خدمات پس از فروش آسانسور | گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

خدمات پس از فروش شرکت بهران آسانبر

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران| خدمات پس از فروش| همه چیز درباره خدمات پس از فروش بهران

هر آنچه که قبل از خرید درباره خدمات پس از فروش باید بدانید!

امروز در کنار شما هستیم تا تمامی نکات خدمات پس از فروش شرکت بهران آسانبر را برای شما بازگو کنیم. پس اگر شماهم قصد خرید محصولات آسانسور را دارید پیشنهاد می کنیم این مقاله را از دست ندهید.

این مقاله به شما کمک میکند قبل از خرید آسانسور، خدمات پس از فروش شرکت بهران را با سایر شرکتها مقایسه کرده و بهترین تصمیم را بگیرید.

آسانسور چیست؟ 

خدمات پس از فروش آسانسور - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
چاه آسانسور – گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

شرایط دریافت خدمات پس از فروش از شرکت بهران

در واقع شرایط خاصی برای دریافت خدمات پس از فروش وجود ندارد. مگر اینکه شما محصولی از بهران خرید نکرده باشید. اما در صورتی که هر کدام از قطعات تولیدی گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران به مشکل برخورد می توانید با بخش خدمات پس از فروش ما تماس حاصل نمایید. که تنها با ارائه شماره سریال محصول میتوانید از خدمات مورد نیاز بهره مند شوید. و این امر هم به دلیل اطمینان در خرید محصول اصل می باشد. البته این را هم باید گوشزد کنیم که شرکت بهران پاسخگوی قول و قرارهایی که با شرکت نصاب و اجراکننده آسانسور دارید، نخواهد بود و بابت این مساله باید با شرکت مجری آسانسورتان تماس بگیرید. در این لینک تمامی اطلاعات بخش خدمات پس از فروش شرکت بهران در دسترس است.

درباره ایمنی آسانسور بخوانید. 

ده سال خدمات پس از فروش

در حال حاضر تمامی قطعات تولیدی گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران ده سال خدمات پس از فروش دارند.

درباره انواع آسانسور بخوانید.

آسیب دیدگی قطعات خریداری شده

ابتدا باید آسیب دیدگی محصولات مورد علت یابی قرار بگیرند. فرض کنید شما از شرکت بهران آسانبر موتور آسانسور می خرید. سپس موتور(یا هر قطعه دیگر خریداری شده) بوسیله باربری به دست شما می رسد. گروه صنعتی بهران آسانبر دو راهکار جهت اطمینان از ارسال محصول سالم در پیش گرفته است:

1-بازبینی کیفی تمامی محصولات بهران قبل از خروج از درب کارخانه

2-دریافت رسید از راننده در هنگام تحویل به منزله تحویل بار سالم

مراحل بعدی ارسال و تحویل در محل از کنترل شرکت بهران آسانبر خارج است. بنابراین باید در انتخاب باربری مناسب و راننده معتمد نهایت دقت را به خرج دهید. پس از علت یابی، اگر کوتاهی از شرکت بهران آسانبر در بسته بندی یا خروج بار ناسالم از انبار بوده باشد، کارشناسان ما در محل حاضر شده بدون دریافت هیچ هزینه ای نسبت به ارائه خدمات و در صورت نیازبه تعویض قطعه اقدام خواهند کرد. در غیر اینصورت حضور کارشناسان بهران جهت بازدید و کارشناسی و تعویض قطعات شامل دریافت هزینه مربوطه خواهد شد. لازم به ذکر است در صورت نیاز به نصب قطعه خریداری شده در سیستم آسانسور باید در زمان حضور کارشناس بهران، نصاب یا تعمیرکار شما نیز در محل حاضر باشد.

استاندارد آسانسور چیست ؟ 

خدمات پس از فروش بهران آسانبر
خدمات پس از فروش گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

دانستنی های آسانسور

نکات مهم در خرید موتور های آسانسور بهران آسانبر

در صورتی که برند موتور آسانسور شما «بهران» است، اولین اقدام شما پس از ایجاد هرگونه مشکل و خرابی در سیستم کارکرد آن باید تماس با پشتیبانی شرکت بهران باشد. در غیر این صورت و مراجعه به افراد غیر متخصص گروه صنعتی بهران هیچ مسولیتی در این باره نخواهد داشت. به دلیل اینکه بارها شاهد این موضوع بوده ایم. افراد غیر متخصص با دخالت در روند کار موتور آسانسور ممکن است نه تنها به تعمیر وسیله شما کمکی نکنند، بلکه باعث خرابی بیشتر آن شوند. بنابراین در اولین فرصت با کارشناسان پشتیبانی ما تماس بگیرید. تماس با ما

نمایندگی های بهران آسانبر

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران دارای 5 شعبه فعال در شهرهای تهران، قم، فارس، مشهد و گیلان است. علاوه بر این شعب فعال، دارای بیش از ده نمایندگی فعال در سراسر کشور می باشد. لیست کامل نمایندگی ها و دفاتر بین المللی بهران را در این لینک بخوانید. بنابراین از بابت دسترسی به تیم پشتیبانی شرکت بهران آسوده باشید.

پیشنهادات مرتبط

موتور گیرلس آسانسور بهران- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
انواع موتور آسانسور

به طور کلی موتورهای آسانسور دو دسته هستند. البته این انواع موتور آسانسور را نباید با انواع آسانسور اشتباه گرفت. همانطور که در مقاله انواع آسانسور گفتیم، آسانسور 5 نوع دارد. ما در این مقاله درباره انواع موتور آسانسورهای کششی صحبت می کنیم. که رایج ترین نوع آسانسور در کشور ایران است.

هوم لیفت - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
آسانسور خانگی

امروز می خواهیم درباره آسانسور خانگی صحبت کنیم. حتما شما هم نام آن را زیاد شنیده‌اید. اما آسانسورهای خانگی چه تفاوتی با سایر آسانسورها دارند؟ چرا در ایران کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند؟ آیا نحوه کارکرد آنها نیز متفاوت است؟ به تمام سوالات شما در این مقاله پاسخ داده‌ایم. با ما همراه باشید.

سقوط آسانسور | گروه صنعتی آسانسور وپله برقی بهران
سقوط آسانسور

هیچ کاری نیست که در هنگام سقوط آسانسور انجام دهید! در واقع تمام کاری که لازم است باید قبل از آن انجام شود. اینکه می گویند در هنگام سقوط آسانسور دراز بکشید یا روی کیف تان بنشینید کاربردی نیستند.

آزمایشگاه آسانسور و پله برقی بهران - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
آزمایشگاه آسانسور و پله برقی بهران

آزمایشگاه از بروزترین تجهیزات و کادری مجرب بهره مند است. آزمایشگاه آسانسور و پله برقی بهران توانایی انجام انواع آزمون های مرتبط با صنعت آسانسور و پله برقی را دارا می باشد.