آسانسور، بالابر یا آسانبر | گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

آسانسور

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

قدمت آسانسور در ایران

قدمت صنعت آسانسور در ایران به هشتاد سال قبل بر می گردد. اگر گفته‌های بدون مدرک در مورد نصب آسانسور در کاخ گلستان توسط ناصر الدین شاه را نادیده بگیریم، اولین آسانسورها در پالایشگاه آبادان در دوران حکومت احمد شاه قاجار نصب شده‌است.

مطالعه بیشتر
آسانسور مقالات

انواع بالابر و تفاوت آن با آسانسور

بالابر دستگاهی است برای حمل افراد یا وسائل، به طبقات بالایی ساختمان ها. بالابرها انواع مختلفی دارند که با توجه به نیاز ساختمان، ظرفیت، کاربرد، ایمنی، قیمت و نوع مکانیزم طبقه بندی می شوند.

مطالعه بیشتر
آسانسور مقالات

5 نکته مهم نگهداری آسانسور

حتی آسانسور هم شرایط نگهداری درست خودش را دارد. آسانسور وسیله ای مکانیزه است که در یک چارچوب مشخص بنام چاه حرکت می کند و وظیفه جابجائی عمودی مسافران و کاربران را بر عهده دارد.

مطالعه بیشتر
آسانسور مقالات

سرویس و نگهداری آسانسور

در مفهوم کلی، هر فرایندی که منجر به افزایش کارایی و طول عمر دستگاه شود، سرویس و نگهداری نامیده میشود.

مطالعه بیشتر
آسانسور مقالات

مقایسه آسانسور هیدرولیک با کششی

آسانسور انواع مختلفی دارد، برخی از آنها برای ساختمان های کوچک تر مناسب هستند و برخی دیگر در برج ها و آسمان خراش ها بکار می روند. ما در این مطلب قصد داریم دو نوع از متداول ترین آسانسورها که در ساختمان های امروزی بکار می روند، یعنی آسانسور کششی و آسانسور هیدرولیک را معرفی کرده و تفاوت هر یک را توضیح دهیم.

مطالعه بیشتر
آسانسور مقالات

آسانسور یا آسانبر | معرفی و قطعات آسانسور

اکنون دوست داریم بدانیم به راستی آسانسور چگونه کار میکند؟ چه قطعاتی دارد؟ کار هر کدام از این قطعه ها چیست؟ سیستم احضار آسانسور از کجا می فهمد ما در کدام طبقه هستیم ؟

مطالعه بیشتر
آسانسور مقالات

تجهیزات آزمایشگاه بهران | تست آسانسور

تمامی دستگاه هایی که نام می بریم در آزمایشگاه آسانسور بهران موجودند. با وجود این دستگاه ها می توانیم بهترین کیفیت را در کنار بهترین قیمت به شما همراهان عزیز ارائه دهیم.

مطالعه بیشتر
آسانسور بهران

آسانسور هیدرولیکی

آسانسور هیدرولیکی نوع دیگری از آسانسورهاست. اغلب آسانسورهای هیدرولیکی با آسانسورهای کششی مقایسه می شوند. این نوع از آسانسورها سرعت کمتری نسبت به آساسنروهای کششی دارند. اما در مقابل از ایمنی بالاتری برخوردار هستند.

مطالعه بیشتر
آسانسور مقالات

آسانسور پانوراما

در واقع قیمت آسانسور پانوراما به عوامل مختلفی بستگی دارد. با توجه به محل نصب آسانسور شیشه ای، نوع و کاربرد آن، قیمت آن نیز تغییر می‌کند.

مطالعه بیشتر
آسانسور مقالات

برج تست آسانسور بهران

برج‌های تست آسانسور ساختمان‌هایی با ارتفاع بیش از 10 الی 270 متر هستند. از این برج‌ها برای سنجش ایمنی آسانسور استفاده می شود.

مطالعه بیشتر
آسانسور بهران

انواع موتور آسانسور

به طور کلی موتورهای آسانسور دو دسته هستند. البته این انواع موتور آسانسور را نباید با انواع آسانسور اشتباه گرفت. همانطور که در مقاله انواع آسانسور گفتیم، آسانسور 5 نوع دارد. ما در این مقاله درباره انواع موتور آسانسورهای کششی صحبت می کنیم. که رایج ترین نوع آسانسور در کشور ایران است.

مطالعه بیشتر
آسانسور مقالات

تجهیزات آزمایشگاه آسانسور بهران؛ دستگاه CMM و GMM

امروزه میتوان  با استفاده از ماشينهای (CMM) قطعات پيچيده را با دقت وسرعت اندازه گيری نمود. همچنين برای آناليز چند بعدی می توان داده های بدست آمده را ذخيره کرد.

مطالعه بیشتر
آسانسور بهران

آسانسور خانگی

امروز می خواهیم درباره آسانسور خانگی صحبت کنیم. حتما شما هم نام آن را زیاد شنیده‌اید. اما آسانسورهای خانگی چه تفاوتی با سایر آسانسورها دارند؟ چرا در ایران کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند؟ آیا نحوه کارکرد آنها نیز متفاوت است؟ به تمام سوالات شما در این مقاله پاسخ داده‌ایم. با ما همراه باشید.

مطالعه بیشتر
آسانسور مقالات

آزمایشگاه آسانسور و پله برقی بهران

آزمایشگاه از بروزترین تجهیزات و کادری مجرب بهره مند است. آزمایشگاه آسانسور و پله برقی بهران توانایی انجام انواع آزمون های مرتبط با صنعت آسانسور و پله برقی را دارا می باشد.

مطالعه بیشتر
آسانسور بهران

انواع آسانسور

انواع آسانسور بر اساس مکانیزم کار و کاربری که دارند شامل: آسانسور کششی ، آسانسور هیدرولیک ،آسانسور بدون موتورخانه،باربری مسافر بری و خدماتی

مطالعه بیشتر
آسانسور مقالات

سرویس ونگهداری درب آسانسور تمام اتوماتیک بهران

درب آسانسور تمام اتوماتیک بهران دارای سه سال گارانتی بوده و شامل تمام قطعاتی که به صورت محصول کامل

فروخته شده میباشد ، که در صورت خرابی و یا عدم عملکرد صحیح نسبت به تعمیر،تعویض و یا تنظیم آن در زمان

گارانتی بصورت رایگان اقدام میگردد و در صورت پایان یافتن دوره گارانتی بایستی پس از پرداخت هزینه مربوطه از

خدمات سرویس و نگهداری درب آسانسور  در این خصوص بهره مند گردند

مطالعه بیشتر
آسانسور اطلاعات عمومی آسانسور بهران

تاریخچه آسانسور

در سال 1853 یعنی حدود 29 سال بعد ، دوست عزیزمون که حتما همه ی شما به عنوان بنیان گذار آسانسور میشناسید به نام لیشا گریوز اوتیس ، مخترع معروف آمریکایی تحول عظیمی در صنعت آسانسور ایجاد کرد و اولین آسانسور دارای ایمنی را ساخت .

مطالعه بیشتر
آسانسور اطلاعات عمومی آسانسور بهران دانستنی های آسانسور مقالات

استاندارد آسانسور

استاندارد آسانسور مجموعه‌ای از قوانین و مقررات است که به منظور حفظ سلامت و ایمنی مردم توسط سازمان ملی استاندارد تهیه شده است.طبق قانون نصب آسانسور مستلزم استانداردسازی آسانسور در قانون موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران است.

مطالعه بیشتر
آسانسور مقالات

موتور گیرلس بهران

موتورهای گیرلس بهران به دلیل سرعت بالا نسبت به موتورهای آسانسور گیربگس ، و کیفیت مناسب درساخت ، بیشتردرساختمان های اداری با طبقات بالا و ترافیک سنگین مانند برج های مسکونی بیمارستانها و مراکزتجاری مورد استفاده قرار میگیرد.

مطالعه بیشتر
آسانسور اخبار اطلاعات عمومی آسانسور بهران مقالات

انواع آسانسور و کارکرد آن‌ها

آسانسور ها بر اساس سیستمی که نیروی محرکه آن ها را تامین می کنند به 6 دسته طبقه بندی می شوند. اولین و معروف ترین آنها آسانسور کششی است…

مطالعه بیشتر
آسانسور مقالات

ایمنی آسانسور

سیستم ایمنی آسانسور از مهم ترین نکاتی است که در هنگام خرید باید به آن توجه کنید. از گذشته تا کنون تمام مهندسان آسانسور در پی ایجاد سیستمی..

مطالعه بیشتر
آسانسور مقالات