این اتاقک به صورت عمودی آویزان بوده و حرکت می کند. در این محفظه مسافر یا بار یا هر دو جای می گیرند.

اخبار بهران

دانستنی آسانسور

مقالات آسانسور و پله برقی