افتتاح خط تولیدموتورگیربکس پله برقی ایرانی بهران،باتوان های5.5، 8و11کیلووات

افتتاح خط تولید موتورگیربکس پله برقی بهران

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران با بررسی نیاز بازار داخل به موتور گیربکس های پله برقی ، و در راستای بومی سازی حداکثری این محصول ، اقدام به راه اندازی خط تولید موتورگیربکس پله برقی ایرانی ، با توان های 5.5 ، 8 و 11 کیلو وات نموده است.

لازم به ذکر است گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران علاوه بر تولید بیش از 70 درصد از قطعات پله های برقی ، برای اولین بار در کشور و منطقه اقدام به طراحی و ساخت موتورگیربکس های پله برقی با کیفیت و راندمان بالا و مطابق با استانداردهای روز جهان نموده است.

این موتورگیربکس ها مناسب  جهت انواع ارتفاع ، ظرفیت ها و نیز کاربری های مختلف میباشند .

موتور گیربکس های پله برقی بهران با تکنولوژی گیربکس های کاهنده از نوع حلزونی  و با استایل ایستاده در توان های 5.5 ، 8 و 11 کیلو وات و مناسب برای استفاده در پله های برقی و شیبراه ها طراحی و تولید می شوند .

این رنج از قدرت محدوده ی وسیعی از نیاز به این تجهیز را پوشش داده و پاسخگوی بیش 90 درصد از پله برقی های مورد نیاز داخلی می باشد.

 موتورگیربکس پله برقی بهران دارای گیربکس با استحکام بالا ، ظرافت در طراحی ، راندمان بالا ، نرمی حرکت ، انتقال قدرت و گشتاور بالا ، روانکاری مناسب ، پوسته مقاوم در برابر شوک های ناگهانی ، سیستم ترمز قابل اطمینان و ابعاد مناسب می باشد و همچنین مجهز به الکتروموتور طراحی شده برای کار دائم )کلاس S1 ( ، دارای سیم پیچ با مقاومت عایقی بالا در برابر دما ) کلاس F ( ، راندمان الکتریکی بالا ، سیستم خنک کننده قدرتمند ، سنسورهای محافظ افزایش دمای سیم پیچ و استحکام مکانیکی بالا می باشد.    

شرکت آسانسور و پله برقی بهران

 

پله برقی گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران آسانبر
پله برقی گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران آسانبر

پیشنهادات مرتبط

پله برقی زیر آب - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
پله برقی زیر آب !

شاید شما هم با خودتان بگویید امکان ندارد بتوان پله برقی را زیر آب ساخت ! و از آن عجیب تر اینکه بالغ بر 22 سال هم از آن استفاده کرد! این پله برقی تا به حال بیش از یک میلیون نفر را زیر آب برده است.

قدمت آسانسور در ایران- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
قدمت آسانسور در ایران

قدمت صنعت آسانسور در ایران به هشتاد سال قبل بر می گردد. اگر گفته‌های بدون مدرک در مورد نصب آسانسور در کاخ گلستان توسط ناصر الدین شاه را نادیده بگیریم، اولین آسانسورها در پالایشگاه آبادان در دوران حکومت احمد شاه قاجار نصب شده‌است.

طولانی ترین پله برقی دنیا- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
طولانی ترین پله برقی دنیا !

معماران چینی توانستند طولانی‌ترین پله‌برقی جهان را طراحی و راه‌اندازی کنند؛ طول این پله‌برقی 800 متر است که گردشگران بسیاری را به سمت خود جلب کرده است.

آسانسور فوق سریع - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
ده آسانسور فوق سریع دنیا

می خواهیم شما را با سریع ترین آسانسورهای جهان آشنا کنیم. این آسانسورها درنقاط مختلف دنیا قرار گرفته اند. اما به طور خلاصه می توان گفت سریع ترین آسانسورهای دنیا در آسیا واقع شده‌اند.