پیام رئیس هیئت مدیره

بهران و چالش‌های همیشگی برای موفقیت

همه ما در دنیای مبتنی بر تولید و تجارت به چالش کشیده می‌شویم و به طور قطع، کشمکش‌ها و ناکامی‌های بسیاری را در مسیر موفقیت تجربه می‌کنیم. در این مسیر، مهم‌ترین هدف افراد و مجموعه‌های موفق، نه لزوما برد و باخت، که ادامه حرکت به سمت جلو، رسیدن به استانداردهای جدید و ایجاد فرایندی با ثبات و تمرکز برای ساختن آینده‌ای بهتر است. این رویه سبب می‌شود که هر آزمایش ناموفق ، ما را یک گام به موفقیت ، نزدیک‌تر کند.

بر اساس همین دیدگاه، امروز بهران از یک کارگاه کوچک ماشین‌کاری به بزرگ‌ترین کارخانجات ساخت آسانسور و پله‌برقی در خاورمیانه تبدیل شده است. امری که تحقق آن بدون تعهد، پیگیری، درس گرفتن از ناکامی‌ها و تلاش‌های مداوم مدیران، مهندسان، کارمندان و کارگران مجموعه ی بهران امکان‌پذیر نبوده است.

مدیریت بهران، همواره در تلاش است تا با تکیه بر مهارت‌های اولیه و توانایی‌های بالقوه کارکنان خود، تخصص آنها را پرورش دهد. همزمان، فرهنگ کاری حرفه‌ای و اخلاقی مجموعه بهران موجب شکوفایی کارمندان می‌شود.

در فلسفه کاری بهران، همه ، عضو تیمی هستند که میراثی از خود بر جای می‌گذارد و سال‌ها از آنها بابت آنچه که در عرصه توسعه کشور به انجام رسانده‌اند، یاد می‌شود.

ما خود را به خلق رویکردهای جدید و مترقی در زمینه کیفیت محصولات، عملیات و خدمات خود ، متعهد کرده‌ایم تا در توسعه کشور سهیم باشیم و رضایت مشتریان را به دست بیاوریم.

ما از همان آغاز تلاش کردیم باکیفیت ترین سازنده آسانسور و پله برقی در کشور باشیم. در این راه، بارها شکست خوردیم، اما سخت کار کردیم تا به موفقیت برسیم. زیرا نتیجه موفقیت‌ها در بلندمدت، به مراتب مهم‌تر و بیشتر از دشواری‌های عبور از مشکلات کوتاه‌مدت هستند.

محمود شاکری

هئیت مدیره گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

رئیس هیئت مدیره و عضو هیئت مدیره محمود شاکری
مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره احمد شاکری
عضو هیئت مدیره عباس شاکری
عضو هیئت مدیره حسین شاکری
عضو هیئت مدیره جعفر شاکری
عضو هیئت مدیره جلال شاکری
آقای مهدی شاکری
عضو هیئت مدیره مهدی شاکری