تعهدات و دستاوردها [ کیفیت ، ایمنی ، استاندارد ] | گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

دستاوردها و تعهدات گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

مشاوره فنی مهندسی

به طور کلی طراحی آسانسور و پله برقی، با توجه به نوع کاربری و الزامات کاربر، دارای ویژگی های منحصر به فرد میباشد که باید به لحاظ فنی و زیبایی شناختی محیطی، منطبق بر اصول خاصی طراحی گردد. 
بر این اساس کارشناسان فنی بهران با در نظر گرفتن پارامتر های محیطی مانند بسته یا باز بودن فضا و پارامتر های کاربردی، مانند حجم تردد و نوع کاربری و با تاکید بر اصل مشتری مداری، اقدام به ارائه ی مشاوره های تخصصی و فنی می نمایند؛ تا علاوه بر در نظر داشتن صرفه ی اقتصادی برای مشتریان، بهترین گزینه با کیفیت را جهت پاسخگویی به نیازشان انتخاب کنند.
مهندسین فنی گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران دارای مدارک بین المللی در زمینه طراحی، نصب، ایمنی و تعمیرات آسانسور و پله برقی بوده و نیز با گذراندن دوره های فوق حرفه ای در زمینه آسانسور و پله برقی و کسب مدارک مورد تایید مراجع مرتبط و استاندارد، تلاش برای به روز بودن اطلاعات فنی و علمی خود، این اطمینان را به شما میدهند که تمام مشکلات و سوالات شما را برطرف نموده و برای اخذ بهترین تصمیم برای پروژه های آسانسور و پله برقی شما را راهنمایی کنند.
این بخش با طراحی و اجرای پروژه های مهمی همچون مترو تهران، فرود گاه بین المللی امام خمینی ، شهرداری تهران و بسیاری از مراکز بزرگ تجاری اداری مذهبی ، توانسته است علم و مهارت فنی خود را در پروژه های ملی و در سطح کشور نیز به تایید برساند. 

کیفیت

کیفیت در مقابل قیمت

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران با نظارت دقیق بر بخش تولید، به کارگیری به روزترین تجهیزات و نیز استفاده از مواد اولیه مرغوب، اقدام به تولید محصولاتی با کیفیت بسیار بالا و قابل رقابت با نمونه های مطرح اروپایی نموده است .
این اقدام درحالی است که با توجه به تولید کلیه قطعات آسانسور و پله برقی در داخل کشور و در محل کارخانجات بهران ، قیمت تمام شده کالاها به نسبت کیفیت مواد و تجهیزات مصرفی ، بسیار ناچیز و مقرون به صرفه برای هم وطنانمان میباشد .

ایمنی

کلیه محصولات بهران با گذراندن آزمایش های متعدد در بزرگترین آزمایشگاه های اروپا ، موفق به اخذ گواهی نامه  EN81 آسانسور ، EN115 پله برقی و نیز اخذ گواهی نامه CE   اروپا گردیده اند . اخذ این گواهی نامه های استاندارد به معنای تایید فنی کالا های بهران توسط بزرگترین آزمایشگاه های روز دنیا و تضمین امنیت استفاده از این کالاها میباشد .

علاوه بر آن ، آزمایشگاه تخصصی بهران دارای گواهی نامه ISO17025  میباشد و کلیه محصولات بهران در همین آزمایشگاه کنترل و تایید میگردند تا میزان خطا به حداقل ممکن برسد.

درباره ایمنی آسانسور بیشتر بدانید 

ایمنی گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران آسانبر


خدمات پس از فروش

اعتقادما بر این اصل استوار است که فروش ، آغاز یک تعهد و خدمات پس از فروش ، وظیفه ای انکار ناشدنی است و ارائه خدمات موثر در پشتیبانی مستلزم داشتن امکانات و تجهیزات لازم میباشد.
گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران با فراهم آوردن این امکانات و تکیه بر اصل مشتری مداری، علاوه بر اینکه کلیه ی قطعات آسانسورو پله برقی و نیز پکیج های آسانسور و پله برقی خود را که با کیفیت بالا تولید شده گارانتی نموده است، با ارائه خدمات پس از فروش، به مدت 10 سال، عملکرد مفید کالاهای خود را نیز تضمین میکند.
این شرکت در راستای تحقق هدف نهایی خود که همانا ایجاد حس رضایتمندی و امنیت برای مصرف کنندگان محصولات بهران میباشد، علاوه بر نظارت دقیق افراد متخصص بر بخش هایی مانند خط تولید محصولات، مواد اولیه مصرفی، کنترل کیفیت محصولات و .. دارای نظارت مستقیم مدیریت مجموعه بهران بر بخش مهم سرویس و خدمات پس از فروش مشتریان میباشد تا مصرف کنندگان بهترین خدمات را از محصولات که از این مجموعه خریداری می کنند دریافت کنند
همچنین لازم به ذکر است، علاوه بر اینکه موتور های تولید شده توسط گروه صنعتی آسانسور و‌پله برقی بهران دارای کارت گارانتی مخصوص با هولوگرام بهران و ۳ سال گارانتی رایگان و ده سال خدمات پس از فروش میباشند، سایر محصولات بهران نیز تحت گارانتی ۲ ساله بهران و ۱۰ سال خدمات پس از فروش این واحد صنعتی میباشند. همچنین جهت رفع مشکلات مشتریان عزیز در کمترین زمان ممکن گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران اقدام به آموزش تیم های حرفه ای متعدد نموده تا این کارشناسان به صورت آنلاین و بدون اتلاف وقت اقدام به رفع مشکلات مشتریان نمایند.

موجودی انبار

موجودی دائمی کالا

گروه صنعتی آسانسور  پله برقی بهران با در اختیار داشتن دو انبار، مجموعا به مساحت10 هزار متر مربع، در شهرک صنعتی پرند و تهران و نیز قابلیت تولید روزانه کالاها و فعالیت 24 ساعته کارخانه در سه شیفت، موجب شد که همواره کلیه کالا های بهران به تعداد بالا در انبارهای بهران موجود و آماده ارائه به مشتریان و استفاده در پروژه های عظیم ملی باشند .
همچنین موجود بودن کالا ها در اکثریت زمان ها موجب میشود در صورت ایجاد هرگونه مشکل، مشتریان بدون اتلاف وقت قطعات و لوازم مورد نیاز خود را تهیه و مورد استفاده قرار دهند .

کسب عنوان واحد نمونه گروه صعتی آسانسور و پله‌برقی بهران استاندارد استانی در سال 1399

کسب عنوان واحد نمونه استاندارد استانی در سال 1399 و 1401

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران در راستای دستیابی به هدف نهایی خود که همانا تولید محصول با کیفیت و مطابق با استاندارد های روز دنیا میباشد و همچنین تضمین امنیت مصرف کنندگان محصولات بهران، با توکل بر خداوند و همت و تلاش شبانه روزی جوانان غیور ایرانی در مجموعه بهران، کنترل مستمر قطعات در آزمایشگاه بهران و نیز نظارت دقیق مدیریت مجموعه بر خطوط تولید ،آزمایشگاه ها ، سرویس و خدمات پس از فروش، این واحد صنعتی موفق به کسب عنوان واحد نمونه استاندارد استانی در سال 1399  از سوی سازمان ملی استاندارد گردید.

کسب عنوان واحد نمونه استاندارد کشوری در سال 1400 و 1402

تندیس استاندارد نمونه کشوری بهران، نمادی از تلاش‌های پیوسته برای بهبود کیفیت و ایمنی محصولات و تعهد به استفاده از استانداردهای ملی و بین‌المللی در فرآیندهای تولیدی و خدماتی است. پس از کسب عنوان واحد نمونه استاندارد کشوری در سال 1400، گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران در سال 1402 برای دومین بار موفق به دریافت تندیس استاندارد نمونه کشوری از سازمان ملی استاندارد کشور گردید.

کسب عنوان واحد نمونه استاندارد کشوری در سال 1400 و 1402 | گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

ایزو

همانطور که میدانید وظیفه ی سازمان بین المللی استاندارد سازی (ISO) ، مشخص کردن یکسری استاندارد جهانی میباشد که مطابق شرایط هر کشور مشخص میگردد و هدف نهایی این سازمان ، آسان سازی و تسهیل در تولید و توسعه بخشیدن به خدمات و تولیدات میباشد که همه این ها برای حمایت از تولید کننده و مصرف کننده است.
شرکت هایی موفق به اخذ این گواهینامه ها میشوند که کلیه فرایند تولید و خدمات آن ها مطابق با استاندارد های جهانی باشد.

ایزو

گالری استانداردهای بهران

گواهی نامه ها

گواهی ضربه گیر بهران

سازمان ملی استاندارد ایران در تاریخ 96/12/20 گواهی استاندارد ضربه گیر بهران (بافر بهران ) را با ویژگی منحصر به فرد P+Q از 400 تا 1500 کیلوگرم و سرعت نامی 1 متر برثانیه برای شرکت اسانسور و پله برقی بهران صادر نموده است.

گواهی استاندارد گاورنر بهران

 سازمان ملی استاندارد ایران در تاریخ 90/10/20 گواهی استاندارد گاورنر بهران با ویژگی سرعت نامی 1 متر بر ثانیه و سرعت درگیری 1/15 تا 1/5 متر بر ثانیه ، و گاورنر بهران با سرعت نامی 1/6 متر برثانیه و سرعت درگیری 1/84 تا 2/16 متر بر ثانیه را صادر نمود

 

گواهی استاندارد قفل بهران

سازمان ملی استاندارد ایران در تاریخ 93/12/24 گواهی استاندارد قفل درب آسانسور با ویژگی قفل کشویی و یا قفل درب لولایی بهران را صادر کرده است

گواهی استاندارد پاراشوت

کلیه ی پاراشوت های استفاده شده در تولید کابین آسانسور بهران دارای گواهی نامه رسمی از سازمان ملی استاندارد ایران میباشند.

  • دارای ظرفیت 700 تا 1200 کیلوگرم و با سرعت درگیری گاورنر تا 1/5 و تا 2/16+ متر بر ثانیه
  • دارای ظرفیت 1200 تا 1600 کیلوگرم و با سرعت درگیری گاورنر تا 1/5 و تا 2/16+ متر بر ثانیه ترمز ایمنی 
  • دارای ظرفیت 1600 تا 2000 کیلوگرم و با سرعت درگیری گاورنر تا 1/5 و تا 2/16+ متر بر ثانیه ترمز ایمنی
  • دارای ظرفیت 2000 تا 2300 کیلوگرم و با سرعت درگیری گاورنر تا 1/5  متر بر ثانیه     
  • دارای ظرفیت 2300 تا 2600 کیلوگرم و با سرعت درگیری گاورنر تا 1/5 متر بر ثانیه     
  • دارای ظرفیت 2600 تا 3000 کیلوگرم و با سرعت درگیری گاورنر تا 1/5  متر بر ثانیه .

گالری گواهی نامه های بهران

بزرگترین وارد کننده قطعات آسانسور

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران جهت تامین کلیه نیاز های بازار داخل ، علاوه بر تولید قطعات آسانسور و پله برقی ، بیش از سه دهه است که موفق به اخذ نمایندگی رسمی واردات و خدمات پس از فروش این قطعات از کمپانی های مطرح جهان همچون زیلابگ آلمان ، ساسی ایتالیا، ساسی اسپانیا، جم ایتالیا، PFB ایتالیا، سلکوم ترکیه، وفرماتور اسپانیا ، نرگیز ترکیه ، دت وایلر سوئیس،شان تای تایوان ، گوستاولف آلمان، ژی زی چین ، هنینگ آلمان ، مترو پلاست ترکیه، مارازی ایتالیا ، ترک لی ترکیه و… گردیده است.

واردات آسانسور و پله‌برقی بهران