نمایشگاه آسانسور اینترلیفت آلمان | بهران مهمان ویژه این نمایشگاه | گروه صنعتی بهران

بازدید مدیران گروه صنعتی بهران آسانبر از نمایشگاه آسانسور اینترلیفت آلمان(آگزبورگ 2023)

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران | اخبار | نمایشگاه اینترلیفت آلمان

 بهران؛ مهمان ویژه مهم ترین رویداد جهانی آسانسور و پله برقی

نمایشگاه آسانسور اینترلیفت آلمان (آگزبورگ) یکی از مهم‌ترین رویدادهای جهانی در زمینه آسانسور و تکنولوژی‌های آسانسور است. این نمایشگاه به عنوان پلتفرمی برای ارتباط بین تولیدکنندگان، توسعه‌دهندگان و متخصصان صنعت آسانسور و مشتقات آن شناخته می‌شود. نمایشگاه آسانسور اینترلیفت (آگزبورگ) مکانی برای معرفی و تبادل تجربیات در زمینه طراحی و توسعه آسانسورها و پله‌برقی‌ها به شمار می‌آید.

حضور مدیران ارشد گروه صنعتی بهران در نمایشگاه اینترلیفت آلمان
حضور مدیران ارشد گروه صنعتی بهران در نمایشگاه اینترلیفت آلمان

درباره ایمنی آسانسور بخوانید

در تاریخ 21 اکتبر سال جاری، برادران شاکری، مدیران برجسته گروه صنعتی بهران ایران به عنوان مهمانان ویژه، با حضور در نمایشگاه آسانسور اینترلیفت آلمان در آگزبورگ، به بررسی و شناخت آخرین پیشرفت‌ها و تکنولوژی‌ها در حوزه آسانسورها و پله‌برقی‌ها پرداختند.

نمایشگاه آسانسور اینترلیفت آگزبورگ آلمان در سال 2023 فرصت ارزشمندی برای تبادل اطلاعات و ایجاد ارتباطات تجاری با شرکت‌های برجسته تولیدکننده آسانسور و تکنولوژی‌های وابسته به آن بود. مدیران ارشد بهران آسانبر در این نمایشگاه آخرین نوآوری‌ها و پیشرفت‌های صنعت آسانسور و پله برقی را مورد بررسی قرار دادند و برنامه‌های خود را برای بهره‌برداری بهینه از این تکنولوژی‌ها به‌روز کردند.

استاندارد آسانسور

حضور مدیران ارشد گروه صنعتی بهران در نمایشگاه اینترلیفت آلمان
حضور مدیران ارشد گروه صنعتی بهران در نمایشگاه اینترلیفت آلمان

آسانسور چیست ؟

این حضور در نمایشگاه برای توسعه همکاری‌های بین‌المللی و افزایش ارتباطات تجاری گروه صنعتی بهران با شرکت‌ها و تولیدکنندگان بین‌المللی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

این بازدید نشانگر تعهد گروه صنعتی بهران به پیشرفت صنعت آسانسور در ایران است. همچنین جایگاه برند بهران در بازارهای جهانی را مشخص می کند. بهره‌برداری از بهترین تکنولوژی‌ها و نوآوری‌های جهانی در زمینه آسانسور و پله برقی افتخار بهران آسانبر است که با این نمایشگاه ممکن می‌شود.

نمایشگاه اینترلیفت آلمان - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
نمایشگاه اینترلیفت آلمان - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

پیشنهادات مرتبط

قدمت آسانسور در ایران- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
قدمت آسانسور در ایران

قدمت صنعت آسانسور در ایران به هشتاد سال قبل بر می گردد. اگر گفته‌های بدون مدرک در مورد نصب آسانسور در کاخ گلستان توسط ناصر الدین شاه را نادیده بگیریم، اولین آسانسورها در پالایشگاه آبادان در دوران حکومت احمد شاه قاجار نصب شده‌است.

طولانی ترین پله برقی دنیا- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
طولانی ترین پله برقی دنیا !

معماران چینی توانستند طولانی‌ترین پله‌برقی جهان را طراحی و راه‌اندازی کنند؛ طول این پله‌برقی 800 متر است که گردشگران بسیاری را به سمت خود جلب کرده است.

آسانسور فوق سریع - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
ده آسانسور فوق سریع دنیا

می خواهیم شما را با سریع ترین آسانسورهای جهان آشنا کنیم. این آسانسورها درنقاط مختلف دنیا قرار گرفته اند. اما به طور خلاصه می توان گفت سریع ترین آسانسورهای دنیا در آسیا واقع شده‌اند.

بالابر چیست - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
انواع بالابر و تفاوت آن با آسانسور

بالابر دستگاهی است برای حمل افراد یا وسائل، به طبقات بالایی ساختمان ها. بالابرها انواع مختلفی دارند که با توجه به نیاز ساختمان، ظرفیت، کاربرد، ایمنی، قیمت و نوع مکانیزم طبقه بندی می شوند.