بزرگترین-پله‌برقی-مارپیچی-جهان

پله‌برقی مارپیچی شانگهای

 

گروه صنعتی آساسنور و پله برقی بهران| دانستنی های پله برقی | بزرگترین پله برقی مارپیچ جهان

 

بزرگترین پله‌برقی مارپیچی جهان در شانگهای چین

امروزه پله‌برقی ها نقش بسیاری در المان‌های طراحی مجتمع های بزرگ دارند. به همین دلیل تمامی مهندسان و سازندگان بزرگ دنیا به دنبال ایجاد طرحی بی نظیر در ساختار پله‌برقی دارند. این غول جابجایی عمومی علاوه بر ساختمان پیچیده خود در صورت طراحی و اجرای نامناسب می تواند خطر آفرین باشد. به همین دلیل است که بجز شرکت های بزرگ تکنولوژی جهان کسی به فکر ساخت انواع مارپیچی آن نیوفتاده است.

بزرگترین پله‌برقی مارپیچی جهان درکجا قرار دارد؟

بزرگترین پله‌برقی مارپیچی جهان در مرکز تجاری تفریحی شانگهای چین قرار دارد. این مرکز در شانگهای با نام تجاری NEW WORLD DAIMARU شناخته می شود. مجتمع دایمارو یکی از معروف ترین و البته بزرگترین مراکز خرید در شانگهای چین است. مجتمع شانگهای از دو طبقه زیرزمین و شش طبقه فوقانی تشکیل می شود. مجموعا هفت طبقه از این فروشگاه بزرگ دارای پله‌برقی است. شما می توانید مجموعه ای بزرگ از اجناس را در این مرکز تجاری پیدا کنید؛ از فروشگاه های بزرگ خوراکی گرفته تا لباس و حتی اسباب بازی. مساله جالب توجه در این فروشگاه وجود بزرگترین پله2بقی مارپیچی جهان است. همچنین تم کلی ژاپنی مجتمع دایمارو آن را خیره کننده کرده است.

بزرگترین پله برقی مارپیچی دنیا - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
بزرگترین پله برقی مارپیچی دنیا – گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

معرفی شرکت میتسوبیشی

شرکت میتسوبیشی در سال 1931 آغاز به تولید آسانسور و پله برقی کرد. در سال 1980 این شرکت اولین خط تولید اینورتر های VVVF آسانسور را راه اندازی نمود. همچنین سال 1985 شرکت Mitsubishi آسانسور های خود را در شمال آمریکا نصب کرده و اولین پله برقی خمیده در جهان را اختراع و در Osaka ژاپن نصب کرد .
سپس در سال 1993 شرکت میتسوبیشی تامین کننده آسانسور های برج Yokohama ژاپن بود. این آسانسورها تا سال 2004 جزو سریعترین آسانسورهای جهان بود. سپس در سالهای ابتدایی قرن 21 آسانسورهای تولید شده بدون موتورخانه را وارد خط تولید کرد.
دفتر مرکزی شرکت Mitsubishi در توکیو ژاپن قرار دارد. کارخانه سازنده محصولات آن نیز در Inazawa ژاپن می باشد. همچنین برج آزمایشی این شرکت که SOLAE نامیده می شود و جزو بلندترین برج های تست جهان می باشد ، در این شهر واقع شده است.

| با برج تست آسانسور بهران آشنا شوید.|

 

ویژگی های بزرگترین پله‌برقی مارپیچی دنیا


میتسوبیشی الکتریک ژاپن تنها تولید کننده پله برقی مارپیچ در جهان است. علیرغم ساختار و عملکرد بی نظیر پله برقی مارپیچی، شرکت میتسوبیشی، 103 مورد از این پله را در سراسر جهان تولید کرده است. اولین مدل در سال 1985 توسعه یافت و جدیدترین مورد پله برقی spiral در مرکز خرید شانگهای است.

 

بزرگترین پله برقی مارپیچی دنیا - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
بزرگترین پله برقی مارپیچی دنیا - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

پیشنهادات مرتبط

قدمت آسانسور در ایران- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
قدمت آسانسور در ایران

قدمت صنعت آسانسور در ایران به هشتاد سال قبل بر می گردد. اگر گفته‌های بدون مدرک در مورد نصب آسانسور در کاخ گلستان توسط ناصر الدین شاه را نادیده بگیریم، اولین آسانسورها در پالایشگاه آبادان در دوران حکومت احمد شاه قاجار نصب شده‌است.

طولانی ترین پله برقی دنیا- گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
طولانی ترین پله برقی دنیا !

معماران چینی توانستند طولانی‌ترین پله‌برقی جهان را طراحی و راه‌اندازی کنند؛ طول این پله‌برقی 800 متر است که گردشگران بسیاری را به سمت خود جلب کرده است.

آسانسور فوق سریع - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
ده آسانسور فوق سریع دنیا

می خواهیم شما را با سریع ترین آسانسورهای جهان آشنا کنیم. این آسانسورها درنقاط مختلف دنیا قرار گرفته اند. اما به طور خلاصه می توان گفت سریع ترین آسانسورهای دنیا در آسیا واقع شده‌اند.

بالابر چیست - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
انواع بالابر و تفاوت آن با آسانسور

بالابر دستگاهی است برای حمل افراد یا وسائل، به طبقات بالایی ساختمان ها. بالابرها انواع مختلفی دارند که با توجه به نیاز ساختمان، ظرفیت، کاربرد، ایمنی، قیمت و نوع مکانیزم طبقه بندی می شوند.