نمایشگاه صنعت ساختمان ایران بیلد 2024 | گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

نخستین نمایشگاه صنعت ساختمان و صنایع وابسته (Iran Build 2024)

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران | اخبار بهران | نمایشگاه Iran Build 2024

 

 

حضور گروه صنعتی بهران در نخستین نمایشگاه ایران بیلد 2024

نمایشگاه ساختمان و صنایع وابسته با نام ایران بیلد 2024 (Iran Build 2024) در محل نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار شد. این رویداد احتمالا یکی از بزرگترین و در عین حال پرمخاطب‌ترین نمایشگاه‌های ایران در حوزه ساختمان و صنایع وابسته است که اولین دوره آن با همت انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان سازه‌های فولادی ایران و شرکت تسفا (تعاونی توسعه سازه فولاد ایرانیان) برگزار شده‌است. تسفا قصد دارد ایران بیلد را هر سال و به مدت 10 سال برگزار کند تا فرصت‌ مارکتینگ و برندینگ برای شرکت‌های فعال در این حوزه فراهم شود. با ما همراه باشید.

 

نمایشگاه صنعت ساختمان ایران بیلد2024- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
نمایشگاه صنعت ساختمان ایران بیلد2024- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

نمایشگاه‌های حوزه ساختمان

نمایشگاه‌هایی که هر ساله در حوزه ساختمان برگزار می‌شوند، بازدیدکنندگان بسیاری دارند و شرکت‌ها باهدف معرف محصولات و دستاوردهای خود، در این رویدادها حضور چشمگیری دارند. در همین راستا، هدف از برگزاری نمایشگاه ساختمان و صنایع وابسته در بهمن‌ماه سال جاری نیز این بوده است که شرکت‌کنندگان، محصولات و دستاوردهای خود را برای بازدیدکنندگان به نمایش بگذارند و بازار را برای پذیرش محصولات و خدماتشان آماده کنند.

نمایشگاه صنعت ساختمان ایران بیلد2024- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
نمایشگاه صنعت ساختمان ایران بیلد2024- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

مجموعه‌های شرکت‌کننده در ایران بیلد ۲۰۲۴ علاوه بر معرفی محصولات و دستاوردهای خود، این امکان را دارند که به اهداف دیگری مانند تبلیغات گسترده، شناسایی بازار هدف و مذاکره و عقد قرارداد نیز دست پیدا کنند. این نمایشگاه از تاریخ 24 تا 27 بهمن ماه سال جاری برقرار بوده است.

بیشتر بخوانید:

 

کدام گروه‌های شغلی در ایران بیلد ۲۰۲۴ شرکت می‌کنند؟

در اینگونه نمایشگاه‌ها معمولا شرکت‌ها و مجموعه‌هایی که به‌طور مستقیم یا غیرمستقیم با صنعت ساختمان و فعالان این حوزه سر و کار دارند، شرکت می‌کنند. در ادامه گروه‌های شغلی را که در اولین دوره نمایشگاه ساختمان و صنایع وابسته شرکت کرده اند، می بینید :

 

  • مصالح پایه ساختمانی و سیستم‌های سازه‌ای

  • نازک‌کاری، معماری و دکوراسیون داخلی و فضای باز

  • لوازم و تأسیسات مکانیکی ساختمان

  • لوازم و تأسیسات برقی، الکترونیکی و امنیتی ساختمان

  • آسانسور، پله‌برقی، بالابر، نقاله و سیستم‌های متحرک

  • ابزار و ماشین‌آلات کارگاهی، خط تولید و مواد اولیه

  • خدمات مهندسی و حرفه‌ای و بازار سرمایه

  • تشکل‌های حرفه‌ای آموزش، انتشارات و تبلیغات
نمایشگاه صنعت ساختمان ایران بیلد2024- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
نمایشگاه صنعت ساختمان ایران بیلد2024- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

حضور گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران در نمایشگاه ایران بیلد 2024

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران در نمایشگاه سال جاری نیز حضور پیدا کرد. در این نمایشگاه غرفه ای به ابعاد 800 متر در ابتدای ورودی سالن A5 به گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران تعلق داشت. در این غرفه سعی کردیم تا نمونه هایی زنده از تمامی تولیدات گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران تدارک ببینیم. برج تست پله برقی با ارتفاع بیش از 5 متر و برج تست آسانسور شیشه ای بهران نمونه هایی از این تولیدات بودند.

همچنین برای آن دسته از مشتریانی که از غرفه نمایشگاهی بهران دیدن نمودند، تخفیف نمایشگاهی در نظر گرفته شد. جهت اطلاع از غرفه های نمایشگاهی بهران در سراسر کشور ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

اینستاگرام بهران | بخش فروش

اینستاگرام بهران | آفیشیال

نمایشگاه صنعت ساختمان ایران بیلد2024- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
نمایشگاه صنعت ساختمان ایران بیلد2024- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

پیشنهادات مرتبط

لرزش کابین آسانسور - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
علت لرزش کابین آسانسور

در طراحی و انتخاب آسانسور یکی از آیتم‌ های اصلی احراز کیفیت، بالا بودن ایمنی آن است که شامل موارد متعددی می‌شود. یکی از نشانه های کاهش ایمنی آسانسور بروز لرزش و صدا در کابین آسانسور بوده که در طولانی مدت سبب خرابی آسانسور و مشکلات ناشی از آن می‌شود تا جایی که ممکن است بسیار خطرآفرین باشد.

چاه آسانسور- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
الزامات چاه آسانسور

آسانسورها بر حسب تعداد طبقات، ظرفیت و … دارای تحمل وزن متفاوتی هستند و برای طراحی ابعاد آن‌ها، باید فاکتورهای مختلفی را در نظر گرفت. یکی از بخش‌های مهم برای نصب آسانسور در یک ساختمان، چاله آسانسور است؛ رعایت و در نظر گرفتن ضوابط چاله آسانسور و استاندارهای مربوط به نصب آن الزامی و حیاتی است. در این مقاله درباره استاندارد و الزامات چاه آسانسور هر آنچه را که باید بدانید به شما می گوییم.

پله برقی دوچرخه - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
پله برقی دوچرخه در تروندهایم نروژ

ترامپ “Trampe” یک پله برقی مخصوص حمل دوچرخه است که در Brubakken در تروندهایم نروژ قرار دارد. این پله برقی که گاها از آن با نام آسانسور دوچرخه یاد می شود، اولین و تنها آسانسور حمل دوچرخه در جهان بود که در آگوست 1993 افتتاح شد.

مراحل خرید آسانسور - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
مراحل خرید آسانسور

مراحل خرید یک آسانسور خوب چیست؟ قدم اول در خرید آسانسور چیست؟ برای تامین آسانسور منزلمان باید از چه کسی کمک بگیریم؟ پاسخ سوالات شما در اینجا

کابین آسانسور - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
کابین آسانسور

کابین آسانسور معمولاً اتاقکی فلزی است که در بین یک فضای ریلی قرار می گیرد و همینطور از سیم بکسل و یا طناب فولادی برای جابجایی آن استفاده می شود. این اتاقک به صورت عمودی آویزان بوده و حرکت می کند. در این محفظه مسافر یا بار یا هر دو جای می گیرند.

اخبار بهران

دانستنی آسانسور

مقالات آسانسور و پله برقی