آسانسور و پله برقی بهران و چاپ مقالات در مجلات معتبر کشوری

چاپ مقالات بهران در مجلات معتبر کشوری

واحد علمی گروه صنعتی  آسانسور و پله برقی بهران با انجام آزمایشات ، حضور در وبینارها و سمینارهای مطرح جهانی در زمینه آسانسور و پله برقی و تلاش بی وقفه در این زمینه ، موفق به ارائه مقالات ارزشمندی در زمینه آسانسور و پله برقی گردیده اند  که با استقبال بی نظیر افراد متخصص در این زمینه مواجه شد.

از جمله مهمترین مقالات چاپ شده توسط واحد علمی بهران میتوان به :

مقاله مکانیزم ایمنی دوجهته و کامب پلیت پله برقی  در بهار سال 1400 در مجله رسمی دنیای آسانسور  و

 نیز مقاله سیستم انتقال قدرت مستقیم دریچه ای نو در صنعت پله برقی  در پاییز سال 1399  در مجله رسمی دنیای آسانسور اشاره کرد .

شرکت آسانسور و پله برقی بهران

 

کیفیت
کیفیت

پیشنهادات مرتبط

پله برقی زیر آب - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
پله برقی زیر آب !

شاید شما هم با خودتان بگویید امکان ندارد بتوان پله برقی را زیر آب ساخت ! و از آن عجیب تر اینکه بالغ بر 22 سال هم از آن استفاده کرد! این پله برقی تا به حال بیش از یک میلیون نفر را زیر آب برده است.

قدمت آسانسور در ایران- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
قدمت آسانسور در ایران

قدمت صنعت آسانسور در ایران به هشتاد سال قبل بر می گردد. اگر گفته‌های بدون مدرک در مورد نصب آسانسور در کاخ گلستان توسط ناصر الدین شاه را نادیده بگیریم، اولین آسانسورها در پالایشگاه آبادان در دوران حکومت احمد شاه قاجار نصب شده‌است.

طولانی ترین پله برقی دنیا- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
طولانی ترین پله برقی دنیا !

معماران چینی توانستند طولانی‌ترین پله‌برقی جهان را طراحی و راه‌اندازی کنند؛ طول این پله‌برقی 800 متر است که گردشگران بسیاری را به سمت خود جلب کرده است.

آسانسور فوق سریع - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
ده آسانسور فوق سریع دنیا

می خواهیم شما را با سریع ترین آسانسورهای جهان آشنا کنیم. این آسانسورها درنقاط مختلف دنیا قرار گرفته اند. اما به طور خلاصه می توان گفت سریع ترین آسانسورهای دنیا در آسیا واقع شده‌اند.