دستاوردها و تعهدات

مشاوره فنی مهندسی

به طور کلی طراحی آسانسور و پله برقی ، با توجه به نوع کاربری و الزامات کاربر ، دارای ویژگی های منحصر به فرد میباشد که باید به لحاظ فنی و زیبایی شناختی محیطی ، منطبق بر اصول خاصی طراحی گردد .
بر این اساس کارشناسان فنی بهران با در نظر گرفتن پارامتر های محیطی مانند بسته یا باز بودن فضا و پارامتر های کاربردی مانند حجم تردد و نوع کاربری و با تاکید بر اصل مشتری مداری ، اقدام به ارائه ی مشاوره ههای تخصصی و فنی مینمایند تا علاوه بر در نظر دشتن صرفه ی اقتصادی برای مشتریان ، بهترین گزینه را جهت پاسخگویی به نیازشان انتخاب کنند .
مهندسین فنی شرکت بهران دارای مدارک بین المللی در زمینه طراحی ، نصب و تعمیرات آسانسور و پله برقی بوده و نیز با گذراندن دوره های فوق حرفه ای در زمینه آسانسور و پله برقی و کسب مدارک مورد تایید مراجع مرتبط ، و تلاش برای به روز بودن اطلاعات فنی و علمی خود ، این اطمینان را به شما میدهند که تمام مشکلات و سوالات شما را برطرف نموده و برای اخذ بهترین تصمیم برای پروژه های آسانسور و پله برقی شما را راهنمایی کنند.
این بخش با طراحی و اجرای پروژه های مهمی همچون مترو تهران وفرود گاه بین المللی امام خمینی ، شهرداری تهران و بسیاری از مراکز بزرگ تجاری اداری مذهبی ، توانسته است علم و مهارت فنی خود را در پروژه های ملی و در سطح کشور نیز به تایید برساند.

کیفیت در مقابل قیمت

گروه صنعتی بهران با نظارت دقیق بر بخش تولید ، به کارگیری به روزترین تجهیزات و نیز استفاده از مواد اولیه مرغوب ، اقدام به تولید محصولاتی با کیفیت بسیار بالا و قابل رقابت با نمونه های مطرح اروپایی نموده است .
این اقدام درحالی است که با توجه به تولید کلیه قطعات آسانسور و پله برقی در داخل کشور و در محل کارخانجات بهران ، قیمت تمام شده کالاها به نسبت کیفیت مواد و تجهیزات مصرفی ، بسیار ناچیز و مقرون به صرفه برای هم وطنانمان میباشد .

ایمنی

کلیه محصولات بهران با گذراندن آزمایش های متعدد در بزرگترین آزمایشگاه های اروپا ، موفق به اخذ گواهی نامه  EN81 آسانسور ، EN115 پله برقی و نیز اخذ گواهی نامه CE   اروپا گردیده اند . اخذ این گواهی نامه های استاندارد به معنای تایید فنی کالا های بهران توسط بزرگترین آزمایشگاه های روز دنیا و تضمین امنیت استفاده از این کالاها میباشد .

علاوه بر آن ، آزمایشگاه تخصصی بهران دارای گواهی نامه ISO17025  میباشد و کلیه محصولات بهران در همین آزمایشگاه کنترل و تایید میگردند تا میزان خطا به حداقل ممکن برسد.


خدمات پس از فروش

اعتقادما بر این اصل استوار است که فروش ، آغاز یک تعهد و خدمات پس از فروش ، وظیفه ای انکار ناشدنی است و ارائه خدمات موثر در پشتیبانی مستلزم داشتن امکانات و تجهیزات لازم میباشد .
گروه صنعتی بهران با فراهم آوردن این امکانات و تکیه بر اصل مشتری مداری، علاوه بر اینکه کلیه ی قطعات آسانسورو پله برقی و نیز پکیج های آسانسور و پله برقی خود را گارانتی نموده است ، با ارائه خدمات پس از فروش، به مدت 10 سال ، عملکرد مفید کالاهای خود را نیز تضمین میکند .
این شرکت در راستای تحقق هدف نهایی خود که همانا ایجاد حس رضایتمندی و امنیت برای مصرف کنندگان محصولات بهران میباشد ، علاوه بر نظارت دقیق افراد متخصص بر بخش هایی مانند خط تولید محصولات ، مواد اولیه مصرفی ، کنترل کیفیت محصولات و .. دارای نظارت مستقیم مدیریت مجموعه بهران بر بخش مهم سرویس و خدمات پس از فروش مشتریان میباشد تا مصرف کنندگان بهترین خدمات را از محصولات که از این مجموعه خریداری می کنند دریافت کنند
همه ی محصولات بهران ، دارای کارت گارانتی مخصوص ، با هلوگرام بهران میباشند. همچنین همه محصولات دارای 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش میباشند که در دوره گارانتی در صورت خرابی ، کارشناس در محل پروژه جهت رفع خرابی خواهد شد .همچنین شرکت بهران ،جهت رفع مشکلات مشتریان عزیز در کمترین زمان ممکن ، اقدام به آموزش تیم های حرفه ای متعدد نموده تا این کارشناسان به صورت آنلاین و بدون اتلاف وقت اقدام به رفع مشکلات مشتریان نمایند .

موجودی انبار

موجودی دائمی کالا

گروه صنعتی بهران با در اختیار داشتن دو انبار، مجموعا به مساحت10 هزار متر مربع، در شهرک صنعتی پرند و تهران و نیز قابلیت تولید روزانه بیش از … تعداد کالا و فعالیت 24 ساعته کارخانه در سه شیفت ، موجب شد که همواره کلیه کالا های بهران به تعداد بالا در انبارهای بهران موجود و آماده ارائه به مشتریان و استفاده در پروژه های عظیم ملی باشند .
همچنین موجود بودن کالا ها در اکثریت زمان ها موجب میشود در صورت ایجاد هرگونه مشکل ، مشتریان بدون اتلاف وقت قطعات و لوازم مورد نیاز خود را تهیه و مورد استفاده قرار دهند .

ایزو

همانطور که میدانید وظیفه ی سازمان بین المللی استاندارد سازی (ISO) ، مشخص کردن یکسری استاندارد جهانی میباشد که مطابق شرایط هر کشور مشخص میگردد و هدف نهایی این سازمان ، آسان سازی و تسهیل در تولید و توسعه بخشیدن به خدمات و تولیدات میباشد که همه این ها برای حمایت از تولید کننده و مصرف کننده است .
شرکت هایی موفق به اخذ این گواهینامه ها میشوند که کلیه فرایند تولید و خدمات آن ها مطابق با استاندارد های جهانی باشد.

  • ایزو 10004 رضایت مشتری
  • ایزو 10002 رسیدگی به شکایات مشتری
  • ایزو 9001 مدیریت کیفیت
ایزو

واحد نمونه استاندارد کشوری در سال 1400

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران در سال 1399 به عنوان واحد نمونه استاندارد کشوری در زمینه تولید آسانسور و پله برقی انتخاب گردید و این افتخار بزرگ را مدیون سی سال همت بی دریغ مدیران و کارکنان این مجموعه میباشد .

گواهی نامه ها

گواهی ضربه گیر بهران

سازمان ملی استاندارد ایران در تاریخ 96/12/20 گواهی استاندارد ضربه گیر بهران (بافر بهران ) را با ویژگی منحصر به فرد P+Q از 400 تا 1500 کیلوگرم و سرعت نامی 1 متر برثانیه برای شرکت اسانسور و چله برقی بهران صادر نموده است

گواهی استاندارد گاورنر بهران

سازمان ملی استاندارد ایران در تاریخ 90/10/20 گواهی استاندارد گاورنر بهران با ویژگی سرعت نامی 1 متر بر ثانیه و سرعت درگیری 1/15 تا 1/5 متر بر ثانیه ، و گاورنر بهران با سرعت نامی 1/6 متر برثانیه و سرعت درگیری 1/84 تا 2/16 متر بر ثانیه را صادر نمود

گواهی استاندارد قفل بهران

 سازمان ملی استاندارد ایران در تاریخ 93/12/24 گواهی استاندارد قفل درب آسانسور با ویژگی قفل کشویی و یا قفل درب لولایی بهران را صادر کرده است

گواهی استاندارد پاراشوت

کلیه ی پاراشوت های استفاده شده در تولید کابین آسانسور بهران دارای گواهی نامه رسمی از سازمان ملی استاندارد ایران میباشند.

  • دارای ظرفیت 700 تا 1200 کیلوگرم و با سرعت درگیری گاورنر تا 1/5 و تا 2/16+ متر بر ثانیه
  • دارای ظرفیت 1200 تا 1600 کیلوگرم و با سرعت درگیری گاورنر تا 1/5 و تا 2/16+ متر بر ثانیه ترمز ایمنی 
  • دارای ظرفیت 1600 تا 2000 کیلوگرم و با سرعت درگیری گاورنر تا 1/5 و تا 2/16+ متر بر ثانیه ترمز ایمنی
  • دارای ظرفیت 2000 تا 2300 کیلوگرم و با سرعت درگیری گاورنر تا 1/5  متر بر ثانیه     
  • دارای ظرفیت 2300 تا 2600 کیلوگرم و با سرعت درگیری گاورنر تا 1/5 متر بر ثانیه     
  • دارای ظرفیت 2600 تا 3000 کیلوگرم و با سرعت درگیری گاورنر تا 1/5  متر بر ثانیه .

گالری استاندارد بهران