لوگوی بهران آسانبر

بهران ، قطب صنعت آسانسور و پله برقی در خاورمیانه

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران به مدت سه دهه در زمینه تولید ، صادرات و واردات کلیه قطعات آسانسور و پله برقی در کشور پیشگام بوده است. که ضمن ارتقا و شکوفایی صنعت آسانسور و پله برقی ایران ، هم تراز بزرگترین تولیدکنندگان جهان قرار گرفته و یکی از رهبران تاثیرگذاردر صنعت آسانسور و پله برقی در خاورمیانه محسوب میشود. و موفق به تامین80درصدنیاز بازار آسانسور و پله برقی در ایران گردید که این محصولات قابل رقابت با نمونه های خارجی میباشند .

نگاهی دقیق تر به بهران

لوگوی بهران آسانبر

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران با تکیه بر 3 دهه حضور پیشگام در صنعت تولید و بازرگانی آسانسور و پله برقی راه طولانی را پیموده است؛ تا امروز ضمن ارتقا و شکوفایی صنعت آسانسور و پله برقی در ایران بتواند همگام با برترین و بزرگترین تولید کنندگان جهان در قله های افتخار و بالندگی بایستد. این گروه با بکارگیری دانش فنی و دستگاه های پیشرفته و با استفاده از نیروهای متخصص و آموزش دیده در زمینه انواع پکیج آسانسور و پله برقی تولیدات منحصر به فردی داشته و مفتخر است با شیوه های نوین تولیدی نیاز بازار هدف را تامین و تعدیل نماید.

شرکت آسانسور و پله برقی بهران با دربر داشتن بزرگترین کارخانه تولید قطعات آسانسور ، پله برقی و نیز پکیج آسانسور و پله برقی ، به عنوان یکی از بزرگترین رهبران تاثیرگذار در صنعت آسانسور و پله برقی ایران، تلاش میکند؛ تا با تکیه بر لطف پروردگا و نیز تکیه بر همت ، تلاش و پشتکار نیروهای متخصص خود در این زمینه، آینده صنعت آسانسور و پله برقی میهن عزیزمان را همواره در جهت رشد و شکوفایی پیش ببرد .

مستند مجموعه صنعتی بهران

تاریخچه بهران

بهران فعالیت خود را در سال 1368 از یک کارگاه کوچک 40 متری تراشکاری و تعمیرات قطعات آسانسور آغاز کرد و پس از گذشت 4 سال ، در سال 1372 کارگاه بزرگتری را به مساحت 100 مترمربع در خیابان هاشمی تهران به این کار اختصاص داد.

برادران شاکری رفته رفته با گسترش فعالیت و نیز افزایش دانش و تجربه در این حوزه ، در سال 1376 فعالیت خود را در کارگاه بزرگتری به مساحت 250 مترمربع در خیابان شاد آباد تهران ارتقاء دادند. سرانجام بعد از گذشت 4 سال ، با تلاش و کوشش شبانه روزی توانستند یک کارگاه 1200 مترمربعی واقع در جاده قدیم کرج به صورت اقساطی خریداری نمایند و به ایده ی خود برای تولید موتور گیربکس و قطعات آسانسور ، جامه ی عمل بپوشانند . بهران به سرعت در مسیر شکوفایی و پیشرفت گام نهاد ؛ افزایش خطوط تولید قطعات آسانسور  و درنتیجه، نیاز به گسترش این واحد تولیدی ، سبب شد تا بهران ، کارخانه ای را به وسعت 11000  مترمربع در شهرک صنعتی پرند احداث و تولیدات خود را به این کارخانه منتقل نماید.

و اینک پس از گذشت بیش از سی سال تلاش و پویایی کارخانجات گروه صنعتی بهران ( سهامی خاص ) به مساحت بالغ بر 110000 مترمربع  و بیش از  1000 نفر نیروی انسانی فعال ، تحت نظارت و مدیریت جناب آقای محمود شاکری مدیریت محترم عامل و جناب آقای احمد شاکری ریاست هیأت مدیره ،  جناب آقای حسین شاکری مدیریت کارخانه بهران به همراه  برادران ، که از متخصصان و اثرگذاران این حوزه به شمار می روند   ، پیشرو در عرصه ی صنعت آسانسور و پله برقی ایران در زمینه ی تولید قطعات و پکیج های آسانسور و پله برقی و همتراز با برترین شرکت های اروپایی ،  با داشتن شعبات و نمایندگی های فعال در سراسر ایران پاسخگوی نیاز بازار های داخلی و بین المللی می باشد .

همانطور که میدانید برای اینکه یک محصول تولیدی و یا خدمات ارائه شده به مشتری از کیفیت خوبی برخوردار باشد ، باید از قوانین استاندارد های بین المللی که از قبل مشخص شده اند تبعیت کند . کنترل کیفیت یا همان QC مجموعه ای از اقدامات است جهت اطمینان از این که محصول تولیدی و یا خدماتی که به مشتری ارائه میشود از استاندارهای مشخص شده پیروی و به معیارهای کیفیت مشخص شده پایبند باشند تا الزامات لازم جهت رضایت مشتری و نیز کارمندان برقرار باشد.

در شرکت های بزرگ از جمله شرکت بهران بخش QC یا واحد کنترل کیفیت یکی از قسمت های مهم و تاثیر گذار در فرآیند تولید می باشد ، که وظیفه کنترل از محصول خام تا محصول نهایی , و خدمات ارائه شده را به عهده دارد.

کنترل دقیق بر تولید​

بهره گیری از خلاقیت و نوآوری ، ارتقای سطح رضایتمندی ، تداوم و استمرار آموزش ها و اهمیت به سلامت و ایمنی کارکنان از مواردی است که همیشه مورد توجه مدیریت شرکت آسانسور و پله برقی بهران بوده است . بازنگری فرآیندها با مدیریت علمی ، تدوین فرآیندهای نظام مند و سیستماتیک ، چابک سازی فرآیندها و ترجمه راهبردهای سازمان به فرآیندها و پروژه ها نیز از دیگر معیارهای ارزیابی شرکت می باشد .

واحد تحقیق و توسعه​​

با توجه به این که مهمترین هدف گروه صنعتی بهران ، بالا بودن کیفیت محصولات تولیدی و در ادامه رضایتمندی مشتریان از محصول و خدمات ارائه شده میباشد ، این شرکت با بکارگیری مجموعه ریخته گری مدرن و انواع دستگاه های لیزر، پانچ، تراش و فرز CNC ، برش کاری ، پرس ضربه ای و هیدرولیک ، رنگ الکترواستاتیک و … که همگی همگام با تکنولوژی روز دنیا میباشند ،و نیز دارا بودن نیروهای متخصص و فنی در زمینه آسانسور و پله برقی ، موفق به تولید بیش از 80 % نیازهای صنعت آسانسور و پرقی کشور شده است.

تولید و ماشین آلات​

شرکت بهران به منظور تامین و پاسخ به نیاز همه مشتریان ، با برندهای معتبر و مطرح بین المللی از جمله GEM ایتالیا ، Alberto Sassi ایتالیا و اسپانیا در جهت واردات انواع موتور گیربکس ،Ziel-Abegg آلمان و Xizi چین در زمینه موتور گیرلس ، MARAZZI ایتالیا ،Turkeli Ray ترکیه ، ……چین در زمینه ریل های آسانسور ، DATWYLER سوئیس ، nergis ترک ، درزمینه تراول کابل و GUSTAV WOLF آلمان در زمینه سیم بکسل ، درب های سلکوم ایتالیا و ترک و نیز درب فرماتور ، انواع پاراشوت ها و گاورنر های متروپلاست ترکیه و گاورنرهای PFB ایتالیا اقدام به همکاری نموده است .

تجارت جهانی

واحد تحقیق و توسعه شرکت آسانسور و پله برقی بهران با به کارگیری به روزترین تجهیزات بازرسی مدرن در دنیا ، اقدام به اجرای آزمایش های مختلف جهت افزایش هرچه بیشتر کیفیت قطعات تولیدی نموده است.این شرکت با افتتاح و به کارگیری برج تستی به ارتفاع 50 متر شرایط لازم جهت آزمایش آسانسور هایی با حداکثر سرعت 3 متر برثانیه را ایجاد نموده است .این اقدام به منظور انجام تست قطعات آسانسور تولید شرکت بهران در شرایط واقعی میباشد. همچنین شرکت آسانسور و پله برقی بهران با افتتاح مرتفع ترین برج تست پله برقی سخت کاردر خاورمیانه به ارتفاع 14 متر ، گامی بلند در جهت کسب گواهی های استاندارد CE اروپا برای نمونه پله برقی ایرانی و تامین بازار داخل برداشته است

واحد تحقیق و توسعه​​

اعتقاد ما بر این اصل استوار است که فروش آغاز یک تعهد است و خدمات پس از فروش عمل به این تعهد است . با توجه به اینکه ارائه خدمات موثر در پشتیبانی مستلزم داشتن امکانات لازم می باشد ، شرکت آسانسور و پله برقی بهران با بهره گیری از امکانات پیشرفته و مدرن و با به کارگیری نیروهای متخصص و توانمند ، کلیه قطعات آسانسور و پله برقی و موتور گیربکس های تولیدی و وارداتی خود را به مدت دو سال گارانتی نموده و با ارائه خدمات پس از فروش ، به مدت 10 سال عملکرد مفید آن ها را تضمین می نماید .

خدمات پس از فروش

طرح توسعه شرکت بهران آسانبر

شرکت بهران با اجرای طرح توسعه و با توجه به اهداف سازمانی و نیازهای آینده ، در پی رفع هرچه بهتر نیازهای مشتریان خود می باشد .