تجهیزات آزمایشگاه بهران؛ تست آسانسور | برای تولید استاندارد چه تست هایی لازم است؟

تجهیزات آزمایشگاه بهران | تست آسانسور

 

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران| آزمایشگاه تخصصی بهران| تست های مربوط به آسانسور

 

یک آزمایشگاه آسانسور استاندارد چه دستگاه‌هایی دارد؟

امروز بر آن شدیم تا با معرفی برخی دستگاه های مورد نیاز در یک آزمایشگاه آسانسور، شما را با آزمایشگاه استاندارد آسانسور آشنا کنیم. تمامی دستگاه هایی که نام می بریم در آزمایشگاه آسانسور بهران موجودند. با وجود این دستگاه ها می توانیم بهترین کیفیت را در کنار بهترین قیمت به شما همراهان عزیز ارائه دهیم.

| آسانسور چیست ؟|

تست لقی دنده و ماردون

یکی از مهم ترین نکات در سیستم های صنعتی لقی دنده و ماردون است که ممکن است خطر آفرین باشد. بنابراین باید دستگاهی جهت اندازه گیری میزان لقی دنده و ماردون وجود داشته باشد بهترین کیفیت ارائه گردد. از این دستگاه همانطور که از اسم آن پیداست در جهت کنترل نحوه درگیری و میزان لقی بین دنده و ماردون استفاده می شود. در نتیجه دستگاه های تولید شده دقت بسیار بالایی در کارایی خواهند داشت.

آزمایشگاه آسانسور بهران
دستگاه تست لقی دنده و ماردون در آزمایشگاه بهران

| از این لینک می توانید درباره استاندارد آسانسور بخوانید.|

دستگاه تست قفل

همانطور که میدانید قفل درب آسانسور نقش بسیار مهمی در ایمنی آن ایفا می کند. بنابراین یکی از مهم ترین قطعاتی که باید همواره در تولید آن نظارت شود قفل است. ما در آزمایشگاه آسانسور بهران با استفاده از بروز ترین دستگاه های تست این مهم را به جا آورده ایم. دستگاه تست قفل در واقع دو دستگاه متفاوت است: یکی به همین نام و دیگری دستگاه تست قفل درب های کشویی. دستگاه تست قفل در جهت انجام آزمون های قفل، طبق استانداردهای INSO7985 و BSEN81-20 & 81-50 استفاده می شود. همچنین دستگاهی جهت تست قفل درب های کشویی در آزمایشگاه بهران وجود دارد که آزمون های مورد نیاز بر اساس الزامات استاندارد ملی شماره (7985 آسانسور- قفل درب – ویژگیها و روش های آزمون) از قبیل آزمون دوام- پویایی و ایستایی بوسیله آن انجام می شود.

آزمایشگاه آسانسور بهران
دستگاه تست قفل آسانسور در آزمایشگاه تخصصی بهران

| همه چیز درباره آسانسور|

دستگاه دینامومتری

از این دستگاه در جهت اندازه گیری پارامترهای موتور گیربکس های آسانسور و پله برقی و موتور گیرلس استفاده می شود. از جمله مواردی که این دستگاه اندازه گیری می کند می توان به : راندمان موتور، استاتیک لود، انواع تست های ترمز و بسیاری از آزمایشات و تست هایی که در آزمایشگاه های مطرح بین المللی انجام میشود اشاره نمود.

آزمایشگاه آسانسور بهران
دستگاه دینامومتری در آزمایشگاه تخصصی بهران

تست گاورنر

از آنجاییکه نقش گاورنر در جلوگیری از سقوط کابین آسانسور بسیار مهم است، تست آن هم از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل دستگاهی جهت انجام این مهم در آزمایشگاه آسانسور بهران تهیه دیده ایم. از این دستگاه در جهت کنترل عملکرد گاورنر، بر اساس استانداردهای INSO7988 و BSEN81-20 & 81-50، استفاده می شود. در نهایت استفاده از این دستگاه تست باعث شده است تا گروه صنعتی بهران بهترین کیفیت گاورنر تولید ملی را به بازار ایران عرضه کند.

آزمایشگاه آسانسور بهران
دستگاه تست گاورنر در آزمایشگاه تخصصی بهران

 

| ایمنی آسانسور یعنی چه؟|

برای مطالعه درباره دستگاه تست CMM و GMM روی این متن کلیک کنید.

آزمایشگاه آسانسور بهران
آزمایشگاه آسانسور بهران

پیشنهادات مرتبط

قدمت آسانسور در ایران- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
قدمت آسانسور در ایران

قدمت صنعت آسانسور در ایران به هشتاد سال قبل بر می گردد. اگر گفته‌های بدون مدرک در مورد نصب آسانسور در کاخ گلستان توسط ناصر الدین شاه را نادیده بگیریم، اولین آسانسورها در پالایشگاه آبادان در دوران حکومت احمد شاه قاجار نصب شده‌است.

طولانی ترین پله برقی دنیا- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
طولانی ترین پله برقی دنیا !

معماران چینی توانستند طولانی‌ترین پله‌برقی جهان را طراحی و راه‌اندازی کنند؛ طول این پله‌برقی 800 متر است که گردشگران بسیاری را به سمت خود جلب کرده است.

آسانسور فوق سریع - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
ده آسانسور فوق سریع دنیا

می خواهیم شما را با سریع ترین آسانسورهای جهان آشنا کنیم. این آسانسورها درنقاط مختلف دنیا قرار گرفته اند. اما به طور خلاصه می توان گفت سریع ترین آسانسورهای دنیا در آسیا واقع شده‌اند.

بالابر چیست - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
انواع بالابر و تفاوت آن با آسانسور

بالابر دستگاهی است برای حمل افراد یا وسائل، به طبقات بالایی ساختمان ها. بالابرها انواع مختلفی دارند که با توجه به نیاز ساختمان، ظرفیت، کاربرد، ایمنی، قیمت و نوع مکانیزم طبقه بندی می شوند.